ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 28
    2009/10/13
    همه جاي ايران سراي من است*فعلا بخاطر دانشگاه و داشتن فعاليت کاري بين تهران و استان اصفهان در رفت آمد ولي خانوادم اهل شمال کشور هستند.-*مشاور تحصیلات تکمیلی برق سایت باشگاه مهندسان ایران و مدیر انجمن بیترونیک
    53
    0

*بیان تجربیات رتبه های برترکنکورارشدمهندسی برق: (کنکور90)

***دیگر دوستان با رتبه های برتر(زیر 100)کنکور ارشد مهندسی برق89و 88 با بیان تجربیات و نظرات خود به جمع ما بپیوندید.... :job: :read: :applause:

سلام به همه مهندسان ایران زمین :nerd:.نتایج کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق اعلام شد.(89/2/31) :agree:دوستان هر کسی لطف کنه رتبه و درصداشو بذاره و مهمتر از همه اینکه:
    برای آمادگی کنکور ارشدمهندسی برق89 ازکدام جزوات و کتاب های کنکوری استفاده کردید نتیجه چی بود ؟ ما رو از تجربیات خود بی نصیب نذارید(به خصوص رتبه های برترارشد مهندسی برق((زیر100)) سال 89 وحتی کمی قبل تر سال 88 لطفا همراهی کنید.شما چه منابعی را مطالعه کردید و مطالعه کردن چه منابعی را به داوطلبان امسال کنکور ارشد مهندسی برق پیشنهاد می کنید؟ :applause: :wow: :nerd:
    هر کی برا ارشد کاری کرده
    جزوه و کتابی خونده
    بنویسه :applause: :read: پرسيدن عيب نيست
    ندانستن عيب است :agree: :job: با تشکر و آرزوی موفقیت برای همه شما....... :biggrin: :applause: .................................
    *مهندس یوسف تبار-کارشناس ارشد مهندسی برق دانشگاه پلی تکنیک تهران و فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی برق-الکترونیک دانشگاه صنعتی اصفهان.
    2010/03/13
    مشهد
    6
    0

پاسخ : نتایج برترکنکورارشدمهندسی برق(89/2/31)ومعرفی جزوات وکتابهای کنکوری مورداستفاده؟

زبان 16
    ریاضی 57
    مدار 49
    کنترل 48
    الکترونیک 64
    سیگنال 43
    مغناطیس 33
    معدل موثر 15.8

مخ 46
    الک 46
    2010/03/13
    مشهد
    6
    0

پاسخ : نتایج برترکنکورارشدمهندسی برق(89/2/31)ومعرفی جزوات وکتابهای کنکوری مورداستفاده؟

من از اول تیر شروع کردم.کلاس که نرفتم ولی تو امتحان های پارسه شرکت کردم.از جزوه استاد های معروف خبری ندارم و در مجموع با خوندن جزوه واسه کنکور حال نمی کنم.اگه از اول تابستون شروع می کنید و ترم مهر مرخصی میگیرین اکثر تابستون رو به عمیق خوندن مغناطیس و مدار و ریاضی بپردازین.من در مجموع از کتاب های پارسه راضی بودم .واسه پایه ای خوندن و تشریحی من کنترل کو***مدار جبه دار*** مغناطیس چنگ*** و سیگنال اپن هایم***معادلات عرفانیان رو کامل تو تابستون خوندم.واسه تست هم از اول مهر :
    آمار: فصل های اول پارسه
    ریاضی مهندسی : پارسه + پوران پژوهش(کامل تر از پارسه)
    معادلات : پارسه + پوران پژوهش(کامل تر از پارسه)
    مدار : پارسه + پوران پژوهش
    کنترل : پارسه +پردازش
    سیگنال: پارسه +کتاب مومن زاده(حتما بخونید.دانشجوی ارشد شریف)تازگی پوران پژوهش کتابش رو چاپ میکنه
    الکترونیک : پارسه + واقعا خوب نداریم(وقت داشتین رهیافت و شفیعی بد نیست)
    مغناطیس: پارسه + پردازش

رو خوندم.از اوایل بهمن هم همش رو مرور کردم. واسه شرکت در آزمون آزمایشی اگه احتمال میدین امتیاز پارسه رو میارین حتما پارسه شرکت کنید ولی در هر صورت یکجا امتحان بدین.
    امیدوارم حاصل تلاش های چند ماهتون رو ببینید.
    2009/10/13
    همه جاي ايران سراي من است*فعلا بخاطر دانشگاه و داشتن فعاليت کاري بين تهران و استان اصفهان در رفت آمد ولي خانوادم اهل شمال کشور هستند.-*مشاور تحصیلات تکمیلی برق سایت باشگاه مهندسان ایران و مدیر انجمن بیترونیک
    53
    0

توجه توجه فوق العاده مهم از دست ندید بچه ها: تراز متوسط علمی رشته مهندسی برق کل دانشگاههای کشور در تمام گرایش در کنکور ارشد مهندسی برق :agree: یکی از عوامل مهم در تعیین رشته اولویت بندی دانشگاهها و مقایسه کلی دانشگاههای مختلف بر اساس میزان علاقه مندی دانشجویان است که در تعیین رشته در سالهای گذشته مورد توجه قرار گرفته است. بر این اساس نمره تراز متوسط قبولی تمام دانشگاههای رشته مهندسی برق در کنکور کارشناسی ارشد سال 88 را در لینک زیر قرار داده ام.این آمار از سازمان سنجش و از بین کل داوطلبین سال 1388 گرفته شده است.

http://www.box.net/shared/nnrz61fktc

آدرس را کپی کرده و در صفحه جدید باز کنیدو بعد با حجم خیلی کم آنرا دانلود کرده واستفاده کنید وبعد بنده کمترین و از بنده مهمتر استاد بزرگوار استادکهن بزرگوار را دعا کنید.که ایشون را در تجزیه سیگنال فوق العاده میدانم. :wow: :agree: .........................................
    *مهندس یوسف تبار-کارشناس ارشد مهندسی برق دانشگاه پلی تکنیک تهران و فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی برق-الکترونیک دانشگاه صنعتی اصفهان.
    2009/10/13
    53
    0

بنام خدا ( رتبه و رشته و دانشگاه محل قبولی ) :nerd: :applause: توجه توجه فوق العاده مهم لیست قبولی دانشجویان مهندسی برق سال 1388 اقتباس از**( موسسه نصیر ): لیست جدیدی از برخی از قبولیهای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق 1388 در لینک زیر قرار گرفت.
    http://www.box.net/shared/2qyuyfj057
    بجه ها دعا در حق بنده کمترین واستاد کهن بزرگوار لطفا فراموش نشه.... .............................. :applause: :nice: :nerd: :agree:
    2009/10/13
    53
    0

***نام تعدادی از طراحان سوالات ارشد مهندسی برق درطی سال های گذشته: :surprised: :agree: :nerd: *رئیس گروه طرح سوال:طراح اصلی سوالات مدار و کنترل:دکتر جبه دار-استاد دانشگاه تهران- *دیگر طراحان سوال مدار:دکتر کراری-استاد صنعتی امیرکبیر -*دکتر هدتنی-استادفردوسی مشهد *دیگر طراح سوال کنترل خطی:دکتر طالبی-استاد صنعتی امیرکبیر *دیگر طراح سوال کنترل خطی قبل از سال 1383-دکتر خاکی صدیق-استاد صنعتی خواجه نصیر *طراح سوال ماشین و بررسی:دکتر لسانی
    2008/07/16
    تهران
    677
    6

دمت گرم مطالب خیلی خوبی می زاری . :applause: :nerd:
    2009/10/13
    53
    0

با سلام. :agree: :nerd: ***مقایسه از حیث فراوانی و گستردگی بازار کار و همچنین پیشرو بودن در عرصه فرایند های نوین در داخل و خارج از کشور گرایش های برتر ارشد مهندسی برق: * (1)-قدرت-شاخه ماشین الکتریکی والکترونیک قدرت (2)-کنترل و ابزاردقیق *(3)-مخابرات-سیستم و الکترونیک-دیجیتال. :nerd: :agree:
    2007/03/13
    شهرستان اسکو
    310
    0

سلام
    خواهشا عزیزان کتاب ها را لیست کنندو
    همچنین نحوه تهیه را هم بگویند
    جزوات پارسه را چه جوری میشه پیدا کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    2008/07/16
    تهران
    677
    6

جنا بMohandesSaem واقعا از شما تشکر می کنم . من از هنرستان تا حالا الکترونیک خوندم .بیشتر زمینه کاریم هم در دیجیتال و کار با انواع پردازنده ها و کار پردازشی بوده و اصولا تو این جور کارا خستگی سرم نمی شه و به کار پردازشی خیلی علاقه دارم با این حساب کدام گرایش را در ارشد انتخاب کنم تا بیشتر موفق باشم.
    خیلی ممنون از کمک هاتون . :nice:
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 28