اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در ساخت سخت افزار ( Interface ) برای تبدیل LAN

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در ساخت سخت افزار ( Interface ) برای تبدیل LAN

با عرض سلام
    قسمتی از پروژه کارشناسی من خواندن داده از پورت Ethernet LAN و تحت پروتکل های استاندارد می باشد که در این زمینه سه IC مناسب به شماره های 82586 و 88196 و ENC28J60 رو توی تحقیقاتم پیدا کردم .
    ولی هیچ یک تو ایران پیدا نشد . ( یا چند سال پیش بعضی ها داشتند که الان ندارن )
    من این موضوع رو قبلا در انجمن شبکه هم مطرح کردم ولی چون به اینجا هم مربوط بود گفتم دو باره اینجا هم مطرح کنم . :sad:
    از دوستان تقضا دارم اگر IC دیگری یا روشی که قابل پیاده سازی روی میکروکنترلر یا FPGA باشد رو سراغ دارن معرفی کنند یا منبع بدهند ( حتا اگه بگین این IC ها رو کجا میشه پیدا کرد یا چجوری از خارج کشور تهیه بکنم هم ممنون میشم )
    با تشکر

پاسخ : کمک در ساخت سخت افزار ( Interface ) برای تبدیل LAN

اگه میخوای هلو بره تو گلو ( استفاده از باسکام برای LAN

W3100 + RT8201 که تا 100MB جواب میده کلا 21000 تومان

MN7000 که 60000 تومان

RTL 8019 که 6000 تومان

موفق باشید

دیدگاه

خیلی ممنون واقعا لطف کردی
      فقط یه سوال ؟ آدرسی یا شماره ای از جایی که بتونم تهیه کنم داری چون یه چندتا از مغازه هایه پاساژ امجد زنگ زدم ولی پیدا نکردم
      +

دیدگاه

پاسخ : تشکر

نوشته اصلی توسط robojavad63
        خیلی ممنون واقعا لطف کردی
        فقط یه سوال ؟ آدرسی یا شماره ای از جایی که بتونم تهیه کنم داری چون یه چندتا از مغازه هایه پاساژ امجد زنگ زدم ولی پیدا نکردم
        +
        PM زدم براتون

دیدگاه

پاسخ

دستت درد نکنه گرفتم

دیدگاه

پاسخ : کمک در ساخت سخت افزار ( Interface ) برای تبدیل LAN

نوشته اصلی توسط robojavad63
            با عرض سلام
            قسمتی از پروژه کارشناسی من خواندن داده از پورت Ethernet LAN و تحت پروتکل های استاندارد می باشد که در این زمینه سه IC مناسب به شماره های 82586 و 88196 و ENC28J60 رو توی تحقیقاتم پیدا کردم .
            ولی هیچ یک تو ایران پیدا نشد . ( یا چند سال پیش بعضی ها داشتند که الان ندارن )
            من این موضوع رو قبلا در انجمن شبکه هم مطرح کردم ولی چون به اینجا هم مربوط بود گفتم دو باره اینجا هم مطرح کنم . :sad:
            از دوستان تقضا دارم اگر IC دیگری یا روشی که قابل پیاده سازی روی میکروکنترلر یا FPGA باشد رو سراغ دارن معرفی کنند یا منبع بدهند ( حتا اگه بگین این IC ها رو کجا میشه پیدا کرد یا چجوری از خارج کشور تهیه بکنم هم ممنون میشم )
            با تشکر
            با سلام
            به این آدرس مراجعه کن
            http://www.eca.ir/forum2/index.php/topic,6861.0.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X