اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چگونگی وارد شدن به صفحه بایوس نوت بوک؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چگونگی وارد شدن به صفحه بایوس نوت بوک؟

با سلام می خاستم از دوستان عزیز بپورسم چطور میشه وارد صفحه تنظیمات setup نوت بوک توشیبا بشم همه راهها رو امتحان کردم حتی کلید f2یاdel ظاهرا باید بایوس خراب باشه که نمیشه به اون وارد شد حتی باطری مادربرد رو هم برداشتم با تشکر

پاسخ : چگونگی وارد شدن به صفحه بایوس نوت بوک؟

نوشته اصلی توسط yaserof
    با سلام می خاستم از دوستان عزیز بپورسم چطور میشه وارد صفحه تنظیمات setup نوت بوک توشیبا بشم همه راهها رو امتحان کردم حتی کلید f2یاdel ظاهرا باید بایوس خراب باشه که نمیشه به اون وارد شد حتی باطری مادربرد رو هم برداشتم با تشکر
    دقیقا مدل لپتاپتون چیه ؟
    در لینک زیر برای برندهای مختلف کلیدهایی رو ذکر کرده :
    http://michaelstevenstech.com/bios_manufacturer.htm
    چگونه هوشمندانه بپرسیم

دیدگاه

سلام من هم TECRA A8 توشیبا دارم . و تا حالا هر کاری که کردم نتونستم به جز ویندوز خودش چیز دیگه بریزم . به نظر شما می شه این کار رو کرد .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهدی کربلایی
        سلام من هم TECRA A8 توشیبا دارم . و تا حالا هر کاری که کردم نتونستم به جز ویندوز خودش چیز دیگه بریزم . به نظر شما می شه این کار رو کرد .
        میشه بگین تو چه مرحله ای متوفغ میشید؟ عجیبه که نشه ویندوز رو عوض کرد.
        It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

من هر بار که می خواهم ویندوز بزارم CD خودش رو می زارم و البته قبلش روی بوت از روی CD دستگاه رو تنظیم می کنم و بعد وارد یک صفحه ای می شه و با انتخاب هایی که دارد ویندوز رو عوض یا مشکلاتش رو بر طرف می کنه . اما وقتی که CD یک ویندوز دیگه رو بزارم که مثلا رو کامپیوترم میریزم همون اول که از روش می خواهد بالا بیاد ارور می ده که نمی شه دستگاه رو باهاش بالا اورد . راستش حدود 9 ماهی است که ویندوز عوض نکردم و دقیقا پیغام یادم نیست .
          خیلی ممنون از پیگیریتون .

دیدگاه

با سلام
            من هم یه لپ تاپ دل دارم مدلشم نمی دونم ویندوزشو عوض کردم ولی وقتی ویندوز میخواد بالا بیاد وسط کار گیر میکنه اکثر اوقات هم سرعت CPU روی کمترین حد 600MHz قفل میکنه ویندوز فقط روی Safe Mode بدون شبکه بالا میاد

دیدگاه

درود
              اون قدیما برای ورود به ستاپ کارای عجیب غریب میآ‌کردم. نسبت به کاری که داشتم سعی میآ‌کردم یه خطا براش درست کنم، مثل درآ‌اوردن سیآ‌دیآ‌رام یا فلاپی و ...
              نمیآ‌دونم شاید الآنم بدرد بخوره

دیدگاه

بعد از اینکه سیستم رو ریست کردید یکی از کلید های f2,f8,f4 رو بزنید.
                احتمالا یکیشون جواب میده.

دیدگاه

با سلام صحفه بایوس من یه شکل دیکس.با زمینه آبی که همه ی سیستم ها دارند نیست.
                  اگه میشه جواب رو به من ایمیل کنید.با تشکر.
                  MASOUDTM909@YAHOO.COM

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X