ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    2008/02/19
    2,296
    43

گوشیه آب خورده!!!

سلام

ما از دار دنیا یه N72 داریم ، اونم جاتون خالی امروز رفتیم دم زاینده رود ، از دستمون افتاد و رفت تو آب!!! :cry: :cry2: تا اومدم درش بیارم خاموش شد و سری باتریش رو در آوردم!

حالا جرئت نمیکنم روشنش کنم!به نظر شما چی کارش کنم؟به سشوار متوسل بشم؟یا بخاری؟یا همینطوری باتری رو وصل کنم؟ :question:
    2008/09/29
    6,000
    439

پاسخ : گوشیه آب خورده!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدي مهري
    سلام

ما از دار دنیا یه N72 داریم ، اونم جاتون خالی امروز رفتیم دم زاینده رود ، از دستمون افتاد و رفت تو آب!!! :cry: :cry2: تا اومدم درش بیارم خاموش شد و سری باتریش رو در آوردم!

حالا جرئت نمیکنم روشنش کنم!به نظر شما چی کارش کنم؟به سشوار متوسل بشم؟یا بخاری؟یا همینطوری باتری رو وصل کنم؟ :question:
    یه سازنده گوشی گفته گوشی تونو بزارین توی گونی برنج که نمش رو بگیره شما باسشوار هم میتونی خشکش کنی ولی جاهایی هست که هوا به این راحتی نمیره
    2007/05/28
    17
    1

یک راه حل بسیار کاربردی اینه که باتریشو در بیار بعدش بذارش تو یک گونی برنج بعد دو سه روز درش بیار همچین خشک میشه . برنج رطوبتشو کامل میگیره
    2010/03/15
    خراسان رضوی
    298
    1

دوست من. گونی برنج هم خوب نیست. فقط باید بازش کنی و با تینر کاملا شستشو بدی. البته چون افتاده توی آب روان باید ببری تعمیرات تا واست بندازن توی دستگاه التراسونیک. در غیر این صورت تا چند وقته دیگه گوشیت برای همیشه از بین میره. این نصیحتو از یک تعمیر کار کوچک قبول کن.
    چقدر این ندیدن ها و نشنیدن ها مردم را خوشبخت کرده (دکتر علی شریعتی)
    2005/12/28
    تبريز
    4,230
    1,211

با سشوار احتمالا مشکلتون حل بشه ولی التراسونیک مطئنتره البته اگر بتونی کسی رو پیدا کنی که این کار رو بکنه برات. (با سشوار خشک کن بعد روشن کن تست کن به ریسکش می ارزه !)
    2010/03/15
    خراسان رضوی
    298
    1

با سلام خدمت جناب بلورچیان.
    عذر خواهی میکنم ولی سشوار هم به هیچ عنوان گزینه مناسبی نیست. چرا که با توجه به تجربه کمی که دارم گاهی اوقات مشتری گوشیهایی رو میاورد که بی دلیل خراب میشدن. وقتی باز میکردم میدیدم که قبلا آب خورده بوده و علت خرابیش اینه که پایه های بعضی آی سی ها به مرور زمان توسط آب خوردگی اولیه و به دنبال آن سولفات گرفتگی، با هوا ترکیب شده و به طور کلی از بین رفته. انگار دود شده رفته هوا و این هیچ راهی جز تعویض آی سی نداره. اما اگر این از بین رفتگی فلز مربوط بشه به برد موبایل شاید خیلی وقتا قابل تعمیر نباشه. بنابراین بهترین گزینه باز کردن و شستشوی برد با تینر فوریه.
    چقدر این ندیدن ها و نشنیدن ها مردم را خوشبخت کرده (دکتر علی شریعتی)
    2008/02/19
    2,296
    43

سلام

ممنون از لطفتون...

بعد از 2-3 روز گوشیمو از گونی برنجی در آوردم!(بو برنج میده )

علی الحساب روشنش کردم ، روشن شد ... من که تا چند وقت دیگه کارش ندارم! اگه خدا بخواد چند روز دیگه میندازمش به یکی بره!خودمم یه گوشی 7-8 تومنی میخرم :mrgreen:

موفق باشید :nerd:
    2008/09/29
    6,000
    439

يه 206 دست 2 خريدم منم همه جاش چسب كاري بود كلي لعنتش كردم! كارم كشيد به 1.5 مليون خرج كردن موتورش تركيده بود!
    ميگفت اين مشكلو داره من نميخريدم يا قيمت پايين تر ميخريدم ازش
    2009/04/20
    تهران
    385
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدي مهري

من که تا چند وقت دیگه کارش ندارم! اگه خدا بخواد چند روز دیگه میندازمش به یکی بره!:
    با این طرز فکر بهتره از عوامل کادر فرهنگی سایت نباشید.
    انجمن طراحی مدارهای مایکرویو(فرکانس بالا)(http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=283.0)
    انجمن شبکه های عصبی(http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=207.0)
    2008/02/19
    2,296
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر حسین وزیری

با این طرز فکر بهتره از عوامل کادر فرهنگی سایت نباشید.
    نمیشه با رفیقای خودمونم شوخی کنیم؟
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14