اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کپی نشدن فایل کتاب درسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کپی نشدن فایل کتاب درسی

سلام من فایل کتاب درسی رو دانلود کردم فرمتش پی دی اف است که برای باز کردنش نیاز به کلید داره وقتی میخوام یه صفحه اون رو توی ورد کپی کنم نمیشه اصلا گزینه کپی نداره ولی یک فایل عادی که نیاز به کلید نداره راحت داخل ورد کپی میشه مشکل چیه چطوری میتونم فایل کتاب درسی رو کپی کنم متشکرم

پاسخ : کپی نشدن فایل کتاب درسی

نوشته اصلی توسط doosoo
    سلام من فایل کتاب درسی رو دانلود کردم فرمتش پی دی اف است که برای باز کردنش نیاز به کلید داره وقتی میخوام یه صفحه اون رو توی ورد کپی کنم نمیشه اصلا گزینه کپی نداره ولی یک فایل عادی که نیاز به کلید نداره راحت داخل ورد کپی میشه مشکل چیه چطوری میتونم فایل کتاب درسی رو کپی کنم متشکرم
    خوب مشخصه که این کتابها دارای امنیت هستند و برای جلوگیری از کپی برداری براشون security تعریف می کنند.
    شما می تونید از منوی document وکلیک رویsecurity و بعد کلیک روی show security propertise ببینید که چه کارهایی برای این pdf اجازه داده شده.درضمن فایل pdf فارسی رو هم نمیشه تو word کپی کرد

دیدگاه

تا جایی که من میدونم واسه pdf دو جور قفل داریم یکی اینه که موقع باز کردن رمز میخواد و اونیکی اینه که یک سری اختیارات رو از شما میگیرن مثل کپی کردن.
      هر کدوم از این محدودیت ها با نرم افزار خاصی قابل برداشته. واسه اولی اسمش یادن نیس ولی واسه دومی میتونین از pdf password remover استفاده کنین و موثره.
      واسه کپی کردن مطالب هم میتونین با ابزار snapshot اکروبات ریدر این کارو بکنین و از مطلبتون عکس بگیرید
      It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

سلام pdfبدون کلید رو توی ورد 2003من کپی کردم البته باید فسمتی رو که میخواهید کپی کنید با راست کلیک روی متن و انتخاب گزینه select toolانتخاب کنیدبعد با راست کلیک روی قسمت انتخابی گزینه کپی رو انتخاب کنید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X