اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اجرا نشدن در PROTEUS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اجرا نشدن در PROTEUS

به نام خدا سلام دوستان من یک سری برنامه از اینترنت گرفتم که وقتی فایل HEX آن را در برنامه PROTEUS تست میکنم جواب میدهد ولی وقتی برنامه را با KEIL کامپایل میکنم که البته هیچ خطایی هم نمیدهد دوباره فایل HEX با حجم یک مقدار کمتر بوجود می آید ولی دیگر در PROTEUS برنامه کار نمیکند و برنامه ساکن میماند.به نظر شما مشکل از کجای کار است متشکرم خداحافظ...

پاسخ : اجرا نشدن در PROTEUS

برنامش رو بذار اینجا

دیدگاه

به نام خدا سلام برنامه ها همان مثالهای DEVELOPMENTBOARD سایت MIKROE.COM است به نظر من برنامه مشکل ندارد اشکال از KEIL و یا تنظیمات /ان است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط xmegamahdi
        به نام خدا سلام دوستان من یک سری برنامه از اینترنت گرفتم که وقتی فایل HEX آن را در برنامه PROTEUS تست میکنم جواب میدهد ولی وقتی برنامه را با KEIL کامپایل میکنم که البته هیچ خطایی هم نمیدهد دوباره فایل HEX با حجم یک مقدار کمتر بوجود می آید ولی دیگر در PROTEUS برنامه کار نمیکند و برنامه ساکن میماند.به نظر شما مشکل از کجای کار است متشکرم خداحافظ...
        سلام

اگه از keil 4 استفاده می کنی باید از نرم افزار proteus 7.6 استفاده کنی تا بتونه برنامه رو شبیه سازی کنه اگه
        از keil 3.7 استفاده کنی می تونی از ورژن های پایین تر proteus برای شبیه سازی استفاده کنی.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X