اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارتباط با serial port ؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارتباط با serial port ؟؟؟

با سلام. من برای اولین بار سعی دارم با پورتهای سری کار کنم و تجربه ای در این زمینه ندارم. اطلاعاتی بدست آوردم اما منسجم نیستند. میخوام توسط RS-232 با یک دستگاه ارتباط برقرار کنم. با یک پرینتر شروع کردم. میخوام متنی از کاربر گرفته و به پرینتر برای چاپ بفرسته. برنامه هیچ errorی نمیده اما هیچ عکس العملی هم از پرینتر دریافت نمیکنم. اصلا نمیدونم ارتباط برقرار میشه یا خیر. چطور میتونم این ارتباط رو چک کنم؟ میتونید کمکم کنید و توضیح بدید روند کارم به چه صورت خواهد بود؟
    :question:

پیشاپیش از لطف بی کرانتان سپاس

پاسخ : ارتباط با serial port ؟؟؟

نوشته اصلی توسط arshpisheh
    با سلام. من برای اولین بار سعی دارم با پورتهای سری کار کنم و تجربه ای در این زمینه ندارم. اطلاعاتی بدست آوردم اما منسجم نیستند. میخوام توسط RS-232 با یک دستگاه ارتباط برقرار کنم. با یک پرینتر شروع کردم. میخوام متنی از کاربر گرفته و به پرینتر برای چاپ بفرسته. برنامه هیچ errorی نمیده اما هیچ عکس العملی هم از پرینتر دریافت نمیکنم. اصلا نمیدونم ارتباط برقرار میشه یا خیر. چطور میتونم این ارتباط رو چک کنم؟ میتونید کمکم کنید و توضیح بدید روند کارم به چه صورت خواهد بود؟
    :question:

پیشاپیش از لطف بی کرانتان سپاس
    سلام
    دوست عزیز پرینترها برای پرینت گرفتن درایور دارن شما باید خودت درایور این پرینترها بنویسی همینطوری که نمی تونی با پرینتر ارتباط برقرار کنید.
    اگر در اینترنت یک سرچی بزنی یک سری کامپننت برای ارتباط با پرینتر هست .در ضمن شما بهتره با پورت usb این کار را انجام بدید الان همه ی پرینتر ها با پورت usb کار میکنند.

دیدگاه

پاسخ : ارتباط با serial port ؟؟؟

با سلام و تشکر از پاسخ شما دوست عزیز
      در حقیقت من مجبورم با پورت COM با یک دستگاه ارتباط برقرار کنم و فعلا برای تست از یک پرینتر استفاده کردم. اگه کسی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X