اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تبدیل کامرای سکیورتی به وب کم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تبدیل کامرای سکیورتی به وب کم

سلام دوستان.
    من یک وسیله خریدم که ورودی Video و audio داره که می شود یک هندی کم رو بهش وصل کرد و با USB به کامپیوتر وصل کرد. آیا می شود از هندی کم به عنوان web cam استفاده کرد؟
    ممنون

پاسخ : تبدیل کامرای سکیورتی به وب کم

من که اصلاً نفهمیدم چی گفتی!! این وسیله ت لابد باید tv یا مشابهش باشه دیگه! چون وروردی صوتی تصویری داره، دوربین میخوره و usb. غیر از اینه؟ oo: چه ربطی به security camera داشت؟!؟ هندی کم دیگه از کجا درآوردی؟ حتی دو جای سوالت هم به هم ربط نداشت!!

والا حتی دوربین دیجیتالهای عهد بوق هم امکان تبدیل مستقیم به webcam رو دارند (اصلاً یک گزینه دارند واسه این کار)، چه برسه به هندی کم و ....
    دلي دارم که از تنگي در او جز غم نمي گنجد........ غمي دارم ز دلتنگي که در عالم نميگنجد

دیدگاه

سلام
      فکر کنم باید واضح تر بگم.
      من یک دوربین سکیورتی با 30 متر سیم می خواهم به کامپیوتر وصل کنم. و از اون به عنوان وب کم استفاده کنم. به خاطر این یک مبدل video و audio خریدم که بتوانم دوربین رو به کامپیوتر وصل کنم. حالا می شود به عنوان وب کم ازش استفاده کنم و چطور؟

دیدگاه

حالا فهمیدم چی میگی! متاسفانه من تجربه ایی در این مورد ندارم. ولی:
        همراه مبدل، سی دی، درایوری ... چیزی بهت ندادند؟ از کدوم مبدلهاست؟ از اینا که وروردیش جک 4 تیکه ست و خروجیش 3 تا فیش سونی؟ زرد سفید قرمز؟ یا از این کابلهای vga؟ یا کابل دیجیتاله؟ خودمم گیج شدم! :mrgreen:
        دلي دارم که از تنگي در او جز غم نمي گنجد........ غمي دارم ز دلتنگي که در عالم نميگنجد

دیدگاه

ورودی از اون سیم های سفید و قرمز و زرد است و خروجی دستگاه usb هست.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X