ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    2010/06/13
    2
    0

راهنمایی برای ساخت دستگاه دور کننده گربه!

سلام دوستان

اول به مدیران عزیز بگم که من نمیآ*دونم که بخش درستی رو برای مطرح کردن سوالم انتخاب کردم یا نه؟ اگر دست نیست لطفا تاپیک رو منتقل کنید.

من به دنبال ساخت یک دستگاه هستم که گربهآ*ها رو فراری بده. علتش هم این هست که یک گربه ملوس و خوشکل شبآ*ها در حیاط ما میو میو میآ*کنه و من هیچ راهی بهتر از ساخت یک دستگاه فراری دهنده گربه به ذهنم نمیآ*رسه.

تو سایتآ*های دیگه گشتم یکسری مدار پیدا کردم. ولی من از هیچ کدوم اینها سر در نمیارم!
    کسی هست که بتونه بهم کمک کنه؟

میآ*خوام مدارآماده چاپش و لوازمش رو بهم معرفی کنید تا بخرم و با کمک شما درستش کنم.

من این اطلاعات رو پیدا کردم:

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

این آخریه آیا امکان داره با باتری یا با برق درست بشه؟
    2010/02/23
    تهران
    86
    0

پاسخ : راهنمایی برای ساخت دستگاه دور کننده گربه!

فکر کنم قبلا ساخته شده . هیچ چیز مثل یه سگ خوب عمل نمیکنه :mrgreen:

گربه هم شبیه سایر حیوانات بعد از مدتی به این سیگنال صدا عادت میکنه و
    براش بی اثر میشه .
    این تیپ مدارات هیچ وقت جواب نداده . مشکلات مشابه در مزارع و فرودگاهها
    هم هست .
    2009/10/27
    تهران
    3,312
    844

اساس اينگونه دستگاه ها معمولا بر پايه طيف گسترده تر فركانس شنوايي حيواناتي نظيرسگ يا گربه استوار است. به اين ترتيب كه امواج مافوق صوتي توليد مي شود كه فركانس آن براي انسان قابل شنيدن نيست، اما موجب آزار رساندن به حيواناتي مي شود كه گوش آنها قابليت شنوايي اين فركانس ها را دارد. اين وسيله ها شبيه يك بوق يا آژير با صداي بلند براي انسان هستند كه گوش را آزار مي دهند و فرق آنها اين است كه فركانس توليد شده توسط آنها در محدوده ultrasonic است.
    براي يافتن اطلاعات در اينترنت عبارت cat repeller را جستجو كنيد.
    اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
    دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
    برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
    وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
    قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
    اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
    ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد
    2010/06/13
    2
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط طراح
    اساس اينگونه دستگاه ها معمولا بر پايه طيف گسترده تر فركانس شنوايي حيواناتي نظيرسگ يا گربه استوار است. به اين ترتيب كه امواج مافوق صوتي توليد مي شود كه فركانس آن براي انسان قابل شنيدن نيست، اما موجب آزار رساندن به حيواناتي مي شود كه گوش آنها قابليت شنوايي اين فركانس ها را دارد. اين وسيله ها شبيه يك بوق يا آژير با صداي بلند براي انسان هستند كه گوش را آزار مي دهند و فرق آنها اين است كه فركانس توليد شده توسط آنها در محدوده ultrasonic است.
    براي يافتن اطلاعات در اينترنت عبارت cat repeller را جستجو كنيد.
    با این حساب آیا میآ*شه این صدا رو از طریق موبایل یا اسپیکر کامپیوتر ایجاد کرد؟
    2008/05/06
    411
    14

گربه هم شبیه سایر حیوانات بعد از مدتی به این سیگنال صدا عادت میکنه و
    براش بی اثر میشه .
    بعيد مي دونم اينطور باشه.در انگل يس(بخوانيد angalis) از اين روش براي فراري دادن آدم هاي ولگرد كه نزديك فروشگاهها تجمع مي كنن استفاده مي شه.يانكي ها تو جنگ عراق از اين روش استفاده كردن(براي جلوگيري از ورود افراد به مناطق ممنوعه)
    و جديدا هم تو كشتي ها براي فراري دادن دزدهاي دريايي از اين روش استفاده ميشه.
    البته فركانسي كه باعث آزار انسان ميشه با حيوان ها خيلي متفاوته .در انسان نتيجه كار بصورت سردرد ؛ حالت تهوع شديد ؛ريزش اشك از چشم و در نهايت بيهوشي مشاهده ميشه.البته براي فرار انسان معمولا به جاي استفاده از بلندگو از صفحاتي شبيه ديش استفاده ميشه ضمن اينكه قدرت انتشار سيگنال هم خيلي بيشتره!

با این حساب آیا میآ*شه این صدا رو از طریق موبایل یا اسپیکر کامپیوتر ایجاد کرد
    اگه به برنامه نويسي جاوا آشنايي داريدميشه اين كارو كرد البته خب يه گوشي يا يه بلندگو نمي تونه محدوده بزرگي رو پوشش بده (گربه ملوس از يه طرف ميره اونطرف و دوباره كارشو شروع مي كنه :icon_razz
    2009/10/27
    تهران
    3,312
    844

نقل قول نوشته اصلی توسط mycat
    با این حساب آیا میآ*شه این صدا رو از طریق موبایل یا اسپیکر کامپیوتر ایجاد کرد؟
    معمولا پاسخ فرکانسی مولد های صوتی نظیر بلند گو به گونه ای است که در فرکانسهای بالا و نزدیک به انتهای ناحیه شنوایی، توان تشعشعی آنها کاهش می یابد و به همین دلیل است که در فرکانس های مافوق صوت معمولا از کریستال های پیزوسرامیک استفاده می شود. اگر بلندگوی مورد استفاده شما از نظر پاسخ فرکانسی به گونه ای باشد که در فرکانس مافوق صوت عمل کند، می توان به این منظور از آن استفاده کرد اما تصور نمی کنم در مورد بلندگوی کامپیوتر چنین مسئله ای صادق باشد.
    اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
    دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
    برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
    وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
    قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
    اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
    ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد
    2010/08/08
    تهران
    36
    0

پاسخ : راهنمايي براي ساخت دستگاه دور کننده گربه!

واقعا نامرديه که برا آزار رسوندن به حيوانات بحث علمي کنيم
    مگه دنيا فقط مال ما آدماست
    http://multiprocessor.mihanblog.com
    ترجمه مقالات تخصصی برق و کامپیوتر
    2008/11/16
    127
    1

پاسخ : راهنمايي براي ساخت دستگاه دور کننده گربه!

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasedak21
    واقعا نامرديه که برا آزار رسوندن به حيوانات بحث علمي کنيم
    مگه دنيا فقط مال ما آدماست
    نه دنیا مال ما ادما نیست .
    اما این دوستمون فقط میخواد گربه رو فراری بده قصد اسیب زدن نداره .

برا اون آقا گربه چه فرقی میکنه بیخ گوش ما میو میو کنه یا بره 200 متر اون ور تر به میو میو ادامه بده؟؟

هیچ فرقی !
    2011/01/29
    تهران
    484
    16

پاسخ : راهنمايي براي ساخت دستگاه دور کننده گ&

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin.k
    از چسب موش استفاده کنيد!
    ي تکه گوشت بذاريد وسط سيني و ي مقدار چسب موش دور سيني بريزيد...
    وقتي مياد بخورتش گير مي افته!
    بعد بريد گربه را ي جاي دور آزاد کنيد!

البته اين چسب ها براي کشتن موش هاست ولي مي تونه گربه ها را هم گير بندازه!
    داروخونه هاي دامي بايد داشته باشن اين چسبا...
    آقا به حرف اين دوستمون ( جناب افشين ) گوش نکني ها من يه بار تو خوابگاه اين کار رو با يه موش کردم ، از يه طرف موشه اون وسط يه روز زجر مي کشيد و جيغ ميزد و از طرف ديگه من عذاب وجدان گرفته بودم و ناراحت شده بودم.
    در ضمن بعيد مي دونم که بلندگو بتونه فرکانس فراصوت از خودش در وکنه ، نه براي اين کار ساخته نشده.
    از طرف ديگه فکر کنم اگر با هر چي بتوني يه همچين اولتراسوندي بسازي ضرر يک طرفه نخواهد بود و علاوه بر جناب پيشي خوان ملوس ، خودتون هم کمي آسيب خواهيد ديد ( مثل حشره کش که براي انسان هم آسيب داره!) و بعيد نيست کسايي که از اين روش استفاده مي کنند به همون عوارضي که آقاي فوبا گفتن ممکنه دجار نشن .
    شنيدم يه نفر با يه بنده خدایی يه پدر کشتگي اي داشته بعد ميره نفر سومي رو اجير ميکنه که ريشه اين بنده خدا رو با تيشه استاد کنه ، خلاصه اين نفر سوم هم ميره يه دستگاه پزشکي اولتراسوند قوي ( فکر کنم سونوگرافي بود ) مياره ميچسبونه به خونه اين بنده خدا و ميزاره صبح تا شب کار کنه و نهايتا خانواده جناب بنده خدا بعد از يک سال مي پکه ! ( يکي ديوونه ميشه ، يکي دو تاشون هم ميميرن !!!!! )
    دوستان عزیزم تصمیم گرفتم تا یه مدت کمتر به تالار سر بزنم . اگر دیر جواب دادم ببخشید.
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9