ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    2006/10/29
    M.I.S
    631
    2

Windows Embedded Compact 7

مايکروسافت از ارائه Windows Embedded Compact 7 سخن ميآ*گويد
    مايکروسافت امروز از سيستم عامل تعبيه شونده (Embedded) ويندوز 7 نسخه پيش نمايشي را ارائه کرد. اين سيستم عامل جانشين محصول Windows CE ميآ*باشد و از سختآ*افزارهاي توليدي شرکتآ*ها و دستگاهآ*هاي مصرفآ*کنندگان پشتيباني ميکند.
    بر طبق اخبار منتشر شده، توليدکنندگان سختآ*افزاري ميتوانند نيازهاي خود را در محدوده گوشيآ*هاي هوشمند، پخش کنندهآ*هاي چند رسانهآ*اي، دستگاهآ*هاي پزشکي، کنترلگرها، وضعيت آب و هوا و غيره با استفاده از از اين سيستم عامل رفع نمايند.
    اين سيستم عامل از هر دو معماري پردازشگرهاي ARM و x86 پشتيباني کامل به عمل ميآ*آورد. اين سيستم عامل همچنين به عنوان محصولي قابل اعتماد براي نصب بر روي لوح رايانهآ*ها معرفي شده است.
    در حاليکه که سيستم عامل Embedded ويندوز 7 از دستگاهآ*هاي طراحي شده توسط مصرف کنندگان پشتيباني ميآ*کند ويرايش کامل Windows 7 نيز ميتواند به عنوان يک گزينه موثر ديگر در اختيار مصرف کننده قرار بگيرد.
    بر طبق اعلام مايکروسافت در نمايشگاه CompuTex تايوان، اين سيستم عامل نسخه از صافي رد شده ويندوز 7 است تا کارکرد اين سيستم عامل را در سطح سخت افزاري بر روي دستگاهآ*ها نصب کند.
    گفتني است که امروزه دستگاهآ*هاي Embedded يا تعبيه شونده در حوزهآ*هاي بسياري کارکرد دارند و بيشتر سهم سخت افزاري اين بازار در اختيار شرکت ARM ميآ*باشد. استفاده از سيستمآ*هاي Embedded از راکتورهاي هستهآ*اي تا ساعتآ*هاي مچيآ* هوشمند گسترده شده است.
    ظاهرا، عطر و طعم سيستم عامل ويندوز 7 با رابط کاربري چند لمسي (multi-touch) و قابليتآ*هايي مانند زوم از نقاط قوت اين سيستم عامل هستند. علاوه بر اين ادغام قابليتآ*هاي ديگري مانند اجراي فلش، Silverlight و تجربه کامل ويرايش روميزي سيستم عامل ويندوز در اين نسخه اعمال شدهآ*اند.
    پيشآ* نمايش اين سيستم عامل در سايت مايکروسافت قرار گرفته است. ويديوهايي که قابليتآ*هاي چند کاره، چند لمسه، رابط کاربري و استحکام اين سيستم عامل را به نمايش گذاشتهآ*اند.
    براي دانلود و توضيحات بيشتر به لينک زير مراجعه کنيد

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

وين بتا
    2008/07/16
    تهران
    677
    6

پاسخ : Windows Embedded Compact 7

اتفاقا تو نمايشگاه CompuTex تايوان شرکت ایسوز با همین سیستم عامل یک تبلت رو به اورده که خیلی جالب است .
    اینا عکساشه

و این هم یک سایت که توش یک فیلم مربوط به این تب لت داره .
    http://www.geeky-gadgets.com/asus-epad-windows-7-tablet-04-06-2010/
    2006/10/29
    M.I.S
    631
    2

اين هم 58 تا عکس از همين تبلت
    http://www.engadget.com/photos/asus-eee-pad-hands-on-at-computex-2010/
    2008/05/23
    تهران
    675
    2

با سلام
    خاستم پست جدید بزنم دیدم اینجا صحبتش شده همینجا میگم

windows embedded compact 7 الان از سایت مایکروسافت بشکل یه فایل نصب از طریق اینترنت ارائه میشه

نسخه DVD که بشکل ISO هستش اونم سه تا که رو توی اینترنت کلا در filesonic پلود کردن

filesonic هم چون از زیر مگاپلود سرویس داشته توی افتضاح اخیر رئیسش در حال حاضر نمیذاره کسی ازش دانلود کنه

این فایلها مجموعا 9.14GB هستش به نام windows embedded compact 7 formerly ce DVTiSO

ولی هر چی میگردم نه تورنتش گیر میاد نه جای دیگه پلود شده

دوستان لطف کنن اینو جایی گیر آوردن برای ما لینک بدن یا اگه سایت زحمت بکشه بعد دانلود توی فروشگاه بذاره ما خریداریم

ممنون
    موفق باشید
    به وبلاگم سر بزنید
    2009/06/06
    شيراز
    357
    87

سلام اين ويندوز قابليت نصب روي بردهاي friendly arm رو داره؟

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2008/05/23
    تهران
    675
    2

سلام

والا فکر نکنم ... یه چیزایی در موردش دیدم ARMv7 رو ساپورت میکنه که میشه خانواده cortex-a8 و cortex-a9 که من تا بحال فقط یه جا دیدم واسه a9 از ویندوز حرف زده من هم واسه cortex-a8

در مورد بقیه معماریها زیاد نمیدونم این ورژن ساپورت میکنه یا نه
    به وبلاگم سر بزنید
    2010/06/10
    583
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط alitaroosheh
    سلام

والا فکر نکنم ... يه چيزايي در موردش ديدم ARMv7 رو ساپورت ميکنه که ميشه خانواده cortex-a8 و cortex-a9 که من تا بحال فقط يه جا ديدم واسه a9 از ويندوز حرف زده من هم واسه cortex-a8

در مورد بقيه معماريها زياد نميدونم اين ورژن ساپورت ميکنه يا نه
    سلام دوستان من wince رو با arm 11 کار کردم يه مقداري . اما ce6 قديکيه فقط هم روي vs2005 مياد . براي ce7 هيچي پيدا نکردم هيچ sdk يا چيز ديگه اي . راستي ميتونيد برد رو از esys.ir تهيه کنيد عاليهه . قيمت هاش هم خوبه . منم رو همينا کار کردم منبع اموزشي هم تو همين سايت جندتا کتاب عالي wrox.com که به زبون انگليسي هست موجوده هد ce6 هم 7 . الان هم دنبال يه ادم پايه ام :mrgreen: هم دنبال اين sdkce7 لعنتي!!!! که طلسم شده هست . اگه کسي پايه هست با هم کار کنيم . يا اگه شما به مراحل طراحي خود برد و چيزايي ديگه رسيديد مارو بي نسيب نزاريد :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    اشکهايي که پس از هر شکست ميريزيم همان عرقيست که براي پيروزي نريخته ايم.
    هيتلر
    2010/06/10
    583
    56

راستي يادم رفت بگم اين برد که من باهاش کار ميکنم کورش سامسونگ هست که البته زياد مهم نيست تا وقتي win ce خودش همه کار ميکنه!!! البته فکر کنم کامل مطمئن نيستم
    اشکهايي که پس از هر شکست ميريزيم همان عرقيست که براي پيروزي نريخته ايم.
    هيتلر
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8