اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست کامپوننت اسیلوسکوپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست کامپوننت اسیلوسکوپ

سلام

من مدتی است که دنبال activex برای اسیلوسکوپ میگردم تا تحت VB.net ازش استفاده کنم.دو ویا ترجیحا سه کاناله(چیزی شبیه به اسیلوسکوپ پروتوس).
    از دوستان در خواست دارم اگر فایل را دارند برایم پلود نمایند.

با تشکر

پاسخ : درخواست کامپوننت اسیلوسکوپ

اکتیو ایکسی براش ندیدم !
    ولی یه پیشنهاد دارم ، چرا از لبویو استفاده نمی کنید ؟
    یکی از دوستان که fpga کار می کرد ، یه پروژه درست کارده بود برای اسلوسکوپ ، همه کاراش هم با لبویو کرده بود !
    خیلی خیلی جالب شده بود ، لبویو کلی امکانات برای اینجور چیزا داره ! اگه براتون مقدوره اونم یه امتحانی بکنین .

دیدگاه

درود

راستش من یک مدت با labview برنامه نویسی کردم اما بعضی جاها خیلی راحت و قدرتمنده ولی بعضی مواقع سر یک تکه کار ساده بدجوری سرکارت میگذاره.این بود که کلا رها کردم و اومدم سراغ ویژوال بیسیک و کد نویسی .الان هم خیلی راضیم و در کل کد نویسی رو بسیار قدرتمندتر میدونم.
      به هر حال من اکتیوایکس مربوط به labview ورژن 5 رو کرک کردم و تو وی بی واردش کردم.فقط میتونم بگم که کارکردن و کد نویسی باهاش سخته.(البته من تازه کارم و نتونستم خیلی ازش سر دربیارم چون این فایل برای صدا کردن تو خود برنامه labview طراحی شده و help اون هم در labview شکل و شمایل خاص خودش رو داره).
      دنبال یک اکتیوایکس برای اسیلوسکوپ میگردم که بتونم سه تا شکل موج رو هم زمان روش نشون بدم.
      اگر از دوستان کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم.

بدرود

دیدگاه

سلام
        سایت زیر رو بگردید
        http://www.dundas.com/Advanced
        یه نسخه Evolution میتونید دانلود کنید. یه سری کمپوننت برای اینسترومنت ها و ابزار و آلات هستش. مطمئن نیستم که توش اسیلوسکوپ هم باشه یا نه. احتمالش زیاده که باشه
        من که با بدبختی دانلودش کردم موقع نصب کلی چیز میز میخواد دانلود کنه اونا هم براش نصب کردم بعد از کلی دهن صافی موقع نصب اصلی پسورد میخواد ازم که نمیدونم چی بزنم. البته این قضیه واسه چند ماه پیشه. دیگه پیگیرش نشدم

ضمنا تو انجمن های سایت sonsivri رو هم بگردید. قسمت کامپیوتر قسمت Software & Tools ش چند ماه پیش یه نفر یه سری کمپوننت کرک شده واسه ویژوال استودیو گذاشته بود. بگردید حتما پیدا میکنید
        همینقدر میتونم کمک کنم
        راستی مشکل لبویو مثلا چیه ؟
        جدا خیلی باحاله که. بعد یه سوال. تو کدوم قسمتش رفتین که تونستین کمپوننت هاش رو بکشید بیرون ؟
        دوست دارم کمی درمورد ساختارش و نحوه عملکردش بدونم
        موفق باشید

دیدگاه

درود

واقعیتش خیلی روش کار کردم تا تونستم فایلش رو پیدا کنم و cr*k کنم.
          اینجا میزارم دانلود کنید.
          اگر خوشتون اومد برای ما هم دعا کنید.

http://rapidshare.com/files/401747314/cwui.ocx.html

بدرود

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X