ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    2005/08/30
    تبریز
    1,743
    22

خاموش كردن چند كامپيوتر تحت شبكه

دوستان سلام
    من يه سوالي داشتم
    مي خو استم بدونم چطوري ميشه چند تا كامپيوتر رو تحت يك شبكه با كامپوتر شبكه روشن يا خاموش كرد
    البته تحت يه نرم افزار نه با يكي از زبان هاي برنامه نويسي راستش ايون واسه خودم نمي خوام اين سوالي كه يكي از دوستانم ازم كرده(گير و پيچ استادو دانشجوئي كه دوستم بهش دچار شده )
    پس با عرض معذرت>> كمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــك << اين از طرف دوستم بود
    موفق باشيد
    2006/02/21
    32
    0

Re: خاموش كردن چند كامپيوتر تحت شبكه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_electronic
    دوستان سلام
    من يه سوالي داشتم
    مي خو استم بدونم چطوري ميشه چند تا كامپيوتر رو تحت يك شبكه با كامپوتر شبكه روشن يا خاموش كرد
    البته تحت يه نرم افزار نه با يكي از زبان هاي برنامه نويسي راستش ايون واسه خودم نمي خوام اين سوالي كه يكي از دوستانم ازم كرده(گير و پيچ استادو دانشجوئي كه دوستم بهش دچار شده )
    پس با عرض معذرت>> كمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــك << اين از طرف دوستم بود
    موفق باشيد
    با سلام
    روی تمام کلاینت هاتون باید یه برنامه بنام remote anywhere یا برنامه دیگه ای با این امکانات نصب کنید .بعد از اون به غیر از خاموش کردن گزینه های زیادی برای کنترلشون خواهید داشت .
    2005/08/30
    تبریز
    1,743
    22

Re: خاموش كردن چند كامپيوتر تحت شبكه

نقل قول نوشته اصلی توسط maysam
    دوستان سلام
    من يه سوالي داشتم
    موفق باشيد
    با سلام
    روی تمام کلاینت هاتون باید یه برنامه بنام remote anywhere یا برنامه دیگه ای با این امکانات نصب کنید .بعد از اون به غیر از خاموش کردن گزینه های زیادی برای کنترلشون خواهید داشت .
    بسیار ممنون
    ولی دوست عزیز من اطلاع خوبی ندارم ولی میشه با همون امکانات ویندوز سرور این کاررو انجام داد؟
    2005/11/18
    565
    31

سلام
    شما میتونین با استفاده برنامه Remote Shutdown Dialog خود ویندوز XP مشخص کنید که با خاموش شدن کامپیوتر سرور کدوم یک از کامپیوتر های کلاینت هم خاموش بشن البته امکانات
    خوبی هم داره مثل ( شات دان یا ریستارت یا لوگ آف ) و زمان شات دان و ...
    برای اجرا این برنامه به محیط داس یا همون Command Promt برین و دستور shutdown -i رو
    اجرا کنین و بعدش کامپیوترهای مورد نظر رو ادد کرده و تنظیم شون کنین برای رفتن به محیط
    داس هم از Start به Run برین و دستور cmd رو اجرا کنین حالا محیط داس ظاهر میشه
    2005/08/30
    تبریز
    1,743
    22

صابرجان دستت درد نکنه ممنون
    2005/11/18
    565
    31

صابرجان دستت درد نکنه ممنون
    خواهش میکنم ، قابلی نداشت
    2006/03/03
    تهران
    92
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط aie_saber
    سلام
    شما میتونین با استفاده برنامه Remote Shutdown Dialog خود ویندوز XP مشخص کنید که با خاموش شدن کامپیوتر سرور کدوم یک از کامپیوتر های کلاینت هم خاموش بشن البته امکانات
    خوبی هم داره مثل ( شات دان یا ریستارت یا لوگ آف ) و زمان شات دان و ...
    برای اجرا این برنامه به محیط داس یا همون Command Promt برین و دستور shutdown -i رو
    اجرا کنین و بعدش کامپیوترهای مورد نظر رو ادد کرده و تنظیم شون کنین برای رفتن به محیط
    داس هم از Start به Run برین و دستور cmd رو اجرا کنین حالا محیط داس ظاهر میشه
    با سلام اگه بخوام شبکه دوباره به حالت اول برگرده و کامپيوترها خاموش نشن چکار بايد کرد؟
    آخرش یه ربات خفن میسازم!
    2005/11/18
    325
    2

سلام (با اجازه صابر خان )
    تا اونجايي كه من اطلاع دارم وقتي دستور Shutdown -i رو ميزني يه صفحه گرافيكي باز ميشه كه مي توني كامپيوتري رو Add كني و سپس با تنظيم زمان خاموشش كني
    ------------------------------
    براي Cancle كردنش هم در سيستم لوكال بايد دستور Shutdown -a رو بزني
    اين كار رو براي ويروس بلاستر هم ميشه انجام داد و خاموش كرد كامپيوتر رو Cancle كرد
    ------------------------------
    در سيستم Remote هم بايد اين دستور رو بزني :
    shutdown -a -m \\Computer name
    --------------------------------------------------
    براي ديدن دستورات بيشتر اين برنامه و نحوه كاربرد آن در Dos Mode تايپ كنيد : shutdown
    ------------------------------------------------
    موفق باشيد
    2005/11/18
    565
    31

ممنون علي جان
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9