اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شبیه سازی درایور میکرواستپ در پروتیوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شبیه سازی درایور میکرواستپ در پروتیوس

سلام دوستان
    من مدار شماتیک درایور میکرواستپ دارم که میخوام با پروتیوس شبیه سازیش کنم اما مشکلم اینه که یه قطعه به نام lmd18248t رو توی لایبراری نرم افزار ندارم هرچی هم توی اینترنت گشتم به نتیجه نرسیدم راهنماییم کنید که این قطعه رو از کجا بیارم تا بتونم شبیه سازی رو انجام بدم؟نرم افزار دیگه ای هست که بتونه توی شبیه سازی این مدار کمکم کنه؟

پاسخ : شبیه سازی درایور میکرواستپ در پروتیوس

احتمالا IC مورد نظر LMD18245 است و نه LMD18248.
    اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
    دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
    برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
    وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
    قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
    اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
    ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

بله درسته اسم آی سی lmd18245 هستش لطفا هر چه سریعتر راهنماییم کنید :cry:

دیدگاه

شخصا متوجه لزوم استفاده از Proteus برای شبیه سازی مورد نظر شما نمی شوم و از نظر شخصی هم اصولا اعتقادی به استفاده از این نرم افزار ندارم. شما فرض کنید که این قطعه در Proteus تعریف نشده باشد ( و این مسئله را باید در انجمن مربوط به خود پیگیری کنید). بفرمائید که مشکل عملی شما در مورد درایور میکرواستپ چیست تا در صورت امکان برای رفع آن راهنمایی انجام شود.
        اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
        دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
        برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
        وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
        قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
        اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
        ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X