اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

غیر فعال شدن اکانت جیمیل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

غیر فعال شدن اکانت جیمیل

سلام
    دیروز از طریق کافی نت خواستم اکانت جیمیلم رو چک کنم که پس از زدن اکانت و پسورد با این صفحه مواجه شدم.

الانم که دوباره میخوام وارد بشم دوباره همون پیام رو میده
    چیکار باید کرد ؟
    یه سرچی که تو نت زدم دیدم چیز بدرد بخوری پیدا نکردم مثل اینکه قضیه جدیه و فکر کنم اکانت پریده ....
    یکی هم نوشته بود باید یه روز صبر کنی که صبر هم کردم ولی فایده نداشت
    کسی تابحال به این موضوع برخورد نکرده ؟
    عجب گیری کردیم ها
    کسی نمیتونی تو جایی غیر از ایران یه verification code برا ما بگیره ؟

پاسخ : غیر فعال شدن اکانت جیمیل

برای منم اینطوری شده بود یه یه فرم داره که الان یادم نیست کجاش بود که توش ادرس ایمیل و مشکل رو نوشتم بعد یه ایمیل دیگه هم دادم برای جواب حدودا بعد یه هفته ایمیلم درست شد به این صورت که اول یوزر و پسورد و یه عکس که توش یکسری نوشته بود رو وارد کردم بعد یه صفحه اومد که میخواست پسورد رو عوض کنم بعدش دوباره تونستم برم تو میلم من که داشتم دیونه میشدم چون همه چیزم اون تو بود فکر کنم مشکل یا میتونه ویروس باشه یا هک شدن ایمیل چون شنیدم پسوردای جیمیل رو هک کردن این اواخر از ایمیل من یکسری میل فرستاده میشد که توش یه ادرس رپید بود که یه فایل ویروسی بود بدون اینکه من خودم خبر دار بشم به تمام لیستم فرستاده بود ساختارشم اینطوری بود که سابجکت نداشت بادیشم یه لینک بود خلاصه همه رو بد بخت کرده بود
    ولی الان فکر میکنم دیگه ادم شده از این کارا دیگه نمیکنه
    شماهم برو اون فرم رو پیدا کن پر کن ایشلا که درست بشه
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X