اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پله برقی لطفا!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پله برقی لطفا!

بازم سلام.
    بچه ها چطوری میشه برا پروژه دانشگاه یه پله برقی بسازم.
    پله برقی واقعی ولی کوچولو.
    اصلا میشه همچی کاری کرد؟؟؟؟ :nerd:
    فردا از آن كسانيست كه آرزوهاي بزرگي در سر دارند و با جرات و جسارت قدم پيش مي نهند ، آنان كه خطر مي كنند تا ناممكن ها را ممكن سازند.

پاسخ : پله برقی لطفا!

سلام
    دوست عزیز کار نشد نداره ، یه مقدار خلاقیت می خواد فقط .
    البته باید بگم اگه بتونی سیستم کلی این سیستم رو بفهمی با یه کم خلاقیت و پشتکار میشه درستش کرد .
    بستگی داره تو چه ابعادی بخوای درست کنی و ... !!!!؟ :nerd:
    آلبرت اینشتین : من هرگز به آينده فكر نميآ‌كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمد.

دیدگاه

اول از همه ابعاد مهمه.

بعدشم اینکه باید از دوتا آرمیچر به عنوان موتور ها استفاده کنی یا اگه کارت بزرگتره از موتور های AC

برا قسمت پله هاشم میتونی از هر چیزی که راسه کار خودته و یه تسمه استفاده کنی که این به ابعادت خیلی بستگی داره.
      تو می تونی پس بخواه.

دیدگاه

سلام .
        حالا چرا پله برقی میخوای بسازی؟ اونم در ابعاد کوچیک . آخه پله برقی که تکنولوژی پیشرفته ای نداره از نظر الکترونیکی.
        وقتي همه نيروهاي جسمي و ذهني متمرکز شوند توانايي فرد براي حل مشکلات به طور حيرت انگيزي چند برابر مي شود .
        نرمن وينسنت پيل

دیدگاه

سلام.
          بچه ها ممنون از راهنمایی تون. ولی سایتی نیس که کاملا در موردش توضیح بده؟؟؟؟
          آخه من چطوری آرمیچر و تسمه رو وصل کنم؟؟؟ :cry2:
          من اصلا مثل شما وارد نیستم!!!! :sad:
          فردا از آن كسانيست كه آرزوهاي بزرگي در سر دارند و با جرات و جسارت قدم پيش مي نهند ، آنان كه خطر مي كنند تا ناممكن ها را ممكن سازند.

دیدگاه

مشکل اینجاست که شما هر مسئله رو برای خودتون خیلی گنده می کنید.

اگه با مسائل راحت باشید اونا هم خیلی راحت می شند.

حالا اول شما بگید می خواین کارتون در چه ابعادی باشه ، تا اگه تونستیم در حد توان کمکتون کنیم.
            تو می تونی پس بخواه.

دیدگاه

سلام.
              نه آخه مثل شما آقایون زیاد فنی نیستم. :sad: ولیییییییییییییییییییییییییییی خیلی علاقه دارم.
              اندازه کوچیک ، یعنی مثلا ارتفاش 50 cm باشه ! کوچیک دیگه!!! :rolleyes:؟؟

دیدگاه

اول از همه شما باید یه تسمه شبیه تسمه کولر بخرید دو تاصفحه پلاستیکی برای اتصال قطعات ، دو تا قلتنده برای هدایت تسمه ، دو تا جعبع دنده هم برای کنترل سرعت و قدرت موتورتون نیاز دارید، یک سری مکعب مستطیل مثلا مقوایی هم باید درست کنید که هر کدوم با بقلیش جفت بشه و ارتفاعشون هه نسبت به دیگر اضلاعشون بیشتر باسه تا راخت تر جفت بشن.

حالا فقط کافیه دو تا گوشه بالایی مکعب مستطیل ها رو به تسمه جوری متصل کنید که بتونند بچرخند مثلا با یه سوزن متصل کنید . از اینجا به بعدش دیگه دقت عمل خودتون رو می طلبه و توضیح دادنی نیست. موتورشم باید با توجه به وزن کل سیستو و سرعت مورد نظرتون انتخاب کنید . که دیگه من تو اینقسمتش خیلی تجربه ندارم.
                تو می تونی پس بخواه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X