اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

علم روز در انجمن صوتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

علم روز در انجمن صوتی

فکر می کنم تصور مدیران این فروم این است که انجمن صوتی باید همیشه در حد یک بخش سطح پایین باقی بماند .و سعی در این باشد اهرمهای کنترل ان هرچه بیشتر از علم روز دور باشند و به جای جذب افراد فعال و با تجربه که علم روز را بدانند و بتوانند با ایجاد هیجان واقعی در درج مطالب و پروژه های صوتی ...جوانان را هرچه بیشتر جذب و باعث رونق این علم زیبا شوند ....خطی دنبال شود که متخصصین واقعی که هدفشان خدمت به اطلاعت علاقمندان این کشور است را از این محل دور کنند .
    بروید و نگاهی به انجمن صوتی کنید .ببینید که چگونه سوالی مطرح شده و پاسخی نیافته .....و یا غلط جواب داده می شود ...و یا می گویند ما نمی دانیم !!!!!!من فکر می کنم رمز موفقیت فروم های مشابه در اینترنت ...روی اوردن به نکاتی ساده ولی بدیهی باشد .
    بنده پس از نوشتن مطلبی راجب ساخت یک تقویت کننده با ای سی ....به نظرم امد که برای تشویق ساخت افراد ادرس فروشنده قطعه را بگذارم ....و این قطعه ارزان هم هست و فروشنده پسر خاله بنده نیست و اصلا من را نمی شناسد ولی به دلیل فروختن ای سی مرغوب او را معرفی کردم همه می دانند یکی از مشکلات بر سر راه ساخت پروژه های ایسی تهیه مرغوب ان است و اگر کسی مطلبی راجب پروژه با ایسی بنویسد باید در اولین پست خود ادرس تهیه ای سی را عنوان کند . .البته من از فعالیت تجاری این انجمن خبری ندارم و اگر بنده ان را تهدید کردم به دنبال رفع ایراد ان تجارت باشید .زیرا اگر ضعفی وجود داشته باشد دیر یا زود اشکار می گردد و راه امنیتی نم تواند حاشیه مطمنی را برای ابد بسازد . .این در اینترنت کاملا معمولی است .کسی به این علت پست کسی را قفل نمی کند .این حرکت در دنیای ازاد کمی دور از شان افراد است .من ندیده بودم چنین چیزی را تا کنون !!! خوب شد ان را حذف نکردند . باید راستی دلیل این برخورد مدیران چیست ؟ به هر حال با این برخورد بنده دلسرد شده و از ادامه ارسال مطلب خود داری می کنم .این تیمی را مسول تحقیق در مورد فروم های صوتی کنید و از انها بخواهید سطح فعلی ان و مسیر حرکت را ارزیابی کنند .ببینید واقعیت چیست ایا با نام انجمن هم خوانی دارد ؟

پاسخ : علم روز در انجمن صوتی

سلام
    در مورد اینکه بنده مدیر خواهان محدود کردن انجمن خاصی باشم فکر کنم یکم بی انصافی باشه.من و بقیه دوستان درحد توانمان همیشه سعی در گسترش بخش های علمی داشتیم ولی به دلیل تخصصی بودن بخش ها من نوعی هیچ وقت نتوانستم در بخش مدارات صوتی فعالیت کنم چون توانایی علمی و زمینه کاری لازم را ندارم پس راه حل خیلی ساده هست یک پیغام خصوصی به من بزنید و یا یک تاپیک در بخش پیشنهادات ایجاد کنید و راهکارهای خودتان جهت ارتقا کیفی این بخش بیان کنید تا پس از بررسی اعمال شوند.اکثر بخش های حرفه ای این سایت به همین شکل توسط دوستان پیشنهاد و اداره شده است. وظیفه و حد توان بنده بستر سازی است و مابقی بر عهده شما دوستان علاقمند و تواناست.
    در مورد معرفی فروشگاه و ... من قبول دارم که شما هیچ دید تجاری به مسئله ندارید ولی اگر ما روند نظارتی ثابتی را پیگیری نکنیم خیلی از افراد دیگر اقدام به تلیغ در سایت خواهد گرفت و طی یک مدت کوتاه انجمن پر از اینگونه مباحث تجاری خواهد شد که قطعا این مورد نظر شما نیست. پس ما برای تجارت خودمان این کار را نمیکنیم چون اصلا رسالت سایت چیز دیگریست ، بلکه ما برای جلوگیری از حرکت انجمن در مسیر نا صحیح اقدام به رعایت سختگیرانه قوانین سایت داریم.
    انجمنی که قفل میشه دلیل آن بررسی از طرف سایر اعضای تیم نظارتی است و بعد از بررسی قفل آن باز خواهد شد.
    امیدوارم با پیشنهادات شما بتوانیم انجمن مدارات صوتی را پررنگتر از قبل دنبال کنیم.

متشکرم

دیدگاه

بنام خدا
      با سلام
      نوشته اصلی توسط SANSUI
      فکر می کنم تصور مدیران این فروم این است که انجمن صوتی باید همیشه در حد یک بخش سطح پایین باقی بماند .و سعی در این باشد اهرمهای کنترل ان هرچه بیشتر از علم روز دور باشند و به جای جذب افراد فعال و با تجربه که علم روز را بدانند و بتوانند با ایجاد هیجان واقعی در درج مطالب و پروژه های صوتی ...جوانان را هرچه بیشتر جذب و باعث رونق این علم زیبا شوند ....خطی دنبال شود که متخصصین واقعی که هدفشان خدمت به اطلاعت علاقمندان این کشور است را از این محل دور کنند .
      بروید و نگاهی به انجمن صوتی کنید .ببینید که چگونه سوالی مطرح شده و پاسخی نیافته .....و یا غلط جواب داده می شود ...و یا می گویند ما نمی دانیم !!!!!!من فکر می کنم رمز موفقیت فروم های مشابه در اینترنت ...روی اوردن به نکاتی ساده ولی بدیهی باشد .
      بنده پس از نوشتن مطلبی راجب ساخت یک تقویت کننده با ای سی ....به نظرم امد که برای تشویق ساخت افراد ادرس فروشنده قطعه را بگذارم ....و این قطعه ارزان هم هست و فروشنده پسر خاله بنده نیست و اصلا من را نمی شناسد ولی به دلیل فروختن ای سی مرغوب او را معرفی کردم همه می دانند یکی از مشکلات بر سر راه ساخت پروژه های ایسی تهیه مرغوب ان است و اگر کسی مطلبی راجب پروژه با ایسی بنویسد باید در اولین پست خود ادرس تهیه ای سی را عنوان کند . .البته من از فعالیت تجاری این انجمن خبری ندارم و اگر بنده ان را تهدید کردم به دنبال رفع ایراد ان تجارت باشید .زیرا اگر ضعفی وجود داشته باشد دیر یا زود اشکار می گردد و راه امنیتی نم تواند حاشیه مطمنی را برای ابد بسازد . .این در اینترنت کاملا معمولی است .کسی به این علت پست کسی را قفل نمی کند .این حرکت در دنیای ازاد کمی دور از شان افراد است .من ندیده بودم چنین چیزی را تا کنون !!! خوب شد ان را حذف نکردند . باید راستی دلیل این برخورد مدیران چیست ؟ به هر حال با این برخورد بنده دلسرد شده و از ادامه ارسال مطلب خود داری می کنم .این تیمی را مسول تحقیق در مورد فروم های صوتی کنید و از انها بخواهید سطح فعلی ان و مسیر حرکت را ارزیابی کنند .ببینید واقعیت چیست ایا با نام انجمن هم خوانی دارد ؟
      کاربر گرامی " SANSUI "

ضمن تشکر از توضیحات مناسب جناب بلورچی

عرض میشود که ، مطابق قوانین صریح انجمن ، درج هرگونه قیمت ، و آدرس فروشنده و از این قبیل ، در تاپیکهای تخصصی ، غیر مجاز میباشد ، که به همین دلیل کاملا واضح ، قسمتی از نوشته شما ، ویرایش گردید .
      جهت استحضار بیشترتان :
      این انجمن ، تخصصی بوده و "ارتباطات پسر خاله بازی " ، به هیچ عنوان در آن مرسوم نیست .

و بدلیل اینکه نوع نگارش شما باعث سوالات متعدد در مورد قیمت و محل فروش قطعه مورد نظر میشه ، تاپیک ، طبق موردی که جناب بلورچی هم به آن اشاره فرمودند ، بصورت موقت قفل گردیده .

هر چند که در کل تاپیک شما " جادوی ...... " ، کمترین اطلاعات سودمندی هم در رابطه با چگونگی عملکرد این قطعه ، و سایر موارد تکنیکالی موضوع ، ارائه نشده ، فقط ، بسنده شده به تصویر یک شماتیک ، یک آدرس pdf و یک تصویر از بورد ساخته شده با نام سایت مربوطه !!

در زمینه متغیر های ورودی - خروجی - فرکانسی - دیستوریشن - تغذیه ........ چه اطلاعات کاربردی ، به افراد علاقه مند به موضوع ارائه فرمودید ؟

انصافا ، کجای این تاپیک را برای یک کاربر علاقه مند به مسائل صوتی ، موزیک ، مفید میدانید ؟

فقط این مهمه که کاربری از فلان فروشگاه ، این قطعه را با فلان قیمت بخره ؟ و بعد ؟؟؟؟ تمام ؟

ساخت یک سیستم تقویت کننده صوتی ، به همین سادگیه که شما فرمودید ؟
      شما این سیستم را ساختید و نتیجه کامل از اون گرفتید ؟
      نتایج رو برای دیگران در تاپیکتون ارائه فرمودید ؟
      ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
      بگذریم

بهر حال انشاالله بنده ، و حتما سایر افرادی که به هر نحوی در تصحیح مسیر این انجمن ، مشغول فعالیت هستند ، صرفا ناظر و مجری قوانین صریح این انجمن هستیم .

پاینده باشید
      با احترام
      89/3/19

دیدگاه

امروز تقریبا اتفاقی این موضوع رو دیدم و بعد که مطالعه کردم متاثر شدم و کمی هم دلگیر oo:
        والا نمیدونم دوست عزیز یعنی شما فکر نمیکنید این عرایض منتقدانتون یکم بیش از حد بصورت جهتدار همه ی همکاران ما در این انجمن رو مورد قصد قرار میده!!به عقیده من پاسخ به سوال دوستانی در خصوص قیمت و...اجناس مشکلی نیست ولی اینکار رو میشه در قالب یه پیغام شخصی هم ارائه کرد
        بنده هم مدت نسبتا نوپاییه که درخدمت دوستان هستم و از اطلاعاتشون بهره میبرم و بتوانم کمکی ارائه میدارم ولی نمیدانم مگر تخصص و بروز بودن در چیست؟!مگر مبحثی که اکنون در جهان با ایستایی و لنگان لنگان پا به پیش مینهد را میتوان بزور به جلو راند؟!از صاحب نظران میپرسم که مگه مباحث این انجمن کژی و ناهمگونی با بازار روز علم داشته؟!مگر غیر این است که کارآمدترین مدارهای عملی و پروژه های صوتی خرد و درشت در ذهن ما و دوستان و مدیر باکفایت این بخش ثبت است و درصورت نیاز به دیگران هم پیشنهادش میکنیم؟!
        مگر چطور میتوان این مسیر را بقول شما ارتقاء داد؟
        اگر A یک معادله از زندگی موفق باشد،آنگاه فرمولش به این صورت است: X^2 + Y - Z/2=A که در آن
        X : کار وتفکر Y: تفریح Z : حرف بیهوده،خواب و پرخوری تعریف شده است.
        http://s1.picofile.com/sasanscience/Pictures/SIGlogo.gif

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X