اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد PLC

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد PLC

چجوری میتونم در زمینه ی PLC تو یه جا مشغول به کار بشم؟چه PLC هایی تو ایران بیشتر کاربرد دارند؟
    با نرم افزار S7 و سیمولاتور اون کار کردم.
    با LOGO هم آشنایی اولیه دارم.
    با یه PLC تو مایه های LOGO هم کار کردم.
    ساکن تهران هستم.

پاسخ : راهنمایی در مورد PLC

سلام
    تو یک شرکت یا کارخانه یک دوره کار اموزی برو
    این کار برای اشنا شدن با بازار کار پی ال سی خیلی موثر است

زیمنس امرون فتک ...

دیدگاه

خوب از کجا بدونم کدوم شرکت یا کارخونه ای میشه رفت؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehdi66
        خوب از کجا بدونم کدوم شرکت یا کارخونه ای میشه رفت؟
        ُسلام
        دوست عزیز پی ال سی هایی که بیشتر در کارخانه ها استفاده میشه مال شرکت زیمنس است.امروزه بیشتر کارخانه ها با پی ال سی راه اندازی میشه ولی نه پی ال س یlogo بلکه S7 استفاده میشه.فقط برای پروژه های کوچک با تعداد وروودی و خروجی محدود از این پی ال سی استفاده میشه.
        در مورد کارخانه ها باید بگم شما نمی تونید در یک کارخانه برنامه پی ال سی رو تغییر بدید چون پی ال سی ها با هم شبکه هستند و هر گونه تغییرات باید در همه سیستم تغییر پیدا کند.شما فقط در کارخانه وظیفه دارید که ایرادها سخت افزاری سیستم را رفع کنید.

دیدگاه

1 میتونی راه بیفتی بری توشهرک های صنعتی وتحقیق کنی

2 راه دوم میتونی بری این شرکتهایی که کار اتوماسیون صنعتی انجام میدهند و از انها بپرسی :rolleyes:

3.....
          4...
          .
          .
          .
          100...
          اگه یک جای خوبی پیدا کردی به من هم یک پیغام خصوصی بده بیام
          موفق باشید :bye

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی حیاتی

ُسلام
            دوست عزیز پی ال سی هایی که بیشتر در کارخانه ها استفاده میشه مال شرکت زیمنس است.امروزه بیشتر کارخانه ها با پی ال سی راه اندازی میشه ولی نه پی ال س یlogo بلکه S7 استفاده میشه.فقط برای پروژه های کوچک با تعداد وروودی و خروجی محدود از این پی ال سی استفاده میشه.
            در مورد کارخانه ها باید بگم شما نمی تونید در یک کارخانه برنامه پی ال سی رو تغییر بدید چون پی ال سی ها با هم شبکه هستند و هر گونه تغییرات باید در همه سیستم تغییر پیدا کند.شما فقط در کارخانه وظیفه دارید که ایرادها سخت افزاری سیستم را رفع کنید.
            علی جان با نظرت اصلا موافق نیستم شرکتهای هستن که کار ماشین سازی انجام میدهند (هر نوع ماشینی)
            واین شرکتها نیاز به برنامه نویس پی ال سی دارند حالا شاید تعدادشون یکم کمتر باشه اما اینجوری نیست که اصلا وجود نداشته باشه :nerd:

دیدگاه

من تازه شروع کردم پی ال سی رو یاد بگیرم s7 لی تو شهر ما کارخانه و این جور چیزا کمه و اگه هم برم ازم بعنوان تایپیست بیشتر کار می کشن تا رشته خودم. به نظرتون حالا من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

سلام
                ادم از کار با کار های جدید اشنا میشه :nerd:

تایپیست برای شروع کار بد نیست باید دست به تایپت خوب باشه تا بتونی برنامه پی ال سی تند تند بنویسی :mrgreen:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X