اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارسال اطلاعات از روی خط تلفن بصورت مجانی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارسال اطلاعات از روی خط تلفن بصورت مجانی

سلام
    من دستگاهی دیدم به نام id faker
    این دستگاه به خط تلفن شما وصل می شد و هر شماره ای که می خواستید رو به عنوان caller id رو تلفن مقصد می انداخت
    همون طور که می دونید اطلاعات caller id در همان اغاز تماس فرستاده شده و یکبار هم فرستاده می شود
    حال بیاییم این پروسه رو کنترل کنیم یعنی دیتا را پکت بندی کنیم و در تماسی پکت اول را بفرستیم تماس را قطع و دوباره تماس گرفته پکت دوم را ارسال می کنیم
    به این صورت شاید در عرض زمانی کوتاه به راحتی یک تکست را بفرستیم
    از دوستان کسانی که اطلاعاتی دارند و اعلام امادگی کنند من پایه ساختن این دستگاه هستم :wow: :wow: :wow:
    www.tehranelec.com

پاسخ : ارسال اطلاعات از روی خط تلفن بصورت مجانی

داداشی الان تو این زمانه زهر مارم مجانی نمیدن :angry: :angry: اگه زهر مار مجانی بود من میخوردم :cry2:
    شوخی کردم خواستن توانستن است
    فقط میشه دزدی oo: :angry:
    چون مخابرات راضی نیست
    [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد رحیمی
      داداشی الان تو این زمانه زهر مارم مجانی نمیدن :angry: :angry: اگه زهر مار مجانی بود من میخوردم :cry2:
      شوخی کردم خواستن توانستن است
      فقط میشه دزدی oo: :angry:
      چون مخابرات راضی نیست
      هدفت از این پست چی بود؟
      اگر می خوای بگی نمیشه من id faker دیدم که ساختن پس بقیشم شدنیه
      فقط من یه ذره اطلاعاتم در زمینه پروتکل کار کرد خط تلفن کمه از دوستان کسی نمیخواد کمک کنه؟
      www.tehranelec.com

دیدگاه

تا اونجای که من میدونم در حالت عادی سیم تلفن شما به هیچ جای تو مخابرات وصل نیست برای وصل شدن باید تون دی تی ام اف بفرسیتی که نحایتن به یه جایی زنگ بزنی و نهایتن تو فیش اون ماحتون کنتور میندازه و نتیجه میگی ریم که :eek: :read: رایگان نیست پس کل حرفای منو نادیده بگیر
        [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

در واقع اون اطلاعات مربوط به شماره تلفن رو مرکز مخابراتی میآ‌فرسته (نه شما) اون هم فقط یک بار
          ولی بعد از از برقراری تماس شما میآ‌تونی دیتا بفرستی (مثل مودم) البته هزینشم باید بپردازی

دیدگاه

خواهش می کنم قبل از اینکه این قدر مطمئن نظر بدید یه سرچ در مورد caller id faker بکنید
            من این کارو کردم تا اینجاشو براتون توضیح می دمم
            هم به صورت نرم افزار بر روی موبایل و هم بصورت سخت افزار موجود هستند
            در برخی سرویس ها عمل می کنند و در برخی دیگر خیر
            باید از مخابرات تقاضا کرد id caller مارو invisible کنه تا این سیستم کار کنه نمی دونم چرا؟
            ولی خوب هر [جوری کار کنه چون وقتی داره بوق انتظار می خوره شماره ای که ما می خواهیم رو ارسال کرده تا به عنوان ای دی رو گوشی طرف بیفته
            و تو این تایم هم پولی برای ما نمیفته
            مگر اینکه مکانیزم کار کردش جور دیگه ای باشه
            من نتونستم مکانیزم دقیق کار کردشو پیدا کنم :angry: :angry:
            www.tehranelec.com

دیدگاه

چه جالب
              ایول
              راست میگن کارش به نظر شدنی میاد
              حدود 15- 25ثانیه زمان هست :nice:
              { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

سلام دوست عزیز
                یه مقاله توی سایت به اسم تلفن گویا هست ، توی اون مطالب خوبی در مورد خط تلفن عنوان شده
                برای اینکه گیرنده سیگنال صدای مارا دریافت کند باید یه جریان 40 میلی آمپر از خط تلفن کشیده شود ، وقتی این عمل انجام شد ان وقت خابرات می فهمد که طرف گوشی برداشته و صدا ( سیگنال DTMF ) می تواند بین دوطرف مخابره شود ، بنابراین تا وقتی که گیرنده گوشی را برندارد سیگنال صدا نمی تواند مخابره شود (یعنی برای انتقال دیتا حتما باید هزینه مکالمه لحاظ شود) ، اون سیگنال کالر آی دی هم توسط مخابرات فرستاده می شود و ربطی به تلفن تماس گیرنده ندارد
                در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم لطف آنچه تو اندیشی حکم انچه تو بنمایی

دیدگاه

حرف شما قبول ظاحرا ربطی نداره ولی
                  اگر در مورد caller id faker کمی تحقیق کنید می بینید که همچین بی ربط هم نیست
                  حالا چطور من دارم پی گیری میکنم به محض این که بفهمم از همین بحث اعلام می کنم
                  www.tehranelec.com

دیدگاه

نمونه این دستگاهی که فرمودید رو منم دیدم (یه برنامه هم واسه کامپیوتر هست که این کارو انجام میآ‌ده چند پشن هم داشت)
                    ولی تو اکثر مناطق مخابراتی جواب نمیآ‌داد.

دیدگاه

پاسخ : ارسال اطلاعات از روی خط تلفن بصورت مجا

داداش شما یه راحی پیدا کنین که به صرفه تر باشه 15 ثانیه به جایی نمیخوره
                      من فقط میدونم الان به غیر ما ها یدونه هم مهندس مخابرات اینجا هست فردا میره اختراعت ونو در عوض پول به مخابرات لو میده :angry: :angry: :angry: بعدش اونم سددددددددددددد میشه :cry2:

دیدگاه

پاسخ : ارسال اطلاعات از روی خط تلفن بصورت مجا

نوشته اصلی توسط حامد رحیمی
                        داداش شما یه راحی پیدا کنین که به صرفه تر باشه 15 ثانیه به جایی نمیخوره
                        من فقط میدونم الان به غیر ما ها یدونه هم مهندس مخابرات اینجا هست فردا میره اختراعت ونو در عوض پول به مخابرات لو میده :angry: :angry: :angry: بعدش اونم سددددددددددددد میشه :cry2:
                        ببینم منو نمیگی که؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                        Share OR Die

دیدگاه

داداش گلم گفتم ا فقط شما هستین بچه ها همشون خوابن اگه ما میدونستیم شما مهندس مخابراتین همچین غلطی نمیکردیم :cry2: داداش شما خیلی گلین شرمنده یه ساعت تو ddr به شما زحمت میدیم ما دوست دارم داداش تشکرا هم همشونو میزنیم مخلسیم

دیدگاه

نگران نباش
                            اداره مخابرات ارزش همچین گزارش هایی رو نداره...
                            Share OR Die

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X