اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال کنکور ارشد

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال کنکور ارشد

سلام به همه در مورد سوال 61 (مدار) کنکور کارشناسی ارشدسوال دارم؟
    به نظر من جواب گزینه 2 است چون خود منیع ولتاژ تا 20 ثانیه در مدار قرار دارد ولی بعد از این مدت از بین میرود ولی اگر سلف یا خازن در مدار باشد در این 20 ثانیه شارژ سده و بعد از این 20ثانیه دشارژ میشود>نظر شما در این باره چیه؟لازم به ذکره تو پاسخ نامه سازمان سنجش گزینه 4 انتخاب شده
    • [[glow=red,2,300][/glow]

پاسخ : سوال کنکور ارشد

من این سوال رو نگاه نکردم ولی جهت گاهیتون بگم که این پاسخنامه اولیه هست و 16 فروردین پاسخنامه اصلی داده میشه.
    امکان اشتباه خیلی زیاد هست بزارین کلید نهایی معلوم بشه بعد :smile:
    ولی اگر خواهان بررسی سوال هستین چشم سعی میکنم یک نگاهی بندازم.

دیدگاه

سلام به همه
      جواب سازمان سنجش درسته از RC به عنوان فیلتر برای توابع نمایی استفاده میشود در نتیجه هم یک مقاومت میتوان قرار دادو هم یک خازن

دیدگاه

سلام

طراح سوال ها دکتر هدتنی بود

من حل تمرین مدار1 شو دارم بعضی وقتها یک سوالهایی میده که حتی استاد های دیگه هم نمی تونن حل کنن :eek:

برای ارشد فقط کتاب خودشو باید خوب بخونی ویرایش سومش از ابان 85 اومده

:bye
        امروز ميشه هم كاراي عقب مونده ديروز انجام بدي
        هم كاراي فردا رو ولي بايد حواست باشه از كاراي امروز عقب نيفتي

دیدگاه

سلام
          کتاب دکتر هدتنی چیه انتشاراتش چیه؟
          ممنون
          we are here,it must be done

دیدگاه

سلام
            نمی دونم چند نفر از شما ها الان دیگه جزو دانشجویان فوق لیسانس هستید ولی به هر حال من امسال می خوام بخونم برا فوق....
            خیلی هم اطلاعات ندارم، کمک می کنید؟ :cry:
            من الکترونیک ضعیف هستم ، کلاس دانشگاه خواجه نصیر بدرد می خوره؟ :question:
            یاور همیشه مومن تو برو سفر سلامت غم من مخور که دوری برای من شده عادت

دیدگاه

سلام.
              من یه فایل نوشتم در مورد نحوه خوندن خودم نوشتم. البته من خیلی ربته خوبی نیاورم البته رتبه ام زیر 1000 شد ولی خودم انتظار دیگه ای داشتم.
              کتاب ها و کلاس هایی که رفتم رو نوشتم. این رو هم بگم ما توی چارچوب واحد هامون ریاضی مهندسی و مغناطیس و سیگنالها وسیستم ها رو نداشتیم.

البته الکترونیک رو خودم خوندم کتاب جلد 1 میر عشقی و جلد 2 تقی شفیعی رو خوندم 2 یا 3 دور هم تمرین هاش رو حل کردم البته برای امتحان کاردانی نه کارشناسی ارشد برای ارشد فقط تست زدم
              درصد الکترونیمم 80 شد.

http://www.4shared.com/file/16755775/26df8ce6/arshad.html

موفق باشید.
              شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
              هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
              چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

سلام
                من هم وضعیت شما رو دارم یعنی ریاضی مهندسی و الکترومغناطیس و تجزیه تو لیست واحد هایی که گذراندم نیست و البته که الکترونیک هم ضعیف هستم.
                به نظر شما من تو این فرصت چکار می تونم بکنم. :rolleyes:

در ضمن من سر کار می روم و تمام روز فرصت ندارم مطالعه کنم. من گرایش الکترونیک می خواهم انتخاب کنم یه راهنمایی می کنید من الان چطوری شروع کنم و یا حداقل درصد خودتون رو بگین و اینکه برای اینکه تو تهران قبول شیم حداقل چه درصدی باید بزنیم.
                ممنو می شم که راهنمایی بکنید :rolleyes:

دیدگاه

سلام.
                  شما که از الان تا کنکور آینده فرصت خوبی دارید. حدود هشت ماه فرصت دارید. اینکه سر کار میرید لزوما چیز بندی نیست چون فقط در خوندن هم آدم رو خیلی خسته میکنه.
                  من پیشنهاد میکنم یه برنامه منظم بذارید کار و درس و تفریح همه چیز با هم از الان اگه شروع کنید و مداومت داشته باشه تا اون موقع فکر میکنم مطالب جمع بشه.
                  من الترونیک رو از کاردانی مسلط بودم برای همین فقط تست زدم. شما میتونی با تست ها شروع کنی اگه تستی رو متوجه نشدید اون موقع به کتاب مراجعه کنید یا توی سایت مطرح کنید.
                  بقیه رو هم که نیاز به وقت گذاشتن داره دیگه ولی در هر صورت توی برنامه تون سیستم فراموشی رو رعایت کنید خیلی مفیده.
                  موفق باشید.

دیدگاه

ممنون از راهنمایی هاتون ، من از اول مرداد شروع می کنم و مطمئنا بیشتر به کمک شما احتیاج دارم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد نحوی
                      سلام.
                      من یه فایل نوشتم در مورد نحوه خوندن خودم نوشتم. البته من خیلی ربته خوبی نیاورم البته رتبه ام زیر 1000 شد ولی خودم انتظار دیگه ای داشتم.
                      کتاب ها و کلاس هایی که رفتم رو نوشتم. این رو هم بگم ما توی چارچوب واحد هامون ریاضی مهندسی و مغناطیس و سیگنالها وسیستم ها رو نداشتیم.

البته الکترونیک رو خودم خوندم کتاب جلد 1 میر عشقی و جلد 2 تقی شفیعی رو خوندم 2 یا 3 دور هم تمرین هاش رو حل کردم البته برای امتحان کاردانی نه کارشناسی ارشد برای ارشد فقط تست زدم
                      درصد الکترونیمم 80 شد.

http://www.4shared.com/file/16755775/26df8ce6/arshad.html

موفق باشید.
                      سلام ، آقای نحوی ممنون از فایل شما
                      چند تا شوال داشتم

برای دو درس مدارهای الکتریکی و الکترونیک نوشتید "دو جلد کتاب دانشگاه تهران"
                      منظورتون همون کتاب های مجموعه سوالات کارشناسی ارشد هستش که دانشگاه تهران منتشر کرده ؟ (البته سه جلده)

برای درس معادلات دیفراسیل کتاب حاجی جمشیدی رو گفتید از انتشارات دانش پژوهان فردا
                      حاجی جمشیدی یه کتاب معادلات دیفرانسیل داره از انتشارات پوران پژوهش ، منظورتون همونه یا فرق می کنند ؟

راستی اگه میشه درصد های همه دروسی که تو ارشد زدید رو بنویسید ! (میخواستم تاثیر منابع که معرفی کردید رو بطور متوسط بدونم)

از ماست که بر ماست !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حسین پایمرد
                        سلام
                        کتاب دکتر هدتنی چیه انتشاراتش چیه؟
                        ممنون
                        مدار های الکتریکی
                        نویسنده :دکتر هدتنی
                        برای مداهای الکتریکی 1 هست ولی سنگینه
                        انچه که هستی هدیه خداوند به توست
                        و انچه که می شوی هدیه ی تو به خداوند است
                        پس در زندگی بینظیر باش

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Karim
                          سلام ، آقای نحوی ممنون از فایل شما
                          چند تا شوال داشتم

برای دو درس مدارهای الکتریکی و الکترونیک نوشتید "دو جلد کتاب دانشگاه تهران"
                          منظورتون همون کتاب های مجموعه سوالات کارشناسی ارشد هستش که دانشگاه تهران منتشر کرده ؟ (البته سه جلده)

برای درس معادلات دیفراسیل کتاب حاجی جمشیدی رو گفتید از انتشارات دانش پژوهان فردا
                          حاجی جمشیدی یه کتاب معادلات دیفرانسیل داره از انتشارات پوران پژوهش ، منظورتون همونه یا فرق می کنند ؟

راستی اگه میشه درصد های همه دروسی که تو ارشد زدید رو بنویسید ! (میخواستم تاثیر منابع که معرفی کردید رو بطور متوسط بدونم)
                          :cry: :cry: :cry:
                          از ماست که بر ماست !

دیدگاه

سلام.
                            کریم جان شرمنده :redface:
                            1- بله منظورم همونه الان سه جلد شده زمان ما 2 جلد بود
                            2- الان اسم های دقیقش خاطرم نیست یکی بود که جلدش نارنجی رنگ بود، من کتاب تست اون رو داشتم. اگه توی توضیحات نوشتم دانش پژوهان فردا همون رو بگیرید چون زمانی که مینوشتم کتاب ها پیشم بود با دقت مینوشتم.

درصد های من خوب نیست فقط الکترونیک رو بالا زدم.
                            ریاضی 33
                            مدار 35
                            زبان 16
                            مغناطیس 0
                            کنترل 45
                            سیگنال 16
                            الکترونیک 80
                            رتبه 839
                            موفق باشید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد نحوی
                              سلام.
                              کریم جان شرمنده :redface:
                              1- بله منظورم همونه الان سه جلد شده زمان ما 2 جلد بود
                              2- الان اسم های دقیقش خاطرم نیست یکی بود که جلدش نارنجی رنگ بود، من کتاب تست اون رو داشتم. اگه توی توضیحات نوشتم دانش پژوهان فردا همون رو بگیرید چون زمانی که مینوشتم کتاب ها پیشم بود با دقت مینوشتم.

درصد های من خوب نیست فقط الکترونیک رو بالا زدم.
                              ریاضی 33
                              مدار 35
                              زبان 16
                              مغناطیس 0
                              کنترل 45
                              سیگنال 16
                              الکترونیک 80
                              رتبه 839
                              موفق باشید.
                              محمد جان با این درصد ها کجا قبول شدی؟
                              ضمنا شما چه سالی ارشد دادی؟
                              ممنون