ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    2006/10/29
    M.I.S
    631
    2

سرعت اينترنت بيشتر و امنيت بالاتر با افزونه Adblock Plus

سرعت اينترنت بيشتر و امنيت بالاتر با افزونه Adblock Plus
    وقتي در اينترنت وب گردي مي کنيد، به سايت هاي مختلفي سر مي‬ زنيد. معمولاً به هر سايتي هم که مراجعه ميآ*کنيد تعداد زيادي تبليغ وجود دارد که مجبوريد آنآ*ها را ببينيد. اما آيا راهي وجود دارد که از شر تبليغات داخل وب سايتآ*ها خلاص شويم؟

ابتدا بايد در مورد اين موضوع فکر کنيم که چرا نميآ*خواهيم تبليغات سايتآ*ها را ببينيم؟ يک دليل مهم بهآ*خصوص با اين سرعت کم اينترنت در ايران، بالا بردن سرعت باز شدن صفحات و صرفه جويي در مصرف پهناي باند است. قسمت مهمي از حجم صفحهآ*اي که باز ميآ*کنيد را تبليغات درون آن تشکيل داده اند. حالا اگر راهي پيدا کنيد تا جلوي لود شدن آنآ*ها را بگيريد سرعت باز شدن اين صفحات بهتر خواهد شد.

دليل ديگر شايد اين باشد که برخي تبليغات سايتآ*هاي ناشناس به سايتآ*هاي کلاهبرداري و کدهاي مخرب منتهي مي شوند. اگر جلوي لود شدن اين تبليغات را بگيريد به بالا بردن امنيت خودتان هم کمک کرده ايد. و آخرين دليل شايد اين باشد که از ديدن تبليغات مزاحم در بعضي سايتآ*ها که خودشان را با انبوهي از بنرها خفه کردهآ*اند خسته شدهآ*ايد و دوست داريد اصل مطلب را ببينيد.

اما راه حل چيست؟
    پاسخ بسيار ساده است. اگر کاربر مرورگر فايرفاکس هستيد، با نصب يک افزونه فوق العاده به نام Adblock Plus ميآ*توانيد از دست بيشتر تبليغات اينترنتي خلاص شويد. کافي است به صفحه نصب اين افزونه برويد و با يک کليک آن را نصب کنيد و يک بار مرورگر را ري استارت کنيد.

بعد از آن هيچ کار اضافهآ*اي نبايد انجام بدهيد. خود اين افزونه به صورت هوشمند تبليغات درون سايتآ*ها را شناسايي ميآ*کند و جلوي بارگزاري آنآ*ها را مي گيرد. شما در عمل نياز به انجام هيچ کاري نداريد. علامت اين افزونه هم در بالاي مرورگر شما ظاهر مي شود.

وقتي روي حالت قرمز رنگ قرار گرفته است يعني جلوي لود شدن تبليغات سايت را گرفته است. اگر ميخواهيد به سايتي اجازه دهيد که تبليغاتش را لود کند کافي است وقتي که به آن سايت سر ميزنيد. روي علامت اين افزونه کليک کنيد و اجازه فعال شدن تبليغات در آن سايت را بدهيد. در اين حالت رنگ آيکون افزونه براي اين سايت به حالت سبز در مي آيد.

اگر کاربر مرورگر کروم هستيد، بايد بدانيد که خوشبختانه اين افزونه براي اين مرورگر هم وجود دارد و ميآ*توانيد آن را روي کروم هم نصب کنيد و از وب بدون تبليغ لذت ببريد.

يک سؤال اخلاقي آيا در همه جا بايد تبليغات را غير فعال کرد؟
    احتمالاً ميآ*دانيد که تنها منبع درآمد بسياري از سايتآ*ها همين تبليغات است. در عمل با نصب اين افزونه شما مانع کسب درآمد آنآ*ها مي شويد. از طرف ديگر هدف از نصب اين افزونه اين است که هنگام سر زدن به سايتآ*هاي ناشناس و عبوري امنيت بيشتري داشته باشيد. در اين مورد بحثآ*هاي موافق و مخالف مختلفي وجود دارد و شايد بهتر باشد که تصميم نهايي را خود شما بگيريد. اما خيليآ*ها توصيه ميآ*کنند که اين افزونه را براي سايتآ*هايي که به آنآ*ها علاقه و اعتماد داريد، غير فعال کنيد تا به درآمد زايي آنآ*ها ضربه نزده باشيد.

ممکن است با خود بگوييد که من روي تبليغات آنآ*ها کليک نمي کنم. پس چرا افزونه را براي اين سايتآ*ها غير فعال کنم؟ پاسخ در اينجا است که بسياري از اين سايتآ*ها بر اساس تعداد نمايش يک تبليغ پول دريافت مي کنند و نه تعداد کليک ها. بنابراين براي کمک کردن به سايتآ*هاي محبوب تان کافي است که به تبليغ آنآ*ها اجازه لود شدن بدهيد. تا آنآ*ها امکان کار کردن و حيات داشته باشند.

دانلود افزونه Adblock Plus براي فايرفاکس:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1865
    دانلود افزونه Adblock Plus براي کروم:

https://chrome.google.com/extensions/detail/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom
    2008/01/16
    رشت
    857
    10

پاسخ : سرعت اينترنت بيشتر و امنيت بالاتر با افزونه Adblock Plus

من مدت زیادی هست که از این افزونه استفاده میآ*کنم ، بسیار جالب و کاربردی است.
    در سیستم من فایلهای فلش در بعضی صفحات وب ، CPUی زیادی مصرف میآ*کنن که به راحتی با این افزونه اونهارو بلوک میآ*کنم و مشکلی ندارم

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2006/12/02
    بندرانزلی
    2,478
    52

لیست سایت های تبلیغاتی ایرانی:

با اضافه کردن این فایل به AdBlock میآ*تونید حتی تبلیغات Blogfa رو هم فیلتر کنید.

2006/08/14
    378
    2

آقاحمید عجب حرفی زدی! )

منم خیلی وقته که از ادبلاک استفاده میکنم، ولی یه عیبی که قبلا داشت(نمیدونم الان هم داره یا نه) این بود که عکسهای بلاک شده رو دانلودمیکرد ولی نشون نمیداد یعنی پهنای باند رو حروم میکرد
    ولی اپرا اصلا دانلود نمیکنه
    الان وضعش چطوره؟ دانلودمیکنه و نشون نمیده یا اینکه اصلا دانلود نمیکنه

چندتا افزونه مرتبط با ادبلاک پلاس:
    AdChange: تبلیغات رو با عکس دلخاهتون جابجاکنید D:
    Element Hiding Helper: برای ازبین بردن تبلیغات متنی
    ParentalControl: برای فیلتر کردن مطالب پ.رن.گرافی

برای امنیت و سرعت بیشتر Cookie Monster و NoScript فراموش نشه
    {خلاف قوانین - امضا ویرایش شد}
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4