اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

روشن کردن 10عدد led با برق 220 شهر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

روشن کردن 10عدد led با برق 220 شهر

سلام من میخوام 10تا led رو با برق شهر روشن کنم ledهام سفیدن و میخوام موازیشون کنم که اگه یکیشون سوخت مشکلی پیش نیاد با خازن 680نانو 400ولت و پل دیود و بعد مقاومت 10کیلو این کارو انجام دادم ولی داغ میکنن قراره مدت زیادی روشن بشن مثل یه لامپ البته با سوئیچینگ خوبه ولی گرون در میاد میخوام با استفاده از خازن و ... این کارو انجام بدم اگه کسی در این زمینه تجربه ای داره ممنون میشم در اختیارمون بذاره که دیگرانم بتونن استفاده کنن پیشاپیش ممنون از توجهتون
    { خلاف قوانین - پاک شد }

پاسخ : روشن کردن 10عدد led با برق 220 شهر

من قبلا این کارو با 21 عدد LED کردم اگه خاستی میتونی ببینی

http://iossd.org/forum/topic/220-ac-12-dc-6
    A-Hosseini

دیدگاه

سلام
      ال یی دی ها رو با مقاومت 39 کیلو وصل کن به برق 220 .البته برعکس ببندی روشن نمیشه
      من این کار رو کردم !!شد :agree:

دیدگاه

سلام
        این لینکی که دادید گویا پاک شده .ممنون میشم اگه یه طوری مدار رو به ا هم برسونید.
        با سپاس
        مولای من
        نخواهمت که بگریی ولی به گریه دعا کن که وقت رفتن ایام انتظار بیاید

یا رب الحسین بحق الحسین اشف صدر الحسین بظهورالحجه

دیدگاه

داداش من از این مدارا زیاد درست کردم همون مدار پل دیود که ورو دیش یه خازن 680 نانو داره بزار ال ای دی ها رو باید حتما سری کنی من تا حدود 40 تا سری کردم جواب گرفتم هر چقدر تعداد ال ای دی ها زیاد شد مقدار خازن بیشتر میشه این تجربه من که حدود 30 تا ساختم و به ته کم مصرف ها وصل می کردم است کو چک ترینش 20 تا ال ایدی داشت بزرگش 117 تا ال ایدی بود که 39 * 3 بود ینی سه تا خازن بود یه پل دیود در ضمن بعد پل دیود یه خازن الکترو لیتی 400 ولت 1 میکرو بزار واسه اینکه چشمت خسته نشه :eek: پر پرشو می گیره :applause: :bye

[move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

سلان من برا 30تا ار 100نانو 400ولتی استفاده کردم و برا 60تا هم از 330نانو بدون هیچ مشکلی جواب میده فقط با خازن و مقاومت موازی 470کیلو و پل تمام موج والسلام موفق باشین
            { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X