اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

افزودن تولباکس در متلب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

افزودن تولباکس در متلب

یا حق

کسی می تونه راهنمائی کنه که یه تولباکس چجوری به متلب میشه اضافه کرد و ازش استفاده کرد؟

پاسخ : افزودن تولباکس در متلب

درکل نیازی نیست که تولباکستون رو به متلب اضافه کنین، فقط کافیه از تو متلب وارد فولدر تولباکس بشی(مثلا بوسیله دستور cd) و از فانکشنهای تولباکس استفاده کنی.
    یا اینکه واسه راحتی خیلی ساده فولدر تولباکست رو توی فولدر toolbox خود متلب(یا اصلا هرجاکه دوست داری) کپی کن و ادرسش رو توی متلب، منوی File -> Set Path بصورت Add with Subfolder اضافه و سیو کن!
    {خلاف قوانین - امضا ویرایش شد}

دیدگاه

بسم الله

سلام دوست عزیز

خیلی ممنون من جواب گرفتم
      دیدگاه

سلام
        من این کارارو انجام دادم اما این خطا رو میده[[

دیدگاه

اقا دمت گرمه

دیدگاه

سلام دوست عزیز می شه کمک کنید این تولباکس را همانطور که شما میگید نصب می کنم ولی وقتی از قطعاتشمی خوام استفاده کنم خطا می ده مشکل از کجاست اگه ممکنه شما خودتون روی متلب ببینید

این هم آدرس تولباکس :
            http://www.mediafire.com/download/myr55smbl7slmrs/SoftTDMv1.5M2010a.zip

دیدگاه

سلام.کسی میتونه راهنمایی کنه که روش نصب تول باکس های mathwork با تول باکس های دیگه چیه؟
              من میخوام تول باکس mpc نصب کنم اما از منوی set path که فولدورشو اضافه میکنم فقط فولدرش اضافه میشه و دستوراتشو اجرا نمیشناسه.
              با تشکر

دیدگاه

معمولاباید فایلی که همراه تولباکس هست و .m هست رو توی شاخه ی toolbox/localو .mdlروتوی شاخه تولباسی که می خواهید باهاش کار کنید و در اخر فایل اصلی روتوی شاخه toolbox کپی کنید
                گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
                همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

سلام

من می خوام تولباکس opentstool رو نصب کنم، داخل toolbox متلب وارد کردم و install هم انجام دادم اما باز هم اجرا نمیشه و خطا میده
                  WARNING: mex-files do not seem to be available. Many features of OpenTSTool will not work!
                  Download mex-files for your platform or compile them yourself using makemex in the mex-dev directory.
                  Warning: The fourth output, VERSN, of FILEPARTS will be removed in a future release.
                  > In fileparts at 35
                  In opentstool at 87
                  Could not create datapath C:\Program Files\MATLAB\R2011a\toolbox\OpenTSTOOL\datafiles!

وقتی mexfile رو run میکنم باز هم فرقی نداره
                  اگه امکانش هست کمکم کنید
                  در ضمن تمام روش های گفته شده رو انجام دادم
                  ممنون

دیدگاه

سلام
                    منم می خوام با تولباکس auditory کار کنم ولی تا حالا با هیچ تولباکسی کار نکردم
                    نمی دونم باید چی کار کنم
                    هیچ جا هم آموزشش رو پیدا نکردم
                    کمک کنید
                    چی کار باید بکنم

دیدگاه

سلام دوستان من رو در باره اضافه کردن تولباکس کانتورلت و استفاده از اون راهنمایی کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X