اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کار با پروتل و پی دی اف فکتوری ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کار با پروتل و پی دی اف فکتوری ؟

سلام من فایل پروتلم موقعی که میخام به پی دی اف تبدیل کنم چند تیکه میشه . و همشون تو یه صحفه نمی افتن . کسی به ما اموزش نمیده ؟ :cry2:
    گاهي تمام چيزهايي که يک نفر مي خواهد، فقط دستي است براي گرفتن دست او، و قلبي است براي فهميدن وي ..

پاسخ : کار با پروتل و پی دی اف فکتوری ؟

scale درست نیست. باید 1.00 باشه

دیدگاه

چرا از مولد pdf خود protel استفاده نمیکنی؟
      It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

اگه منظورت دی اکس پی هست میشه بگی کدوم قسمتشه ؟
        گاهي تمام چيزهايي که يک نفر مي خواهد، فقط دستي است براي گرفتن دست او، و قلبي است براي فهميدن وي ..

دیدگاه

دیدگاه

ولی من الان وقتی پی دی اف میگیرم فقط مسیر ها رو میکشه و سوراخ ها رو نداره . hole رو هم تیک زدم و رنگ ها رو هم مشکی گذاشتم ولی بازم نشد .

و یه مشکل دیگه هم اینه که انداززه بورد خیلی بزرگ شده چطور میتونم اندازه واقعی رو اکسپورت کنم ؟؟

دیدگاه

دوستان جواب سوالای مارو هم بدید ثواب داره :(

من حالا با smart pdf پروتل خروجی میگیرم و حالا دو تا مشکل دارم

1- عکس قطعه ها میاد توی پی دی اف

2- اندازه واقعی به من نمیده و بورد خیل بزرگ میشه

دیدگاه

1- عکس قطعه ها میاد توی پی دی اف
                تو قسمت ادونس برو و Topover layer رو پاک کن
                A-Hosseini

دیدگاه

دوست عزیز
                  چرا باید کوچک باشه، شاید Adobe داره برد شما رو با Zoom نمایش می ده. در واقع Adobe به صورت پیش فرض قسمتی از صفحه رو که حاوی اطلاعات مثل متن یا شکل یا هر چیز دیگه هستش با صفحه نمایش ست می کنه. شاید دقت کرده باشید که صفحه هایی که خیلی شلوغن تازه به جای این که بزرگ بشن کوچک هم می شن تا در ابعاد صفحه جا بشن. اگر بخواهید واقعی باشه خوب باید Zoom نمایش در Adobe هم 100 درصد باشه. اندازه واقعی برد رو موقع پرینت گرفتن از سند باید ببینید و موقع پرینت گرفتن هم باید دقت کنید که سایز 100 باشه وگر نه اندازه ها جور در نمیاد. اونوقت جای پایه ها درست از آب در نمیاد.

اگر شما با هدف دادن فایل به تولید کننده دارین PDF می سازین، لزومی نداره. الان همه فایلهای خود پروتل رو برای ساخت قبول می کنند.

دقت کنید که باید لابه های برد هم به ترتیب باشه. مثلا Top Overally بالای همه باید باشه. شاید شما لایه Multilayer رو وارد نکردید که جای پایه رو خالی می گذاره.

دیدگاه

اگه با حرفای دوستمون حسام مشکلتون حل نشد به من خبر بدین واسه درس کردن scale یه روش مرخرف بهتون یاد بدم
                    موثره!
                    It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط electronet_ir
                      تو قسمت ادونس برو و Topover layer رو پاک کن
                      ادرس دقیق تر میدین من پیدا نکردم :(

نوشته اصلی توسط Hesam_M
                      دوست عزیز
                      چرا باید کوچک باشه، شاید Adobe داره برد شما رو با Zoom نمایش می ده. در واقع Adobe به صورت پیش فرض قسمتی از صفحه رو که حاوی اطلاعات مثل متن یا شکل یا هر چیز دیگه هستش با صفحه نمایش ست می کنه. شاید دقت کرده باشید که صفحه هایی که خیلی شلوغن تازه به جای این که بزرگ بشن کوچک هم می شن تا در ابعاد صفحه جا بشن. اگر بخواهید واقعی باشه خوب باید Zoom نمایش در Adobe هم 100 درصد باشه. اندازه واقعی برد رو موقع پرینت گرفتن از سند باید ببینید و موقع پرینت گرفتن هم باید دقت کنید که سایز 100 باشه وگر نه اندازه ها جور در نمیاد. اونوقت جای پایه ها درست از آب در نمیاد.

اگر شما با هدف دادن فایل به تولید کننده دارین PDF می سازین، لزومی نداره. الان همه فایلهای خود پروتل رو برای ساخت قبول می کنند.

دقت کنید که باید لابه های برد هم به ترتیب باشه. مثلا Top Overally بالای همه باید باشه. شاید شما لایه Multilayer رو وارد نکردید که جای پایه رو خالی می گذاره.
                      دوست عزیز منم منظور زوم 100 در صد بود وقتی با خط کش خود پروتل میگیرم اندازش فرق میکنه با اونی که تو پی دی اف هست

نوشته اصلی توسط رضا شفقی
                      اگه با حرفای دوستمون حسام مشکلتون حل نشد به من خبر بدین واسه درس کردن scale یه روش مرخرف بهتون یاد بدم
                      موثره!
                      سراپا گوشم

دیدگاه

الان فقط مشکلم اندازه برد توی smart pdf هست که خیلی بزرگتر از اندازه واقعیش میشه :(

دیدگاه

اگه نقشت سکرت نیست یه جا اپلود کن تا pdf کنم برای بفرستم.
                          http://www.eca.ir/forum2/index.php/topic,10159.0.html
                          Engineering is the art of making what you want from things you can get.
                          اموزش DSP ...........................
                          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=29824.0
                          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=32324.0

دیدگاه

اخه همیشه که شما نیستی پی دی اف کنی

دیدگاه

اقا درستش کردم برات البته فکر کنم.از pdf factory استفاده کن راحتر و قویتره البته رجیستر شدش.
                              http://www.mediafire.com/?muzk2j4edny
                              http://www.eca.ir/forum2/index.php/topic,10159.0.html
                              Engineering is the art of making what you want from things you can get.
                              اموزش DSP ...........................
                              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=29824.0
                              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=32324.0

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X