اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

USB داخلی PIC ؟؟

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

USB داخلی PIC ؟؟

سلام دوستان،
    من میخوام با ماژول usb داخلی 18F4550 کار کنم. کاتالوگشو یکم خوندم ولی هیچی نفهمیدم :biggrin:
    میخواستم ببینم کسی از دوستان تا حالا با usb داخلی PIC کار کرده؟
    ممنون میشم اگه کمک کنین.

پاسخ : USB داخلی PIC ؟؟

بهترین کار خوندن دیتاشیت ... کامل توضیح میده و اگر تونستی هم به سایت میکرو چیپ (البته با.. (ویرایش شد!)) یه سر بزن .. داخلش میتونی مثال های کاربردیشو پیدا کنی ..!
    دست هایی که کمک میکنند از دست هایی که دعا میکنند مقدس ترند....کوروش کبیر

دیدگاه

ممنون از راهنماییت ولی آخه تو دیتا شیت پایه ای توضیح نمیده، فرض بر اینه که تو میدونی چیه، فقط رجیستر های مختلف رو توضیح میده.
      مثلا من نمیدونم Ping-Pong یا Handshake چیه...

دیدگاه

پس بهترین کار اینه که بری سایت میکروچیپ و در قسمت مربوط به آی سی 18f4550 مثال های کاربردی مربوط به usb رو دانلود کنی.. فکر کنم به زبان c باشه..و در ضمن این مثال ها برای کسی نوشته شده که تا حدودی با پروتکل usb آشناییت داره و توش چیزی یاد نمیده بلکه نحوه ی استفاده از ماژول usb این آی سی رو شرح میده... قبلش یکمی درباره ی usb مطالعه کن و در رابطه با ping-pong و ... باید بگم که من توی رجیستر های DMA مربوط به dspic33fj128gp804 هم به این ping-pong برخورد کردم و فکر نمیکنم چیزی باشه که فقط توی ماژول usb استفاده شده باشه... در هر صورت موفق باشی...... :job: کسی میدونه این ping-pong واسه چیه؟؟ :mrgreen:
        دست هایی که کمک میکنند از دست هایی که دعا میکنند مقدس ترند....کوروش کبیر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X