اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

روش شناسایی فایلهای هک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

روش شناسایی فایلهای هک

چگونه فایل های هک را شناسایی کنیم؟ سوالی که بسیاری از کاربران روزانه از خودشان میپرسند. در دنیای ناامن اینترنت، این سوال یکی از مهم ترین ارکان امنیتی سیستمهای کامپیوتری میباشد. به عنوان مثال در هنگام چت کردن چگونه پی ببریم فایلی که برای ما ارسال شده یک فایل هک است یا خیر؟ در این ترفند قصد داریم روش های شناسایی این فایلهای خطرناک را به شما معرفی کنیم.

وقتی شخصی فایلی را برای شما از طریق یاهو مسنجر ارسال می کند در پیغامی که برای شما مبنی بر تایید آن می آید نام شخص فرستنده نام فایل حجم آن و همچنین فرمت و از این قبیل اطلاعات در آن قید شده است. شما باید توجه داشته باشید که آیا فایلی که برای شما ارسال شده از لحاظ نوع و فرمت همان فایلی است که قرار بوده ارسال شود یا خیر؟

در حقیقت مثلا اگر عکسی می خواهید دریافت کنید فایل مربوطه پسوند JPG و یا یکی از پسوندهای فایلهای گرافیکی را داشته باشد.
    نه اینکه فایلی با پسوند اجرایی Exe و یا Bat برای شما ارسال شود و فرستنده هم مدعی باشد که این یک فایل تصویری است.

در واقع فایلهای هک که با نرم افزارهای تروجان ساز ساخته می شوند، در قسمت پسوند دارای پسوندهایی مثل SCR یا ExE و ... و یا مثل mypic.jpg.scr می باشند که نشان دهنده آن است که فایل فرستاده شده یکی از انواع فایل های ساخته شده توسط نرم افزارهای مخرب است که برای بدست اوردن پسورد شما می باشد.

بنابراین همواره نوع پسوند فایلهای دریافتی را زیر نظر داشته باشید و بدانید که از این طریق و قبل از هر چیز (حتی قبل از استفاده از نرم افزارهای ضد هک و ضد ویروس) می توانید تا حد زیادی از کیفیت نوع و چگونگی عملکرد و ماهیت یک فایل اطلاع حاصل کنید.

پاسخ : روش شناسایی فایلهای هک

این حرف کاملا درست نیست
    اگه قبول نداری پس عکس زیر رو که جدول مقدایر مقاومت هست و با پسوند عکس هم هست رو دانلود کن و باز کن البته قبلش آننی ویروس نصب کن چون اگه نکنی بد بلایی سر ویندوزت میادhttp://www.irupload.ir/images/ftf9jnlwgjvibfdh9lfl.jpg
    من یه بار اشتباهی بازش کردم بیچاره شدم البته نه به اون حدی که کس دیگه ای بازش میکرد بیچاره بشه چون فقط ویندوز عوض کردم و پسورد هام هم برا ایمیل خودم ارسال شد
    راستی هرنوع تروجانی خواستی بگو برات بسازم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X