اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منطق فازی در pic

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منطق فازی در pic

سلام
    تو کتاب بیسیک یک دستور داشت که منطق فاز از هر پایه میتونستیم بخونیم
    کسی با microc کار کرده لطفا یکم توضیح بدید. : :mrgreen: :mrgreen:

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم :biggrin: :biggrin:
    درد من تنهائي نيست . بلکه مرگ ملتي است که گدائي را قناعت و بي عرضگي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حکمت خداوند ميدانند . گاندي

پاسخ : منطق فازی در pic

با سلام
    دوست عزیز من تا حالا در این مورد کار نکردم ولی یه پروژه ساده با استفاده از منطق فازی و میکروهای PIC دیدم که گفتم شاید به دردتون بخوره. تو این پروژه یه ربات تعقیب کننده نور ساختن که با منطق فازی کار میکنه و از زبان اسمبلی برای برنامه نویسیش استفاده کردن. تو دو صفحه اول این پروژه با چندتا نموداره ساده یه خورده در مورد منطق فازی توضیحاتی داده که واسه شروع خوبه

http://www.electronicsmaker.com/em/admin/pdf/free/PIC%20Microcontroller%20Final%20Con.pdf

موفق باشید :bye

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mokhche
      سلام
      تو کتاب بیسیک یک دستور داشت که منطق فاز از هر پایه میتونستیم بخونیم
      کسی با microc کار کرده لطفا یکم توضیح بدید. : :mrgreen: :mrgreen:

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم :biggrin: :biggrin:
      سلام ... واللا تا اونجا که من از منطق فازی میدونم میشه اون رو با یک سری دستورات ساده نوشت .... یعنی همینقدر که ما مثلا زبان c را بلدیم کافیه و لازم نیست دستورات جدیدی بکار ببریم ... اصل کار با منطق فازی تشخیص توابع تعلق و قوانین و توابع تعلق خروجی هستش ... حالا اگه بخوایم از نیرو فازی استفاده کنیم پیچیده تر میشه . ... ولی خبر دارم که همین ها را با زبان c کد میکنند و با همین میکرو کنترلر ها پیاده سازی میکنند . من خودم هم در این مورد دنبال مطلب میگردم ... اگه چیزی دستتون اومد ما رو هم خبر کنید
      دلا خوبـــان دل خونيــــن پســـندند
      دلا خون شو که خوبان اين پسندند
      متاع کفر و دين بيآ‌مشتري نيست
      گروهــــي آن گروهي اين پســـندند

دیدگاه

تو بیسیک یک دستور دیدم به نام pot که این کارو میکرد یعنی مقدار تقریبی مقاومتو بدست میاورد ولی با یک خازن
        من یک جا خوندم که pic منطق فازی داره ولی نمیدونم همینه یا نه و یا معادل این دستور تو c چیه؟؟؟
        درد من تنهائي نيست . بلکه مرگ ملتي است که گدائي را قناعت و بي عرضگي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حکمت خداوند ميدانند . گاندي

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X