اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوییچهای فینگر تاچ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوییچهای فینگر تاچ

کسی میدونه اساس کار سوییچهای فینگرتاچ به چه صورتیه؟
    تو نت که search کردم به مواردی رسیدم مثل نیروی مکانیکی یا فرکانس القا شده روی بدن یا تغییر خازنی ولی وقتی حتی شیشه ای روی این سوییچها قرار گرفته باز هم به صورت کامل کار می کنه هیچکدوم از اینها نتونست موضوع رو برام روشن بکنه
    کسی میتونه کمکم بکنه؟
    با تشکر

پاسخ : سوییچهای فینگر تاچ

بنام خدا
    با سلام
    نوشته اصلی توسط ghasedak2716
    کسی میدونه اساس کار سوییچهای فینگرتاچ به چه صورتیه؟
    تو نت که search کردم به مواردی رسیدم مثل نیروی مکانیکی یا فرکانس القا شده روی بدن یا تغییر خازنی ولی وقتی حتی شیشه ای روی این سوییچها قرار گرفته باز هم به صورت کامل کار می کنه هیچکدوم از اینها نتونست موضوع رو برام روشن بکنه
    کسی میتونه کمکم بکنه؟
    با تشکر
    جهت روشن شدن بیشتر مطلب ، این سایت را ملاحظه بفرمایید

http://www.talkingelectronics.com/projects/TouchSwitch/TouchSwitch-1.html

با احترام
    89/3/9

دیدگاه

با تشکر از راهنمایی شما
      اما همینطور که گفتم حتی با قرار گرفتن یک شیشه ضخیم بر روی سوییچهایی که من میخوام باهاشون کار کنم بازم وجود انگشت رو سنس میکنم
      در حقیقت فکر میکنم سوییچهایی که من میخوام بیشتر در رنج proximity switch قرار میگیرن آیا ایده ای برای این سوییچها و حتی مالتی پلکس کردن اونها دارید؟

دیدگاه

بنام خدا
        با سلام
        نوشته اصلی توسط ghasedak2716
        با تشکر از راهنمایی شما
        اما همینطور که گفتم حتی با قرار گرفتن یک شیشه ضخیم بر روی سوییچهایی که من میخوام باهاشون کار کنم بازم وجود انگشت رو سنس میکنم
        در حقیقت فکر میکنم سوییچهایی که من میخوام بیشتر در رنج proximity switch قرار میگیرن آیا ایده ای برای این سوییچها و حتی مالتی پلکس کردن اونها دارید؟
        لطفا دقیقا بفرمایید که برای چه منظوری باید از این شیوه استفاده نمایید ، تا در موردش بحث کنیم .

با احترام
        89/3/9

دیدگاه

من یه وسیله دارم که تو اون از این نوع سوییچها استفاده شده و همونطور که گفتم یه شیشه ضخیم روشون هست ولی بازم کاملا کار می کنن

دیدگاه

اینا یکسری سوئیچهای خازنی هستند که تقریبا سه سالی هست که رو بورس شده یکسری ای سی هایی هم دارند که مخصوص درایوشونه من نمونه st اونو تو نمایندگی ST دیدم
            ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

میتونید نمونه ای از آی سی های درایور اونها که تو ایران گیر میاد رو برام بگین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X