اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در شبیه سازی با ISE 11.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در شبیه سازی با ISE 11.1

عرض سلام و خسته نباشید
    کسی میتونه روال شبیه سازی برنامه VHDL رو در ISE 11.1 به طور مختصر توضیح بده؟ ظاهرا شبیه سازی در این نسخه از ISE با نسخه های قبلی کمی فرق میکنه، من یک برنامه ساده نوشتم و در Quartus II شبیه سازی کردم مشکلی نداشت، یک PDF داشتم که شبیه سازی در نسخه 8 از ISE رو توضیح داده اما در ISE 11.1 به نظر باید مراحل متفاوتی طی بشه، اگر کسی بتونه مختصر توضبح بده ممنون میشم، چون متاسفانه فعلا فرصت مطالعه Help نرم افزار رو ندارم.
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید

پاسخ : مشکل در شبیه سازی با ISE 11.1

مشکل حل شد، ببخشید.
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید

دیدگاه

پاسخ : مشکل در شبیه سازی با ISE 11.1

خوب حالا که مشکلت حل شده بگو که ما هم این مشکل بر نخوریم و دوباره کاری نشه دیگه .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X