اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

Windows Embedded Compact 7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مایکروسافت از ارائه Windows Embedded Compact 7 سخن میآ‌گوید
    مایکروسافت امروز از سیستم عامل تعبیه شونده (Embedded) ویندوز 7 نسخه پیش نمایشی را ارائه کرد. این سیستم عامل جانشین محصول Windows CE میآ‌باشد و از سختآ‌افزارهای تولیدی شرکتآ‌ها و دستگاهآ‌های مصرفآ‌کنندگان پشتیبانی میکند.
    بر طبق اخبار منتشر شده، تولیدکنندگان سختآ‌افزاری میتوانند نیازهای خود را در محدوده گوشیآ‌های هوشمند، پخش کنندهآ‌های چند رسانهآ‌ای، دستگاهآ‌های پزشکی، کنترلگرها، وضعیت آب و هوا و غیره با استفاده از از این سیستم عامل رفع نمایند.
    این سیستم عامل از هر دو معماری پردازشگرهای ARM و x86 پشتیبانی کامل به عمل میآ‌آورد. این سیستم عامل همچنین به عنوان محصولی قابل اعتماد برای نصب بر روی لوح رایانهآ‌ها معرفی شده است.
    در حالیکه که سیستم عامل Embedded ویندوز 7 از دستگاهآ‌های طراحی شده توسط مصرف کنندگان پشتیبانی میآ‌کند ویرایش کامل Windows 7 نیز میتواند به عنوان یک گزینه موثر دیگر در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.
    بر طبق اعلام مایکروسافت در نمایشگاه CompuTex تایوان، این سیستم عامل نسخه از صافی رد شده ویندوز 7 است تا کارکرد این سیستم عامل را در سطح سخت افزاری بر روی دستگاهآ‌ها نصب کند.
    گفتنی است که امروزه دستگاهآ‌های Embedded یا تعبیه شونده در حوزهآ‌های بسیاری کارکرد دارند و بیشتر سهم سخت افزاری این بازار در اختیار شرکت ARM میآ‌باشد. استفاده از سیستمآ‌های Embedded از راکتورهای هستهآ‌ای تا ساعتآ‌های مچیآ‌ هوشمند گسترده شده است.
    ظاهرا، عطر و طعم سیستم عامل ویندوز 7 با رابط کاربری چند لمسی (multi-touch) و قابلیتآ‌هایی مانند زوم از نقاط قوت این سیستم عامل هستند. علاوه بر این ادغام قابلیتآ‌های دیگری مانند اجرای فلش، Silverlight و تجربه کامل ویرایش رومیزی سیستم عامل ویندوز در این نسخه اعمال شدهآ‌اند.
    پیشآ‌ نمایش این سیستم عامل در سایت مایکروسافت قرار گرفته است. ویدیوهایی که قابلیتآ‌های چند کاره، چند لمسه، رابط کاربری و استحکام این سیستم عامل را به نمایش گذاشتهآ‌اند.
    برای دانلود و توضیحات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

وین بتا

پاسخ : Windows Embedded Compact 7

اتفاقا تو نمایشگاه CompuTex تایوان شرکت ایسوز با همین سیستم عامل یک تبلت رو به اورده که خیلی جالب است .
    اینا عکساشه

و این هم یک سایت که توش یک فیلم مربوط به این تب لت داره .
    http://www.geeky-gadgets.com/asus-epad-windows-7-tablet-04-06-2010/

دیدگاه

این هم 58 تا عکس از همین تبلت
      http://www.engadget.com/photos/asus-eee-pad-hands-on-at-computex-2010/

دیدگاه

با سلام
        خاستم پست جدید بزنم دیدم اینجا صحبتش شده همینجا میگم

windows embedded compact 7 الان از سایت مایکروسافت بشکل یه فایل نصب از طریق اینترنت ارائه میشه

نسخه DVD که بشکل ISO هستش اونم سه تا که رو توی اینترنت کلا در filesonic پلود کردن

filesonic هم چون از زیر مگاپلود سرویس داشته توی افتضاح اخیر رئیسش در حال حاضر نمیذاره کسی ازش دانلود کنه

این فایلها مجموعا 9.14GB هستش به نام windows embedded compact 7 formerly ce DVTiSO

ولی هر چی میگردم نه تورنتش گیر میاد نه جای دیگه پلود شده

دوستان لطف کنن اینو جایی گیر آوردن برای ما لینک بدن یا اگه سایت زحمت بکشه بعد دانلود توی فروشگاه بذاره ما خریداریم

ممنون
        موفق باشید
        به وبلاگم سر بزنید

دیدگاه

سلام این ویندوز قابلیت نصب روی بردهای friendly arm رو داره؟

دیدگاه

سلام

والا فکر نکنم ... یه چیزایی در موردش دیدم ARMv7 رو ساپورت میکنه که میشه خانواده cortex-a8 و cortex-a9 که من تا بحال فقط یه جا دیدم واسه a9 از ویندوز حرف زده من هم واسه cortex-a8

در مورد بقیه معماریها زیاد نمیدونم این ورژن ساپورت میکنه یا نه
            به وبلاگم سر بزنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alitaroosheh
              سلام

والا فکر نکنم ... یه چیزایی در موردش دیدم ARMv7 رو ساپورت میکنه که میشه خانواده cortex-a8 و cortex-a9 که من تا بحال فقط یه جا دیدم واسه a9 از ویندوز حرف زده من هم واسه cortex-a8

در مورد بقیه معماریها زیاد نمیدونم این ورژن ساپورت میکنه یا نه
              سلام دوستان من wince رو با arm 11 کار کردم یه مقداری . اما ce6 قدیکیه فقط هم روی vs2005 میاد . برای ce7 هیچی پیدا نکردم هیچ sdk یا چیز دیگه ای . راستی میتونید برد رو از esys.ir تهیه کنید عالیهه . قیمت هاش هم خوبه . منم رو همینا کار کردم منبع اموزشی هم تو همین سایت جندتا کتاب عالی wrox.com که به زبون انگلیسی هست موجوده هد ce6 هم 7 . الان هم دنبال یه ادم پایه ام :mrgreen: هم دنبال این sdkce7 لعنتی!!!! که طلسم شده هست . اگه کسی پایه هست با هم کار کنیم . یا اگه شما به مراحل طراحی خود برد و چیزایی دیگه رسیدید مارو بی نسیب نزارید :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
              اشکهايي که پس از هر شکست ميريزيم همان عرقيست که براي پيروزي نريخته ايم.
              هيتلر

دیدگاه

راستی یادم رفت بگم این برد که من باهاش کار میکنم کورش سامسونگ هست که البته زیاد مهم نیست تا وقتی win ce خودش همه کار میکنه!!! البته فکر کنم کامل مطمئن نیستم
                اشکهايي که پس از هر شکست ميريزيم همان عرقيست که براي پيروزي نريخته ايم.
                هيتلر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X