اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

روش استفاده از توابع

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

روش استفاده از توابع

با سلام
    کسی می تونه منو در مورد استفاده از توابع منو راهنمایی کنه
    مشکل من در مورد فایل های تابع است من چند تا تابع از سایت خارجی را دانلود کردم اما نمی دونم چطوری ازشون استفاده کنم
    من توابع دانلود شده را می زارم تا هم شما استفاده کنید وهم منو راهنمایی کنید .
    با تشکر فراوان حامد

پاسخ : استفاده کلی از توابع

ببخشید من هر کاری کردم نتوستم فایلو تو وب بزارم اگه میشه در مورد روش های گذاشتن فایل تو وب به من کمک کنید .
    (فرمت فایل .rar هست.)
    با تشکر فراوان حامد

دیدگاه

پاسخ : روش استفاده از توابع

نوشته اصلی توسط ha$med
      ببخشید من هر کاری کردم نتوستم فایلو تو وب بزارم اگه میشه در مورد روش های گذاشتن فایل تو وب به من کمک کنید .
      (فرمت فایل .rar هست.)
      با تشکر فراوان حامد
      شما به یکی از سایت های پلود فایل میرید وفایلتون رو اونجا پلود می کنید.بعد لینکی که اون سایت برای دانلود به شما میده رو اینجا میزارید.به همین سادگی. :nice:چند تا سایت پلود :
      www.rapidshare.com
      www.4shared.com
      www.persiangig.com
      نوشته اصلی توسط ha$med
      با سلام
      کسی می تونه منو در مورد استفاده از توابع منو راهنمایی کنه
      مشکل من در مورد فایل های تابع است من چند تا تابع از سایت خارجی را دانلود کردم اما نمی دونم چطوری ازشون استفاده کنم
      من توابع دانلود شده را می زارم تا هم شما استفاده کنید وهم منو راهنمایی کنید .
      با تشکر فراوان حامد
      اگر توابع شما توی یه هدر فایل هستند که فقط کافیه با دستور #include<header.h< اونو به برنامتون اضافه کنید واز توابع استفاده کنید.البته اینکه گفتم برای Cهست .شما یکی از اونا رو بزار ببینیم برای چه کامپایلری نوشته شده.
      [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

[خیلی ممنون
        http://rapidshare.com/files/393338492/avrlib.rar.html

لطف می کنی یکی از این توابع (مخصوصا" ks0108) را با یک مثال ساده برام توضیح بدی
        با تشکر فراوان

دیدگاه

ممنون دوست عزیز
          اما مشکل من در مورد کپی فایل .h اش در محل نصب کدویژن هست نمی دونم کدوم فایل ها رو کجا save کنم .
          در ضمن هدر این فایل (avr/io)کارش چیه من نمی دونم اینو هم بگی واقعا" منو شرمنده کردی
          هم چنین من فایلو گذاشتم اگه نتونستی برداری (من مبتدی هستم) ایمیل تو بگو بفرستم به ایمیل
          با تشکر فراوان

دیدگاه

سلام
            دوست من فایل های هدر با پسوند .h رو تو پوشه inc که در محل نصب کدویژن هست کپی کن.
            فایل .c مربوط به اون رو با کدویژن باز کن و گزینه convert to library رو بزن تا اون فایل به فایل کتابخونه ای تبدیل بشه. بعد فایل با پسوند .lib ایجا شده رو تو پوشه lib کپی کن.

برای اینکه بدونی از فایل ها چطور باید استفاده کنی فایل هدر رو باز کن. اونجا پیش تعریف توابع رو میبینی. همونجا باید کامنتهای مربوط به چگونگی استفاده از توابع رو ببینی. بدنه هر تابع رو هم میتونی تو فایل .c مربوط ببینی.

خط زیر رو زمانی که تمام این کارارو کردی به برنامت اضافه کن
            کد:
            #include <yourHeaderName.h>
            Work with what you have .Never limit yourself by things you could have had

دیدگاه

بنظرم این فایل مربوط به ونور هست نه کدویژن
              از avr/io هم که معلومه
              {خلاف قوانین - امضا ویرایش شد}

دیدگاه

ممنون از همه شما
                اما یه مشکل دارم اونم وقتی می خوام فرمت lib. convert to library)) درست کنم خطا می ده (فایل .lib درست نمیشه) نمی دونم مشکل از چیشه اگه ممکنه منو راهنمایی کنید .
                در ضمن هر کاری می کنم فایل ها رو تو وب بزارم (با www.rapidshare.com || www.4shared.com) اینم خطا می ده اگه میشه اینوهم راهنمایی کنید ممنون میشم .)
                با تشکر فراوان حامد

دیدگاه

حق داره ارور بده .چون این فایل ها برای کد ویژن نیست.
                  این کتابخونه ای که گزاشتید برای winavr هست وفقط تو همون کامپایلر اجرا میشند. این کتابخونه برای کار به یه سری کتابخونه ی دیگه هم احتیاج داره مثل:global.h , avr/interrupt.h,ks0108conf.hو.....که کد ویژن هیچ کدوم از اینها رو نداره و ارور میده.تبدیل کردنش کار چندان سختی نیست ولی یکم حوصله میخواد و باید کتابخونه ی کامل رو داشته باشید.(مال شما کامل نیست)
                  بهترین کار اینه که کلا این کتابخونه رو فراموش کنی.به این آدرس برو و کتابخونه برای کدویژن با هلپ فارسی رو دانلود کن وحالشو ببر. :applause:
                  http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=18025.0
                  [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X