اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست کمک در مورد پاسخ خودکار به تلفن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست کمک در مورد پاسخ خودکار به تلفن

سلام دوستان. . من مشغول کاری هستم که توی اون باید مداری داشته باشم که بتونه هنگام زنگ خوردن تلفن اونو تشخیص بده و بعد از مثلا یک یا دو زنگ به تلفن جواب بده . یه جور دیگه اگه بخوام توضیح بدم میشه اینکه فرض کنید ما این مدار رو میبندیم روی یه خط تلفن . با موبایل به این خط زنگ میزنیم و بعد از 2 تا بوق ارتباط برقرا میشه.
    وقتي كسي فقير مي شود خوبيهايش حقير مي شود و كسي كه زور و زر دارد عيبهايش هنر مي شود

پاسخ : درخواست کمک در مورد پاسخ خودکار به تلفن

سلام

شما میتونید کار زیر رو انجام بدید:

خط تلفن رو با یه خازن 100 نانو 250 ولت بدی به یه پل دیود و بعد با استفاده از 2 تا مقاومت و یه زنر به 5 ولت تبدیلش کن و برای جلوگیری از نویز گرفتن بده به یه اپتی کوپلر. خروجی اپتی کوپلر رو هم بده به یه پایه ی آی سی تا مشخص بشه که تلفن کی و چه تعداد زنگ میخره

(اگه میخوای تا شماتیکش رو بزارم :nerd

موفق باشید

دیدگاه

ممنون میشم اگه شماتیک رو برام بذاری. من خودم برای تشخیص زنگ یه مدار بستم. مشکل اینجاست که نمیدونم چطور باید تلفن جواب داده بشه .
      وقتي كسي فقير مي شود خوبيهايش حقير مي شود و كسي كه زور و زر دارد عيبهايش هنر مي شود

دیدگاه

سلام

برای وصل تلفن کافیه یه مقاومت حدود 600-1K بزارید بین 2 تا سیم تلفن اونوقت مخابرات خط رو وصل میکنه...

فایل های پیوست شده

دیدگاه

از یه ترانس 1:1 - 600 اهمی استفاده کن
          A-Hosseini

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X