اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برنامه شبیه ساز شبکه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برنامه شبیه ساز شبکه

سلام کسی یه برنامه شبیه ساز شبکه میشناسه که بشه با آن تمرین مفاهیم شبکه را انجام داد؟
    آخرش یه ربات خفن میسازم!

Re: برنامه شبکه

نوشته اصلی توسط hooshmand
    سلام کسی یه برنامه شبیه ساز شبکه میشناسه که بشه با آن تمرین مفاهیم شبکه را انجام داد؟
    شبیه سازی شبکه که چه عرض کنم ولی شبیه سازی کامپیوتر های های مجازی بر روی یک کامپیوتر آره هستش و با این روش عملاً شما میتونی شبکه هم تمرین کنی
    به این صورت که نرم افزار میاد یک یا چند کامیپوتر رو بصورت مجازی بر روی کامپیوتر اصلی شما شبیه سازی میکنه در روی قسمتی از هارد که شما اون رو برای نرم افزار مشخص میکنید برای کامپیوتر مجازیتان هارد در نظر میگیره و فلاپی دیسک و سی دی رام ها و رم و گرافیک و دیگر منابع سیستم بصورت اشتراکی بین کامپیوتر اصلی شما و کامپیوتر مجازی که نرم افزار شبیه سازی کرده است تقسیم میشود بعد از اینکه شما کامیپوتر مجازی رو در نرم افزار تعریف کردید و میزان هارد و رم و سایر تنظیمات ان را انجام دادید نوبت راه اندازی یا همون بوت سیستم مجازی میرسه عین کامپیوتر حقیقی وقتی که کامپیوتر مجازی رو انتخاب کردید و آن را اجرا نمودید در کمال ناباوری میبینید که یه پنجره باز شد ( تحت همون سیستم عامل خودتون ) و عین زمانی که کامپوترتون رو روشن میکنید سیستم بالا اومد حالا باید یک دیسکت بوت یا سی دی بوت ایبل در سی دی رام یا فلاپی دیسک بزارین تا سیستم مجازی با اون بالا بیاد بعد که سیستم بالا اومد باید هارد مجازیتون را پارتیشن بندی و FDisk کنین و سپس روش ویندوز یا لینوکس نصب کنید ( میبینید همه چی عین یه کامپوتر حقیقی هستش ) بعد از انجام این کار میبینید که شما در روی کامپیوتر اصلی خودتون که مثلاً ویندوز XP روش نصب هستش و الآن در حال اجرا هستش شما یه سیستم عامل دیگه هم در حال اجرا دارین مثل ویندوز 98 یا لینوکس به عبارتی با این روش میتونین بدون Restart کردن از چند سیستم عامل به طور همزمان استفاده کنید حالا میتونین بین کامپوتر اصلی خودتون و کامپیوتر مجازیتون ارتباطات شبکه ای رو ایجاد کنید فایل به اشتراک بزارید از کامپوتر مجازیتون به اینترنت وصل بشین و از طریق کامپیوتر مجازی که مثلاً روش لینوکس وصل هستش اینترنت با لینوکس رو هم تجربه کنید ولی باید تمامی تنظیمات و IP ها و ... رو ست کنید خلاصه باید خودتون تجربه کنین تا بدونین چی میگم جالب هستش
    و اما نرم افزاها : یکی Microsoft Virtual PC که با سیستم عامل های مایکروسافت خیلی سازگار هستش و یک هم VMware Workstation که امکاناتش نسبت به قبلی خیلی زیادتر هستش اگه تو گوگل سرچ کنین لینک دانلود و کرک اونا رو پیدا میکنید حجمشون هم بین 30 تا 50 مگه
    امیدوارم موفق باشید :shock:

دیدگاه

برنامه شبیه ساز شبکه

دوست عزیز جوابتون رو در بخش آموزش نرم افزار های شبیه ساز دادم
      به آن قسمت مراجعه کنید
      ممنون

دیدگاه

Re: برنامه شبکه

نوشته اصلی توسط hooshmand
        اگر منظورتون شبیه سازی شبکه باشه به معنی مجموعه ای از سوییچ و میزبان و روتر و غیره... من Boson NetSim رو پیشنهاد می کنم:

http://www.boson.com/AboutNetSim.html

اگه پسندیدید برای crack خبرم کنید.

نظر بدهيد، چيزي بگوييد؛ تا حرفي نزنيم، گفتگويي نيست، زندگي بي گفتگو مي ميرد.
        http://i6.tinypic.com/11ui9f7.gifhttp://i5.tinypic.com/11ui7hs.gifhttp://i6.tinypic.com/11ui7f4.gif

دیدگاه

برنامه شبیه ساز شبکه

سلام .
          خوبی طایفه جان ؟
          من مدتی هست که دنبال این شبیه ساز هست . اگه امکان داره کرکش رو هم در سایت بذارید .
          موفق باشید .
          شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
          هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
          چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

برنامه شبیه ساز شبکه

سلام طایفه جان
            برنامه که شما معرفی کردی دارای دو ورژن برای دانلود هستش
            یکی CCNA و دیگری CCNP میشه تفاوت این دو تا رو بگید

یه سوال هم در مورد کرک ، کرکی که شما در اختیار دارید مال چه نسخه ای هستش ؟
            اگه ما این نرم افزار رو از خود سایت دانلود کنیم که پدیتش مربوی به 2006/2 هستش
            کرک شما جواب میده یا نه ؟؟؟
            ممنون

دیدگاه

برنامه شبیه ساز شبکه

دوستان سلام
              من همانطور که قبلا گفتم نرم افزار شبیه ساز شبکه رو دارم اما چون حجمش زیاد بود نشد که پلود کنم
              اما یه نرم افزارقوی برای فشرده سازی پیدا کردم که خیلی خوب فشرده می کنه
              پس حتما ظرف دو سه روز آینده این شبیه ساز شبکه رو می گذارم
              لینک این نرم افزار فشرده سازی رو هم براتون می گذارم
              موفق باشید و خدا نگه دار

دیدگاه

برنامه شبیه ساز شبکه

نوشته اصلی توسط gabana
                دوستان سلام
                من همانطور که قبلا گفتم نرم افزار شبیه ساز شبکه رو دارم اما چون حجمش زیاد بود نشد که پلود کنم
                موفق باشید و خدا نگه دار
                ممنون علی جان
                ما منتظر لینک هر دو نرم افزار هستیم

دیدگاه

برنامه شبیه ساز شبکه

نوشته اصلی توسط gabana
                  دوستان سلام
                  موفق باشید و خدا نگه دار
                  پس چی شد؟!!!!
                  آخرش یه ربات خفن میسازم!

دیدگاه

برنامه شبیه ساز شبکه

دوست عزیز سلام
                    شرمنده بابت این تاخیر
                    من این برنامه رو امشب پلود می کنم و فردا روی سایت قرار می دهم
                    باز هم شرمنده.
                    موفق باشی

دیدگاه

برنامه شبیه ساز شبکه

این هم لینک دانلود :

http://www.megaupload.com/?d=MDTXUXF6

کرکش رو هم میگذارم
                      موفق باشید

دیدگاه

برنامه شبیه ساز شبکه

ممنون علی جان از بابت پلود برنامه شبیه ساز شبکه
                        اگه برات ممکن هستش کرکش رو هم پلود کن
                        راستی اون برنامه فشرده سازی خفن رو هم معرفی کن ببینیم چی هستش 8)

دیدگاه

برنامه شبیه ساز شبکه

سلام
                          این هم لینک کرک :

http://www.megaupload.com/?d=CIT5V8HF

---------------------------------------------------------------------------
                          هر کدوم از دوستان اگر دانلود کردن و برنامه رو به درستی اجرا و کرک کردن اینجا حتما بگن
                          سوالات و اشکالات مربوط به این برنامه رو در همین تاپیک بیان کنید
                          من ظرف چند روز آینده تعدادی از پست های این تاپیک رو برای مشخص تر شدن بحث تاپیک پاک و یا ویرایش می کنم.
                          دوستان بار هم تاکید می کنم اگر دانلود کردید حتما اینجا بگید.
                          ممنون
                          ---------------------------------------------------------------------------
                          خدمت صابر عزیز : صابر جان من اون برنامه فشرده سازی رو در یه تاپیک جدید معرفی می کنم
                          موفق باشید و خدا نگه دار.

دیدگاه

برنامه شبیه ساز شبکه

نوشته اصلی توسط gabana
                            این هم لینک دانلود :

http://www.megaupload.com/?d=MDTXUXF6

کرکش رو هم میگذارم
                            موفق باشید
                            با سلا م و تشکر از زحمت شما

دستت درد نکنه دانلودش کردم
                            بازم از لطفت ممنونم
                            آخرش یه ربات خفن میسازم!

دیدگاه

برنامه شبیه ساز شبکه

سلام علی جان
                              مرسی ازت من بطور کامل دانلود کردم و کرکش هم درست کار کرد
                              حالا بیا توضیح بده ببینیم که چطوری از این نرم افزار استفاده کنیم ؟
                              آیا تنظیمات خاصی هم در ویندوز داره یا نه ؟
                              ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X