اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اسیلاتور کنترل ولتاژ دندان اره ای

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اسیلاتور کنترل ولتاژ دندان اره ای

چطوری میتونم یک اسیلاتور کنترل ولتاژ دندان اره ای درست کنم (توجه داشته باشید دندان اره ای نه مثلثی)
    وقتی تو بدنیا میای همه میخندنو تو گریه میکنی پس طوری زندگی کن که وقتی از این دنیا میری تو بخندیو همه گریه کنند.

پاسخ : اسیلاتور کنترل ولتاژ دندان اره ای

یعنی هیچ ایسی چیزی نیست که موج دندان اره ای تولید کنه
    وقتی تو بدنیا میای همه میخندنو تو گریه میکنی پس طوری زندگی کن که وقتی از این دنیا میری تو بخندیو همه گریه کنند.

دیدگاه

TL494--ICL8038
      در زندگی اثر خوب و خاطره خوش از خودمان در این دنیا برجا بگذاریم.etgpsp

دیدگاه

ممنون از پاسخت
        آیا این آیسیها قابلیت کنترل ولتاژ دارند

دیدگاه

با سلام-- دوست عزیز چرا سوالتان را واضح نمیپرسید؟بیشترین اشکال ما انسانها این است که فکر میکنیم شنونده انچه که در ذهن من است را همانطور که من فکر میکنم -فکر میکند.وقتی که میگوییدآیا این آیسیها قابلیت کنترل ولتاژ دارند ؟منظورتان واضح نیست ؟شما موج دندانه ارهای خواستهاید با کنترل ولتاژ--انچه که من از سوال شما برداشت میکنم یعنی کنترل دامنه و یا فرکانس توسط ولتاژ است در غیر اینصورت معنی دیگری به ذهن من نمیرسد--ای سی 8038 با اعمال ولتاژهم میتوان دامنه را کنترل کرد و هم فرکانس را و 494 با اضافه کردن مدار جانبی با اعمال ولتاژ فقط میتوان فرکانس را کنترل کرد.
          در زندگی اثر خوب و خاطره خوش از خودمان در این دنیا برجا بگذاریم.etgpsp

دیدگاه

منظورم VCO بود. 8038 خیلی خوبه اما خروجیش مثلثیه نه دندان اره ای . مداری از 494 پیدا نکردم که نشون بده این ایسی چطور موج دندان اره ای تولید میکنه . اگه راهی باشه که موج مثلثیرو به دندان اره ای تبدیل کرد ایسی 8038 خیلی عالیه ایا راهی هست که بشه موج مثلثیرو تبدیل کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط behroz.r
              منظورم VCO بود. 8038 خیلی خوبه اما خروجیش مثلثیه نه دندان اره ای . مداری از 494 پیدا نکردم که نشون بده این ایسی چطور موج دندان اره ای تولید میکنه . اگه راهی باشه که موج مثلثیرو به دندان اره ای تبدیل کرد ایسی 8038 خیلی عالیه ایا راهی هست که بشه موج مثلثیرو تبدیل کرد
              سلام duty cycle رو عوض کن
              خواندن کلمات قصار برای یک آدم تحصیلآ‌نکرده چیز خوبی است
              چرچیل

تنها معجزه بزرگ و نابودنشدنی، اعتقاد بشر به معجزه است.
              ژان پل سارتر
              [color=red][size=14pt]جادوی دست یک انسان، در دست دیگری، توانایی "مهندسیآ‌کردن" است. "ماوراءالطبیعه" واژهآ‌ای پوچ است. رابرت آنسون هاینآ‌لاین

دیدگاه

خیلی ممنونم اما من لیسانس کامپیوتر دارم از الکترونیک زیاد سرشته ندارم لطفا بیشتر راهنماییم کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X