اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با eeprom داخلی میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با eeprom داخلی میکرو

آقا من با دستور زیر داخل خونه های حافظه ام (از 1 تا 6)رو صفر قرار می دهم
    For Ad = 1 To 6
    I = 0
    Writeeeprom I , Ad
    Waitms 10
    Next Ad
    و با خواندن اونها با کد زیر
    For Ad = 1 To 6
    Readeeprom I , Ad
    Ad2 = Ad - 1
    Numb1 = Power(numb2 , Ad2) * I
    Numb = Numb + Numb1
    Next Ad
    یه عدد دیگه تحویل می گیرم(کد خواندن می یاد عددی رو که هر بار می گیره رو در 10 به توان تگام حلقه ضرب می کنه تا جایگاه یکان دهگان و ... عدد مشخص بشه و معادل عدد دهدهی نشون داده بشه)

اما حالا وقتی هم اینکار رو می کنم عدد صفر رو تحویل نمی گیرم ؟ مشکل من کجاست چرا اصلا انگار عددی داخل حافظه ایتو پیرام ذخیره نمی شه؟
    هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

پاسخ : مشکل با eeprom داخلی میکرو

?
    هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

دیدگاه

اینجا کسی نیست کمک کنه؟

دیدگاه

?

دیدگاه

کدت رو مرتب کن - از چپ به راستش کن - در مورد متغیرهات بشتر توضیح بده - اگه به صورت تابع بنویسی بهتره . در ضمن برای نوشتن eeprom تاخیر لازم نیست .
          به راه بادیه رفتن ، به از نشستن باطل

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X