اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در مورد pwm خاص!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در مورد pwm خاص!

با سلام
    شکل زیر رو ببینید:
    من یک pwm میخوام تولید کنم که زمان تولیدش دقیقا برابر با زمانی باشه که موج سینوسی از 0 رد میشود:
    http://www.4shared.com/photo/eYfGspAW/Untitled.html

پاسخ : کمک در مورد pwm خاص!

پس شکلت کوش
    راستی شما توی 2 ساعت اخیر راحت تونستی بیای توی سایت منکه جونم در امد تا سایت باز بشه . :angry:

دیدگاه

اگر ممکنه یک خورده سریعتر جواب بدین.

دیدگاه

شما در اصل می خواهید که از زمانی که شکا موج به صفر می رسه یه پالس ایجاد کنی و تا قبل از اینکه نیم موج بعد شروع بشه پالس صفر بشه و برای ان اماده شوی
        برای این که نقطه صفر را تشخیص دهی نیاز است که از zero detector استفاده کنی ویا می توانی که شکل موج رو کمی شیفت دهی به سمت بالای محور تا قسمت منفی هم بالاتر از صفر بشه و بعد با خواندن مقدار ولتاژ باadc هر وقت که ولتاژ به مقدار شیفت رسید یعنی به صفر رسیده و شروع کن یک پالس در خروجی تولید کن .

دیدگاه

راستی اگر که فرکانس مشخص است با قرار دادن مقدار فرکانس تکرار تایمر برابر با موجت مشکلت حل مشه یا حداقل با قرار دادن مقدار کمتر نسبت به ان .

دیدگاه

باسلام.ای سی های سری Pfc-Boost مخصوص اینکار طراحی شده اند.ازگوگل مدارش رو سرچ کنید.
            موفق باشید.
            من دریافته ام که ایده های بزرگ هنگامی به ذهن راه می یابند که اراده کنیم چنین ایده هایی را داشته باشیم. "چارلز چاپلین "

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X