اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تفاوت ارکد و اسپایس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تفاوت ارکد و اسپایس

دوستان لطفا تفاوت اسپایس و ارکد را توضیح دهید

دو نرم افزار هستند؟

چرا بعضی ها می گویند این دو یک نرم افزار هستند و بعضی ها می گویند دو نرم افزار هستند؟

ممنونم

پاسخ : تفاوت ارکد و اسپایس

نوشته اصلی توسط elecomp66
    دوستان لطفا تفاوت اسپایس و ارکد را توضیح دهید

دو نرم افزار هستند؟

چرا بعضی ها می گویند این دو یک نرم افزار هستند و بعضی ها می گویند دو نرم افزار هستند؟

ممنونم
    سلام
    دوست عزیز orcad و پی اس پایس از یک شرکت هستند اینطوری بهتون بگم شما وقتی این نرم افزار orcad را نصب میکنید یک سری نرم فزار برای شما نصب میشود که یک از اینها پی اس پایس است و برای طراحی و آنالیز مدارات الکترونیک استفاده میشود مثلا یک نرم افزارش مربوط به طراحی پی سی بی است و ...
    برات مثال می زنم که این مطلب جا بیفته نرم افزار مایکروسافت این شامل پک نرم افزاری است که ورد و پاورپوینت و ... را شامل می شود و هر کدام از آنها یک کاربردی دارد نزم افزار orcad هم شبیه همین است ولی تخصصی است.
    موفق باشید

دیدگاه

ممنون از پاسختون

پس چرا ورژت 9.2 ارکد و اسپایس با هم فرق دارن؟

من یه کم قاطی کردم در این موارد ......

دیدگاه

تا اونجا که من می دونم تا قبل از ورژن 9.2 این دو نرم افزار ماله دو شرکت مختلف بودن ولی بعد از اون ارکد ، اسپایس رو خرید و زیر مجموعه خودش کرد

دیدگاه

تعداد گره ها برای شبیه سازی تو ارکد بیشتره
          جالب بود خواستم بگم بدونید که این فرق دارن
          www.tehranelec.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط عادل جون
            تا اونجا که من می دونم تا قبل از ورژن 9.2 این دو نرم افزار ماله دو شرکت مختلف بودن ولی بعد از اون ارکد ، اسپایس رو خرید و زیر مجموعه خودش کرد
            حرف شما کاملا درست ورژن 8 پی اس پایس را اگه نصب کرده باشید فقط مربوط به پی اس پایس است ولی ورژن ها بالاتر از 8 با نرم افزار ارکد در یک پک وارد بازار شدن.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X