اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

*بیان تجربیات رتبه های برترکنکورارشدمهندسی برق: (کنکور90)

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

*بیان تجربیات رتبه های برترکنکورارشدمهندسی برق: (کنکور90)

***دیگر دوستان با رتبه های برتر(زیر 100)کنکور ارشد مهندسی برق89و 88 با بیان تجربیات و نظرات خود به جمع ما بپیوندید.... :job: :read: :applause:

سلام به همه مهندسان ایران زمین :nerd:.نتایج کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق اعلام شد.(89/2/31) :agree:دوستان هر کسی لطف کنه رتبه و درصداشو بذاره و مهمتر از همه اینکه:
    برای آمادگی کنکور ارشدمهندسی برق89 ازکدام جزوات و کتاب های کنکوری استفاده کردید نتیجه چی بود ؟ ما رو از تجربیات خود بی نصیب نذارید(به خصوص رتبه های برترارشد مهندسی برق((زیر100)) سال 89 وحتی کمی قبل تر سال 88 لطفا همراهی کنید.شما چه منابعی را مطالعه کردید و مطالعه کردن چه منابعی را به داوطلبان امسال کنکور ارشد مهندسی برق پیشنهاد می کنید؟ :applause: :wow: :nerd:
    هر کی برا ارشد کاری کرده
    جزوه و کتابی خونده
    بنویسه :applause: :read: پرسیدن عیب نیست
    ندانستن عیب است :agree: :job: با تشکر و آرزوی موفقیت برای همه شما....... :biggrin: :applause: .................................

پاسخ : نتایج برترکنکورارشدمهندسی برق(89/2/31)ومعرفی جزوات وکتابهای کنکوری مورداستفاده؟

زبان 16
    ریاضی 57
    مدار 49
    کنترل 48
    الکترونیک 64
    سیگنال 43
    مغناطیس 33
    معدل موثر 15.8

مخ 46
    الک 46

دیدگاه

پاسخ : نتایج برترکنکورارشدمهندسی برق(89/2/31)ومعرفی جزوات وکتابهای کنکوری مورداستفاده؟

من از اول تیر شروع کردم.کلاس که نرفتم ولی تو امتحان های پارسه شرکت کردم.از جزوه استاد های معروف خبری ندارم و در مجموع با خوندن جزوه واسه کنکور حال نمی کنم.اگه از اول تابستون شروع می کنید و ترم مهر مرخصی میگیرین اکثر تابستون رو به عمیق خوندن مغناطیس و مدار و ریاضی بپردازین.من در مجموع از کتاب های پارسه راضی بودم .واسه پایه ای خوندن و تشریحی من کنترل کو***مدار جبه دار*** مغناطیس چنگ*** و سیگنال اپن هایم***معادلات عرفانیان رو کامل تو تابستون خوندم.واسه تست هم از اول مهر :
      آمار: فصل های اول پارسه
      ریاضی مهندسی : پارسه + پوران پژوهش(کامل تر از پارسه)
      معادلات : پارسه + پوران پژوهش(کامل تر از پارسه)
      مدار : پارسه + پوران پژوهش
      کنترل : پارسه +پردازش
      سیگنال: پارسه +کتاب مومن زاده(حتما بخونید.دانشجوی ارشد شریف)تازگی پوران پژوهش کتابش رو چاپ میکنه
      الکترونیک : پارسه + واقعا خوب نداریم(وقت داشتین رهیافت و شفیعی بد نیست)
      مغناطیس: پارسه + پردازش

رو خوندم.از اوایل بهمن هم همش رو مرور کردم. واسه شرکت در آزمون آزمایشی اگه احتمال میدین امتیاز پارسه رو میارین حتما پارسه شرکت کنید ولی در هر صورت یکجا امتحان بدین.
      امیدوارم حاصل تلاش های چند ماهتون رو ببینید.

دیدگاه

توجه توجه فوق العاده مهم از دست ندید بچه ها: تراز متوسط علمی رشته مهندسی برق کل دانشگاههای کشور در تمام گرایش در کنکور ارشد مهندسی برق :agree: یکی از عوامل مهم در تعیین رشته اولویت بندی دانشگاهها و مقایسه کلی دانشگاههای مختلف بر اساس میزان علاقه مندی دانشجویان است که در تعیین رشته در سالهای گذشته مورد توجه قرار گرفته است. بر این اساس نمره تراز متوسط قبولی تمام دانشگاههای رشته مهندسی برق در کنکور کارشناسی ارشد سال 88 را در لینک زیر قرار داده ام.این آمار از سازمان سنجش و از بین کل داوطلبین سال 1388 گرفته شده است.

http://www.box.net/shared/nnrz61fktc

آدرس را کپی کرده و در صفحه جدید باز کنیدو بعد با حجم خیلی کم آنرا دانلود کرده واستفاده کنید وبعد بنده کمترین و از بنده مهمتر استاد بزرگوار استادکهن بزرگوار را دعا کنید.که ایشون را در تجزیه سیگنال فوق العاده میدانم. :wow: :agree: .........................................

دیدگاه

بنام خدا ( رتبه و رشته و دانشگاه محل قبولی ) :nerd: :applause: توجه توجه فوق العاده مهم لیست قبولی دانشجویان مهندسی برق سال 1388 اقتباس از**( موسسه نصیر ): لیست جدیدی از برخی از قبولیهای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق 1388 در لینک زیر قرار گرفت.
          http://www.box.net/shared/2qyuyfj057
          بجه ها دعا در حق بنده کمترین واستاد کهن بزرگوار لطفا فراموش نشه.... .............................. :applause: :nice: :nerd: :agree:

دیدگاه

***نام تعدادی از طراحان سوالات ارشد مهندسی برق درطی سال های گذشته: :surprised: :agree: :nerd: *رئیس گروه طرح سوال:طراح اصلی سوالات مدار و کنترل:دکتر جبه دار-استاد دانشگاه تهران- *دیگر طراحان سوال مدار:دکتر کراری-استاد صنعتی امیرکبیر -*دکتر هدتنی-استادفردوسی مشهد *دیگر طراح سوال کنترل خطی:دکتر طالبی-استاد صنعتی امیرکبیر *دیگر طراح سوال کنترل خطی قبل از سال 1383-دکتر خاکی صدیق-استاد صنعتی خواجه نصیر *طراح سوال ماشین و بررسی:دکتر لسانی

دیدگاه

دمت گرم مطالب خیلی خوبی می زاری . :applause: :nerd:

دیدگاه

با سلام. :agree: :nerd: ***مقایسه از حیث فراوانی و گستردگی بازار کار و همچنین پیشرو بودن در عرصه فرایند های نوین در داخل و خارج از کشور گرایش های برتر ارشد مهندسی برق: * (1)-قدرت-شاخه ماشین الکتریکی والکترونیک قدرت (2)-کنترل و ابزاردقیق *(3)-مخابرات-سیستم و الکترونیک-دیجیتال. :nerd: :agree:

دیدگاه

سلام
                  خواهشا عزیزان کتاب ها را لیست کنندو
                  همچنین نحوه تهیه را هم بگویند
                  جزوات پارسه را چه جوری میشه پیدا کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

جنا بMohandesSaem واقعا از شما تشکر می کنم . من از هنرستان تا حالا الکترونیک خوندم .بیشتر زمینه کاریم هم در دیجیتال و کار با انواع پردازنده ها و کار پردازشی بوده و اصولا تو این جور کارا خستگی سرم نمی شه و به کار پردازشی خیلی علاقه دارم با این حساب کدام گرایش را در ارشد انتخاب کنم تا بیشتر موفق باشم.
                    خیلی ممنون از کمک هاتون . :nice:

دیدگاه

سلام اگه در مورد گرایش الک دیجیتال بیشتر توضیح دهید
                      دنيا آنقدر وسيع هست که براي همه مخلوقات جايي باشد پس به جاي آنکه جاي کسي را بگيريم تلاش کنيم جاي واقعي خود را بيابيم

دیدگاه

*** معرفی برترین اساتید برگزارکننده کلاس های حضوری جهت آمادگی کنکور ارشد مهندسی برق به همراه جزوات کلاسهای حضوری: :agree: :nerd: :read: :applause:
                        1-(ریاضی مهندسی):*دکتر معتقدی (استاد پارسه) و* مهندس کریمی(استاد نصیر) و مهندس احسانی(استاد ماهان).
                        2-(معادلات دیفرانسیل):*استاداقاسی(استادماهان) و دکترمعتقدی(استادپارسه).
                        3-(آمار واحتمالات مهندسی):*دکتر طورانی(برق)(استادپارسه)و دکتر ایوزیان(صنایع).
                        4-(مدارهای الکتریکی):*دکتر ملک محمد(استادماهان) و مهندس کهن(استادنصیر).
                        5-(کنترل خطی):* دکتر سجادیان(استاد ماهان).
                        6-(سیگنال سیستم):*مهندس کهن(استادنصیر) .
                        7-(الکترونیک):*دکتر لطیفی(استادپارسه) ودکتراشرفیان(استادنصیر).
                        8-(الکترومغناطیس):*دکتر اشرفیان(استادپارسه-کوثر-نصیر ماهان).
                        9-(ماشین و بررسی1):دکترلسانی و*مهندس براتی (استاد سابق پارسه که به کانادا رفتند و*مهندس انتصاربه جای ایشان آمدند).
                        ***توجه توجه ***
                        ***...

دیدگاه

پاسخ : *بیان تجربیات رتبه های برترکنکورارشد&#

***مسیر موفقیت ما بی شک از میان آدم هایی می گذرد.... :agree: :nerd:

*ما خود از تجربیات دیگران آموختیم و با کمترین خطا به موفقیت دست یافتیم. حال نوبت ماست که تجربیات خود را خالصانه وبی منت در اختیار سایردوستان قرار دهیم....با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان.... :agree:

*متشکرم از تمام آنهایی که در پیمودن این راه موثر بودند....( من جمله دوستانی که قبلا این مسیر را با موفقیت طی کرده بودند و تجربیات و راهنماییها و روحیه دادنشان عامل موثری در طی درست این راه بود.) :applause:

دیدگاه

***دیگر دوستان با رتبه های برتر(زیر 100)کنکور ارشد مهندسی برق89و 88 با بیان تجربیات و نظرات خود به جمع ما بپیوندید.... :job: :read: :applause:

*با تشکرفراوان و آرزوی موفقیت برای دوستانم مهندس علی ساکت و مهندس samsam و ..... :applause:

دیدگاه

*امروز منابع مورد استفاده یکی از دوستانم آقای مهندس ساکت در دانشگاه صنعتی امیرکبیر که*( رتبه 10 ارشد مهندسی برق-قدرت )سال 88 بودند را برای دوستان قرار میدهم: :nerd: :read:

*منابع مورد استفاده : :nerd: :read: :agree:
                              ریاضی مهندسی:کتاب درس و تست کنکور دکتر معتقدی(پارسه) +کتاب دکتر حاجی جمشیدی(پوران پژوهش).
                              معادلات:کتاب راهیان ارشد (دکتر خداکرمی).
                              آمارمهندسی:پردازش.
                              مدار:برای شروع مطالعه پارسه+ پردازش +جهش +راهیان ارشد.
                              کنترل:پارسه+پردازش+راهیان ارشد.
                              ماشین:مدرسان شریف+پردازش+راهیان ارشد.
                              مغناطیس:رهیافت دکتردیانی+پردازش+راهیان ارشد.
                              بررسی:پردازش+راهیان ارشد.
                              *وشرکت در کنکورهای آزمایشی پارسه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X