اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کار با ماژول بلوتوث و ارسال فایل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کار با ماژول بلوتوث و ارسال فایل

سلام
    از دوستان اگه کسی میدونه که چجوری میشه یک فایل رو ( مثلا از یک MMC که فت 16 هستش و با AVR راه اندازی شده ) از میکرو که با Serial به ماژول Bluetooth وصل هستش به یک گوشی انتقال داد ,( توی Inbox قرار بگیره و دیگه برای موبایل برنامه ننویسیم) لطفا کمک کنه . :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:
    فرق ما با جهان غرب در اینه که اونا هیچی نمیدونن! و تحقیق میکنند ولی ما همه چیزو می دونیم! و تحقیق برای ما معنی نداره!!!!!!!!!!!! .(از یه آدم اینکاره)

پاسخ : کار با ماژول بلوتوث و ارسال فایل

فکر میکنم علاوی بر فایل اصلی باید یه سری از دیتا فت رو مثل :اسم و سایزو تاریخ و....رو هم فرستاد.ببخشید بیشتر نمی دونم
    توی پرانتز یه سوالی ازتون داشتم "شما از چه ماژولی استفاده کردید؟الان رو ارسال اطلاعات مشکلی نیست یعنی ماژول جواب داده؟"
    [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

قراره با AUBTM-22 کار کنم . ولی قبل از کار با این ماژول می خواستم بدونم میشه همچین کاری رو کرد یا نه و اگه میشه چه جوری میشه انجامش داد ؟
      من یه مطالعه انجام دادم روش و اینجور که من فهمیدم فقط میشه به عنوان یه COM به PC وصلش کرد و برای ارسال فایل باید یه برنامه برای PC هم نوشته بشه که اطلاعات دریافتی رو یه فایلش کنه که من اینو نمی خوام . :cry2:
      فرق ما با جهان غرب در اینه که اونا هیچی نمیدونن! و تحقیق میکنند ولی ما همه چیزو می دونیم! و تحقیق برای ما معنی نداره!!!!!!!!!!!! .(از یه آدم اینکاره)

دیدگاه

من یه پیشنهادی برات دارم.به نظر من بهتره فعلا این ماژول رو بیخیال بشی و در مورد infra red تحقیق کنی.چون هردو یه رابط سریالند . فکر کنم یکی از بچه ها تونسته بود یه فایل رو از میکرو به گوشی بفرسته.البته اون با arm این کار رو کرده بود اما فکر نمی کنم با avr مشکلی پیش بیاد.یه کتابخونه هم براش نوشته بودند به اسم irda.h . شما اگه بتونی با اینفرا کار کنی پس مشکلت با بلوتوث هم حل میشه.
        من هم سعی میکنم اون مطلب رو پیدا کنم ولی راستش مطمئن نیستم کجا خونده بودمش!!
        [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X