اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مختل کردن باند فرکانسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مختل کردن باند فرکانسی

سلام
    چطور میتونم یک پهنای باندیرو مختل کنم مثلا میخوام فرکانسهای مخابراتی بین 10 تا 100 کیلوهرتزو مختل کنم
    وقتی تو بدنیا میای همه میخندنو تو گریه میکنی پس طوری زندگی کن که وقتی از این دنیا میری تو بخندیو همه گریه کنند.

پاسخ : مختل کردن باند فرکانسی

یک روش ساده.واسه این کار یا باید رو آنتن فرستنده متمرکز شدی یا روی آنتن گیرنده.منظورم از تمرکز تمرکز فکری است
    نخست باید رنج فرکانس مورد نظر را مشخص کنی و دوم باید واسه اون فرکانس نزدیک به اون فرکانسیه فرستنده تهیه کنی.حالا باید فرکانست را که همراه یک داده های بی خود و به درد نخور است بفرستی.اگر بتونی کاری کنی که از طریق فرستنده ای که می خوای فرکانسش را مختل کنی بفرستی که چه بهتر.اما بجز در جاهای مانند میکروفن های بی سیمی و مانند آن که در جشن ها استفاده می شود کاربردی دیگر زیاد نیادرد.اما راه دوم این است که با فرستادن فرکانست تو یه محدوده مشخص باعث تداخل فرکانس های فرستنده شما و فرکانس فرکانس فرستنده ای که می خواهی مختلش کنی می تونی بشوی.گیرنده هر دو فرکانس را می گیرد.هر دو را چون نزدیک به هم هستند از فیلترها عبور می دهد و این ترکیب باعث اختلال می شود.راه دیگر انتخاب فرکانسی است بتونه در مقابل اون فرکانس حکم یک سد را بازی کنه.به نظر شما چه فرکانسی می تونه این کار رو انجام بده؟این دیگه با خودت
    شکر که این سرا را دست بشر نداد
    ورنه بجز خرابی دست بشر ندارد

شکر که دست من را،دست قلم زدن نسیت
    ورنه بجز تباهی دست ترم ندارد

دیدگاه

فرضا نوع فرکانسش اف ام باشه و در حال تغییر و من نمیدونم فرکانسش چیه و فقط میدونم در محدوده 10 تا 100 کیلوهرتزه چی؟
      وقتی تو بدنیا میای همه میخندنو تو گریه میکنی پس طوری زندگی کن که وقتی از این دنیا میری تو بخندیو همه گریه کنند.

دیدگاه

یه راه جالب اما خطرناک هم هست که میتونه روی اکثر باندها با انواع مدولاسیونها تاثیر منفی در حد انهدام سخت افزار(در صورت نزدیکی به سیستم) بگذاره. پارازیتهای تولیدی این سیستم به حدی قدرتمندند که میتونن در صورت تمرکز روی ecu ماشین از یک فاصله نسبتا دور اون رو از کار بندازند و ماشین رو خاموش کنند.چون طرح کردن این مدارات در تاپیک ها ممنوعه در صورت نیاز پیام بدید تا براتون توضیحات بیشتری بدم (شاید با نقشه).

دیدگاه

معلومه نیاز داریم البته اگه مغرون بصرفه باشه

دیدگاه

بخاطر اینکه دوستانی که لطف کردن و پیام دادن فکر نکنن که یه چیزی گفت و رفت باید خدمتتون عرض کنم این مدار رو میتونید در کتاب more electronic gadgets از سری کتابهای evil genius صفحه 270 پیدا کنید. مدارش خیلی ساده هست و از یک هایولتاژ و یک مقاومت و سلف و خازن ولتاژ بالا تشکیل شده و با یک آنتن پاربولیک نویز رو روی هدف متمرکز میکنه. در ضمن توضیحات این مدار رو هم حتما بخونید. چون الان به این کتاب دسترسی ندارم (بخاطر مشکل فنی سیستم) نمیتونم مدارش رو پ کنم اما اگر دوستان موفق نشدند در اولین فرصت مدار رو اینجا قرار میدم.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X