اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

eror در quartuse

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

eror در quartuse

با سلام خدمت دوستان
    من یک ALU با VHDL نوشتم و سنتز میشه ولی این eror هارو بهم داده شما میفهمید اینا یعنی چی؟خیلی ممنون اگه جواب بدبد.

پاسخ : eror در quartuse

یعنی هیچ کس بلد نیست؟؟!! oo: oo::NO: :NO:

دیدگاه

با سلام
      دوست عزیز اینجا استاد زیاده!!فقط VHDL بلد نیستند!! البته تو همین بخش اگر بگردی میبینی چپ و راست آمورش هم میدن!!
      حالا بیخیال.
      چندتا MAcrocell مصرف کردی ، PACKAGE یا component اگه میشه برنامتو بزار یا اگه نمی خوای تو pm برام بزار.
      بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم
      همه تن چشم شدم خیره به دنبال تو گشتم...

دیدگاه

سلام لطفاً یکی کمک کنه
        من quartus 10.0 نصب کردم برنامه alu به زبان verilog در آن نوشتم الان که پروژه رو کامپایل می کنم error زیرو می ده.
        لطفاً، راهنمایی کنید
        Warning: FLEXlm software error: Invalid (inconsistent) license key The license-key and data for the feature do not match. This usually happens when a license file has been altered Feature: quartus License path: C:/altera/10.0/license.dat FLEXlm error: -8,523 For further information, refer to the FLEXlm End User Manual, available at "www.macrovision.com".
        Error: Current license file does not support the EP2C5T144C6 device
        Error: Quartus II Fitter was unsuccessful. 1 error, 1 warning
        Error: Peak virtual memory: 198 megabytes
        Error: Processing ended: Sat Dec 11 1223 2010
        Error: Elapsed time: 00:00:01
        Error: Total CPU time (on all processors): 00:00:01
        Error: Quartus II Full Compilation was unsuccessful. 3 errors, 2 warnings

دیدگاه

1-wolfman عزیز:بجای cpldا از fpga برای پیاده سازی aluاستفاده کن و خودت انتخاب کن نذار quartusاتوماتیک انتخاب کنه در ضمن روی هر اروری که بری با کلیک راست یه گزینه help بهت میده که در مورد ارور توضیح داده.

2-saraعزیز :quartus کامل کرک نشده .کرک نسخه 9.1 ساده تره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X