اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گلایه + کمک (پایه ای) 2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

گلایه + کمک (پایه ای) 2

با سلام به همه
    با این که از همه شما از کاربر گرفته تا مدیر سایت گله دارم ؛ به علت عدم کمک کردن، من در چند انجمن درخواست داشتم هیچ کس پاسخگو نبوده است.( اما فدای سر شما)
    یه بار دیگه شانسم را امتحان می کنم :
    در خواست کمک
    من می خواهم طراحی مدارهای آنالوگ ودیجیتال را به طورکامل (حرفه ای) یاد بگیرم همه برای طراحی های کاربردی وهم برای کسب امتیاز بالا در آزمون های کاردانی به کارشناسی و...
    حالا می خواهم بدونم از کجا واز کدام منبع متعبر می توانم استفاده کنم.
    دوستدار شما حامد
    :sad:

پاسخ : گلایه + کمک (پایه ای) 2

یکی از علتهایی که سکی پاسخی نمیده عنوان تاپیکتونه که ربطی به موضوعتون نداره !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ha$med
      با سلام به همه
      با این که از همه شما از کاربر گرفته تا مدیر سایت گله دارم ؛ به علت عدم کمک کردن، من در چند انجمن درخواست داشتم هیچ کس پاسخگو نبوده است.( اما فدای سر شما)
      یه بار دیگه شانسم را امتحان می کنم :
      در خواست کمک
      من می خواهم طراحی مدارهای آنالوگ ودیجیتال را به طورکامل (حرفه ای) یاد بگیرم همه برای طراحی های کاربردی وهم برای کسب امتیاز بالا در آزمون های کاردانی به کارشناسی و...
      حالا می خواهم بدونم از کجا واز کدام منبع متعبر می توانم استفاده کنم.
      دوستدار شما حامد
      :sad:
      حامد جان بی رودربایستی هیچ انجمن الکترونیکی ECA نمیشه. :nerd:
      و به صورت عملی سوادتون رو تثبیت کنید.
      از نرم افزارهایی مانند LabView قافل نباشید.

دیدگاه

با سلام
        در مورد مدار های دیجیتال همانطور که دوستمون اشاره کردند با کتاب های مانو موافقم اما در مورد آنالوگ شما ابتدا باید الکترونیک را به صورت پایه ای یاد داشته باشید که من کتاب میکروالکترونیک سدرا رو پیشنهاد می کنم اما به نظر من درسی که بسیار در فهم و قدرت طراحی موثر است تکنیک پالس است که کتاب بل از همه بهتر است. البته در مورد دیجیتال آموختن زبان های c و basic برای میکرو کنترلر ها و زبان VHDL در مورد آی سی های قابل برنامه ریزی بسیار مهم است.
        بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم
        همه تن چشم شدم خیره به دنبال تو گشتم...

دیدگاه

سلام

اگر منظورت از کسب امتیاز برای آزمون قبول شدن در کنکور هست فکر میکنم همه چیز مشخصه منابع و... فقط باید بخونی و تست بزنی و...

ولی اگر میخواهی توی زمینه کار کنی و تخصص کسب کنی اشتباهی که من و شاید خیلی های دیگه کردن رو نکن. از همین حالا تکلیف خودت رو مشخص کن آنالوگ یا دیجیتال. تا وقتی که ندونی به چه چیزی علاقه داری نمیتونی پیشرفت کنی اونوقت میشی مثل کسی که خیلی اطلاعات داره و در مورد همه چیز میدونه ولی تو هیچ کدوم تخصص نداره.

در مورد دیجیتال ببین به برنامه نویسی علاقه داری یا نه چون توی دیجیتال اول و آخر مستقیم یا غیر مستقیم باید برنامه نویسی بدونی. اطلاعات کم هم در زمینه آنالوگ لازمه. خوبی دیگه دیجیتال اینه که شما واسه کار کردن در منزل به تجهیزات گرون قیمت نیاز نداری با یه منبع تغذیه کامپیوتر و برد بورد و پراگرامر میتونی میکرو کار کنی و کلی حالشو ببری

دیگه اینکه باز ببین در زمینه دیجیتال رو چی میخوای کار کنی micro dsp Fpga embeded systemsو ...
          ولی کلا به نظر من دیجیتال رو باید از برنامه نویسی و میکرو شروع کرد
          Work with what you have .Never limit yourself by things you could have had

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X