اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کیبورد ماشین حسابی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کیبورد ماشین حسابی

با سلام
    دوستان من میخوام یه برنامه برای کیبورد ماشین حساب بنویسم.به این صورت که یه زیربرنامه تعریف کنم که وقتی که یک کلیدی زده شد تاوقتیکه دستمان روی کلید است ورودی دیگری وارد نشود .دقیقا مثل کیبورد ماشین حساب.توجه شود که از debounce و waitنباید استفاده کنیم.بدون این زیر برنامه وقتی یه بار کلید عددی را فشار میدهیم به دلیل سرعت بالای سخت افزار چندین بار 1 چاپ میشه.این زیربرنامه ازاین کار جلوگیری میکنه.
    خواهشمندم کمک کنید
    منتظرما :redface:

پاسخ : کیبورد ماشین حسابی

چرا نباید از Wait و Debounce استفاده کنی
    بدون اینها کار خیلی سخت میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط siva_007
      با سلام
      دوستان من میخوام یه برنامه برای کیبورد ماشین حساب بنویسم.به این صورت که یه زیربرنامه تعریف کنم که وقتی که یک کلیدی زده شد تاوقتیکه دستمان روی کلید است ورودی دیگری وارد نشود .دقیقا مثل کیبورد ماشین حساب.توجه شود که از debounce و waitنباید استفاده کنیم.بدون این زیر برنامه وقتی یه بار کلید عددی را فشار میدهیم به دلیل سرعت بالای سخت افزار چندین بار 1 چاپ میشه.این زیربرنامه ازاین کار جلوگیری میکنه.
      خواهشمندم کمک کنید
      منتظرما :redface:
      سلام دوست عزیز
      یه کد برنامه برات نوشتم با پروتئوس 7.6 شبیه سازی کردم ببین اگه منظورت همینه تا بریم سراغ برنامه و توضیحات
      اینم لینکش :
      http://www.4shared.com/file/mWBHJDGu/kbd.html

دیدگاه

اقا دستت درد نکنه
        ولی من نتونستم فایل پروتیوس ر باز کنم آخه پروتیوس7.6 ندارم مال من ورژنش 7.1
        میشه زحمت بکشی با 7.1 یا ورژن پایین تر up کنی؟
        راستی با چه زبانی نوشتی؟من میخوام با زبان بیسیک بنویسم (بسکام)
        خودم یه چیزایی نوشتم ببین میتونی سر در بیاری؟ برنامه اصلی به این صورته که یک رمز رو از کیبورد میگیره و بعد از زدن دکمه ی + اگر رمز برابر 123 بود باید led روشن بشه اگرکلید تقسیم زده شد رقم قبلی رو پاک میکنه و اگرهر کدوم از کلیدهای *و-و= زده شد عمل رمز گیری ازاول انجام بشه
        یه زیر برنامه برای کیبورد نوشتم که کیبورد مذکور رو پیاده سازی کنه(کیبورد ماشین حسابی) ولی کار نمیکنه !
        اینم لینکش با شبیه سازی پروتیوس 7.1
        [ftp=ftp://rapidshare.com/files/389469243/keyboard-2.rar.html] http://rapidshare.com/files/389469243/keyboard-2.rar.html
        [/ftp]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط behi88
          چرا نباید از Wait و Debounce استفاده کنی
          بدون اینها کار خیلی سخت میشه
          نمیدونم استاد گفته !حتما یه حکمتی توشه :redface:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط siva_007
            اقا دستت درد نکنه
            ولی من نتونستم فایل پروتیوس ر باز کنم آخه پروتیوس7.6 ندارم مال من ورژنش 7.1
            میشه زحمت بکشی با 7.1 یا ورژن پایین تر up کنی؟
            راستی با چه زبانی نوشتی؟من میخوام با زبان بیسیک بنویسم (بسکام)
            خودم یه چیزایی نوشتم ببین میتونی سر در بیاری؟ برنامه اصلی به این صورته که یک رمز رو از کیبورد میگیره و بعد از زدن دکمه ی + اگر رمز برابر 123 بود باید led روشن بشه اگرکلید تقسیم زده شد رقم قبلی رو پاک میکنه و اگرهر کدوم از کلیدهای *و-و= زده شد عمل رمز گیری ازاول انجام بشه
            یه زیر برنامه برای کیبورد نوشتم که کیبورد مذکور رو پیاده سازی کنه(کیبورد ماشین حسابی) ولی کار نمیکنه !
            اینم لینکش با شبیه سازی پروتیوس 7.1
            [ftp=ftp://rapidshare.com/files/389469243/keyboard-2.rar.html] http://rapidshare.com/files/389469243/keyboard-2.rar.html
            [/ftp]
            متاسفانه پروتئوس 7.1 رو ندارم پیشنهاد میکنم شما پروتئوس 7.6 رو دانلود کنی برای بعدا هم بدردت میخوره
            اما برنامه من با بیسیک است و از wait و دیبانس هم استفاده نشده
            فکر کنم مشکل اصلی شما هم در برنامه استفاده نکردن از wait و دیبانسه در هر صورت هر جاییش مشکل داشتی در خدمتم
            لینک باز نمیشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X