ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 4 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 39
    2006/10/29
    M.I.S
    631
    2

مراقب باشيد بابيلون(Babylon) جاسوس است

مگر ميآ*شود کامپيوتر داشته باشيد و وارد اينترنت بشويد و يک ديکشنري همراهتان نباشد. کليد استارت را که بزني يکي از آيکن هايي که خودنمايي ميکند و خيلي وقت ها هم با اشاره کليد وسط موس خودش را ظاهر ميکند نرم افزار بابيلون(Babylon) است.
    يک نرم افزار با يک عالمه ديکشنري همه فن همه کاره. فقط کافي است اين برنامه را با ديکشنري هاي مختلفي که در سايتش قرار داده است نصب کنيد و حالا هر کلمه اي را به هر زباني که ميآ*خواهيد ترجمه کنيد. اصلا سازندگان برنامه ميگويند Babylon را فعال بگذار و با خيال راحت در اينترنت و در کامپيوترت گشت و گذار کن. از اينکه معني کلمه اي را نداني ترس نداشته باش. ما همه چيز را براي شما معني ميکنيم. جز جاسوسي، ما جاسوسي را معني نميکنيم بلکه عمل ميکنيم.
    صهيونيست ها از زماني که اينترنت گسترش يافت و رايانهآ*ها در گوشه اتاق همه خانه ها جاخوش کرد و آدم ها با آي دي ها و آي پي ها با هم ارتباط برقرار کردند به فکر کنترل جهان افتادند. آن ها فهميدند تکنولوژي کار آن ها را براي تسلط بر جهان راحت کردهآ*اند.شايد براي همين است که صهيونيستآ*ها از طرفداران پروپا قرص شرکت هاي نرم افزاري هستند.
    Babylon يکي از همان برنامهآ*هاست. يکي از برنامه هايي که صهيونيست ها عاشقش هستند. اصلا اين برنامه را ساخته اند تا همه دنيا از آن به خوبي استفاده کنند. بخصوص کشورهاي عربي و آسياسي. بخصوص جوانان همين کشور خودمان.

Babylon Ltd يک شرکت اسرائيلي زير مجموعه کمپاني Formula است که در سال 1997 شروع به کار کرد و کار خود را با ارائه “ديکشنري بابيلون” نسخه آزمايشي (بدون محدوديت) شروع کرد و تا سال 2001 اين نرم افزار را به صورت رايگان عرضه مي نمود و از آن پس اقدام به ارائه و فروش نسخهآ*ي تجاري نمود.( البته در نظر داشته باشيد هيچ کس اين ديکشنري را نميآ*خرد ولي همه از آن استفاده ميکنند. اين از بذل و بخشش سرمايه دارهاي صهيونيست است ديگر) اين برنامه به خاطر ارائه ديکشنريآ*هاي مختلفي به تمام زبان هاي زنده دنيا در مدت کوتاهي بين کاربران اينترنت جاي خودش را باز کرد به عنوان يک شرکت آمريکايي معروف شد. تاجايي که بيش از 30 ميليون کاربر رسمي و يک عالمه کاربر غير رسمي پيدا کرد. ولي هيچکس به اين فکر نکرد که اين برنامه که حالا سلطان هميشه فعال رايانه هاست چه جاسوس قهاري است.
    Babylon با برنامه کم حجمي که بطور مخفيانه با خود همراه دارد و بروي رايانه ها نصب مي شود ، قادر است به راحتي اطلاعات و برنامه و اعداد و ارقام دستگاه و بسياري از اطلاعات کاربر را ضبط کند و در هنگام اتصال به اينترنت براي مسير اينترنتي مشخص شده در برنامه بفرستد. فرض کنيد شما معاون وزير يک کشور اسلامي هستيد و اطلاعات بسياري روي لپ تاپ خود داريد. حالا کافي است Babylon را روي سيستم خود داشته باشيد و به اينترنت وصل شويد. اين کار شما دقيقا مثل اين است که شماره سازمان جاسوسي موساد را بگيريد و اطلاعات لازم آنآ*ها را با رضايت کامل تحويلآ*شان بدهيد. البته حواستان باشد اطلاعات را غلط ندهيد چون قبلا اطلاعات درست را Babylon برايشان ارسال کرده است.
    اگر بگويم در چند سال اخير شرکت هاي صهيونيستي اکثر شرکت هاي امنيتي جهان را در حوزه نرم افزارها خريده اند حتما تعجب ميکنيد. Firewall ها برنامهآ*هايي هستند که رفت و آمد اطلاعات را بخصوص در مسير اينترنت کنترل ميآ*کنند. مثل يک برج ديده باني. البته کار آنآ*ها شناسايي و از بين بردن ويروسآ*هاي نامرد است، اما خرجي ندارد با تغييرات کوچکي در هسته برنامه کمي هم اطلاعات دسته اول از سيستم کاربر را هم چک کرده و به مرکز فرماندهي ارسال کند.
    حتما زمان استفاده از اينترنت وقتيBabylon فعال است متوجه کندي اينترنت شده ايد. فقط کافي است اين برنامه را ببنديد تا احساس کنيد باريکه اينترنت دايال پتان نفسي تازه کرد.
    برنامه جاسوسي موجود در بابيلون کارکرد سي پي يو را به شدت تضعيف مي کند و آنرا تحت فشار مي گذارد تا سرانجام بتواند اطلاعات جمع آوري شده را از روي خطوط اينترنتي به سوي سازندگان خود ارسال کند .
    موضوع جاسوسي بابيلون را اولين بار يک کارشناس برنامه نويسي و شبکه هاي اينترنتي افشا کرد. او ميگويد که در هنگام تحقيق و کار بروي برنامه مترجم چند زبانه بابيلون متوجه مساله مشکوکي در اين برنامه رايانهآ*اي شده است .او ميگويد: با تحقيق و موشکافي در برنامه و با بکار بردن يک فاير وال غير صهيونيستي متوجه شدم که اين برنامه اطلاعات پاکت هاي تي سي پي را به سروري با دامين منتهي به "سي او . آي ال"( دامنه هاي اينترنتي متعلق به اسرائيل) ارسال مي کند . با علم به اينکه اين دامنه (دومين) متعلق به سرورهاي سايتهاي اسرائيلي است ،اطمينان پيدا کردم که اين يک شرکت يهودي با برنامه نويسان يهودي است که هر چند به امريکا يا کشوري ديگر مهاجرت کرده است اما سياستهاي صهيونيستي را دنبال ميآ*کند و در سيستم جاسوسي يهوديان اسرائيل بکار ميآ*رود .
    بعدها با تحقيقات بيشتر اين اطمينان آنقدر قوت گرفت که کارشناسان متوجه شدند بابيلون تنها برنامهآ*اي نيست که نقش جاسوئس اسرائيل را بازي ميآ*کند . موساد همکاري بسيار نزديکي با سايت اينترنتي ياهو داشته است و نرم افزارهاي طراحي شده توسط اين شرکت توسط سرويس اطلاعات رژيم صهيونيستي تحت کنترل قرار دارد و "ياهو مسنجر" از جمله اين نرم افزارهاي پيشرفته است که قابليت جاسوسي دقيق براي موساد را دارا ميآ*باشد.بد نيست اين را هم بدانيد که سازمانآ*هاي مقاومت فلسطين بارها از سوء استفاده اسرائيل از برنامه ياهو مسنجر هشدار داده و از مردم فلسطين خواسته است مراقب ارتباطآ*هاي خود با اين برنامه باشند.
    در کنار اين برنامه ها حتما ميدانيد که بزرگترين شرکت هاي سازنده گوشي هاي همراه زير سيطره صهيونيست ها قرار دارند. تصور کنيد يک گوشي نوکيا نقش يک جاسوس را براي اسرائيل ايفا کند. اين چيزها فکر کردنش هم باعث ترش آدم ميشود. حالا به اين فکر کنيد که هر آنچه را که شما حدس ميآ*زنيد آن ها عملي ميآ*کنند. جاسوسآ*هاي آن ها همه جا هست، حتي در رايانه هاي شما. مراقب باشيد
    2006/12/02
    بندرانزلی
    2,478
    52

پاسخ : مراقب باشيد بابيلون(Babylon) جاسوس است

فکر کنم يه کم اغراق شده
    اگه نويسنده ادامه مي*داد ، حتما مايکروسافت و گوگل و ... رو هم متهم مي*کرد.
    من که از اين برنامه چيزي مشکوکي نديدم
    کندي اينترنت هم به 2 علته:
    1- اين برنامه هميشه چک مي*کنه که لايسنسش قانوني هست يا نه ،جهت شناسايي نسخه هاي کرک شده
    2-پديت ديکشنري ها به خصوص قسمت تبديل واحد ها و ارز ها

اگه بهش اطمينان نداريد يه Ip و پورت غير واقعي بهش بديد

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2008/05/31
    278
    1

چند سال پيش هم گير داده بودند كه ويندوز مادرزادي جاسوسه! كار ندارم درسته يا نه. ولي براي كمپاني توليد كننده، اين كار درست مثل آب خوردنه و بيدي نيست كه به اين بادا بلرزه كه اي واي! 4 تا برنامه نويس دستمو رو كردن!!
    دلي دارم که از تنگي در او جز غم نمي گنجد........ غمي دارم ز دلتنگي که در عالم نميگنجد
    2006/12/02
    بندرانزلی
    2,478
    52

داداش بي خيال شو ،مثل اينکه موضوع حساسه. پستم رو ويرايش کردن!!

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2009/09/12
    اردبيل
    2,503
    121

این همه ویروس هست تو دنیای کام پیوتر اینم یکیش
    ما که نمی ترسیم چون کاسپر اسکای دارم
    دوما چیز خواصی نداریم که پنهان کنیم
    جاسوسم زیاد دیدیم از جا سوسای تو مدرسه بگیر تا جا سو سای سیاسی و.............. :eek:
    :cry2:
    [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]
    2006/11/20
    مرکز ظلم و ستم
    764
    15

من خودم با dap به این موضوع رسیدم اگر شما dap داشته باشید و از فایر وال مک آفی هم استفاده کنید با تریس ای پی که dap باهاش ارتباط میگیره میبینید که به شهر حیفا تو اسرائیل میرسید من که خودم دیدم حالا اگه باور ندارید شما هم امتحان کنید
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com
    2008/08/24
    تهران
    253
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط r.babazadeh
    من خودم با dap به این موضوع رسیدم اگر شما dap داشته باشید و از فایر وال مک آفی هم استفاده کنید با تریس ای پی که dap باهاش ارتباط میگیره میبینید که به شهر حیفا تو اسرائیل میرسید من که خودم دیدم حالا اگه باور ندارید شما هم امتحان کنید
    موضوع داره جالب میشه، لطفا بیشتر توضیح بدهید.

آیا نرم افزاری مستقل برای Trace کردن IP های سیستم می شناسید ؟
    It's not the Strongest that Survive, Nor the Most Intelligence, But the ones Most Responsive to Change
    گونه هایی که شانس بقا دارند ، نه قویترین هستند و نه باهوشترین بلکه آنهایی هستند که بیشترین آمادگی تغییرات را دارند !
    چارلز داروین - بنیانگذار نظریه تکامل
    2006/11/20
    مرکز ظلم و ستم
    764
    15

من با فایروال مک آفی تریس کردم بعد چندتا آی پی تونلینگ به شهر مورد نظر رسید
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com
    2006/08/14
    378
    2

.....
    {خلاف قوانین - امضا ویرایش شد}
    2008/08/02
    تهران
    1,292
    12

سلام دوستان آدم خوبه خوشبین باشه ولی دیگه نه تا این حد. میشه حتی یک درصد احتمال داد. برای اینکه درکتون از این جهت بالا بره پیشنهاد میکنم آموزه های یهودیت در تلمود در باره غیر یهودی و همچنین نظریه پروفسور فوکویاما رو دباره شیعیان ایران بخونید.
    به من که خیلی کمک کرد
    گفت که دیوانه نهی لایق این خانه نهی
صفحه 1 از 4 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 39