اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

pic میکروپاور

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

pic میکروپاور

سلام
    کسی از اساتید ممکنه کمکم کنه که کدوم یکی از pic های 8 پایه تا 16 پایه میکروپاور هستند؟

پاسخ : pic میکروپاور

با سلام
    دوست عزیز امیدوارم که منظورتون رو درست متوجه شده باشم :redface:
    در بین میکروکنترلرهای پیک، خانواده ی هست که از تکنولوژی XLP برخورداره اصطلاحا به این تکنولوژی eXtreme Low Power میگن. از ویژگیهای XLP میتوان به موارد زی اشاره کرد:

از لینک زیر هم میتونید یه مقاله در مورد این سری از میکروها دانلود کنید:

http://www.4shared.com/document/7Z_D9bMA/nanoWatt_XLP_eXtreme_Low_Power.html

از این سری بیستر با نام Battery Friendly یاد میشود. ولی میکروهای دیگری نیز هستند که توان مصرفی آنها در حد نانو وات هست که در بازار ایران میتوان به مدلهایی مثل PIC16F627A/628A/648A و PIC18F2550/4550 و PIC18F8722 اشاره کرد. از لینک زیر میتونید فایلی در این مورد دانلود کنید:

http://www.4shared.com/document/8iLaiVET/nanoWatt_and_nanoWatt_XLP.html

موففق باشید

دیدگاه

سلام

به این نکته توجه کنید که توان مصرفی در میکرو کنترلر ها اصولا وابستگی زیادی به فرکانس CPU داره این میکرو ها هم مستثنا نیستند

نانو وات بودن این میکرو ها بیشتر در 2 ولت و فرکانس کلاک حد اکثر 1 مگا هرتز در دیتا شیت مطرح میشه که فرکانس بسیار پایینی است. البته بیشتر فرکانس 32 کیلو رو مطرح میکنن

به این نکات به خوبی توجه کنید

دیدگاه

این سری xlp رو میشه تو ایران گیر آورد ؟ قیمت؟ کدوم فروشگاه؟ کدوم شماره ها ؟
        ممنونم

دیدگاه

دوست عزیز اگه ساکن تهران باشین فکر کنم بتونید یه سری از این میکروها پیدا کنید
          درضمن اگه تونستین گیربیارین حتما یه خبری هم به ما شهرستانها بدین! چون ما میکروهای نانو وات رو هم به زور گیرمیاریم :sad:

موفق باشید :job:

دیدگاه

منم شهرستان هستم از چند تا از فروشگاههای تهران تلفنی پرسیدم نداشتن
            :cry2:

دیدگاه

پس هم دردیم :cry: :cry: :cry:
              ولی ممکن بگید واسه چه کاری میخواین از این سری میکروها استفاده کنید؟ شاید بشه واسه کاری که میخواین انجام بدین از میکروی دیگری استفاده کرد!

دیدگاه

سلام
                میکروکنترلرهای XLP که در ایران موجود می باشد:

PIC18F14K50,PIC18F26K20,PIC18F46J50,PIC24FJ32GB002

فروشگاه ایران الکترونیک 66703223 :bye

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mohandes2000
                  سلام
                  میکروکنترلرهای XLP که در ایران موجود می باشد:

PIC18F14K50,PIC18F26K20,PIC18F46J50,PIC24FJ32GB002

فروشگاه ایران الکترونیک 66703223 :bye

دوست عزیز فقط دو تا از میکروهایی که گفتین از این تکنولوژی پشتیبانی میکنه(قرمز رنگها) و دوتای دیگه هر دو از تکنولوژی نانووات استفاده کنند.

دیدگاه

سلام

لینکهای زیر رو ببینید...

PIC18F/LF1XK50 20-Pin USB Flash Microcontrollers with nanoWatt XLP Technology
                    http://www.microchip.com/wwwproducts/Devices.aspx?dDocName=en533924

PIC24FJ32GB002
                    http://www.microchip.com/wwwproducts/Devices.aspx?dDocName=en536120

:bye

دیدگاه

این شماره ایران الکترونیک که دادین جواب نمیده من با یه شماره دیگه به اسم ایران تماس گرفتم فقط یکی رو داشت PIC18F46J50 به قیمت 6500
                      من میخوام تو یه مدار ازش استفاده بکنم که تغذیه باتری برای مدت طولانی تقریبا یه سال کافی باشه ، میخوام از باتری کتابی 9 ولتی معمولی استفاده کنم
                      تغذیه میکرو رو میخوام از 3 ولت بدم
                      به غیر از میکرو بقیه مدارم حدود 150میکرو آمپر جریان میکشه که البته دارم سعی میکنم کمش کنم
                      چی بهم پیشنهاد میدین؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X