اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد Ram Reader اینترنال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد Ram Reader اینترنال

سلام
    من Ram Reader اینترنال دارم,ولی الان 1 مشکلی پیدا کردم,اونم اینه که ویندوزمو عوض کردم و سیستمم نمیشناسدش و نمیتونم ازش استفاده کنم
    از لحاظ سالم بودن مشکلی نداره چون چراغ Power روشنه,و چون درایوری هم ندارن اینا,نمیدونم چیکار باید بکنم!!
    کیس رو باز کردم و جای سوکتش رو با سوکت هارد هم عوض کردم ولی فایده ای نداشت.
    اساتید لطف کنن بهم بگن چیکار کنم
    مرسی

پاسخ : سوال در مورد Ram Reader اینترنال

منظور از ایترنال چیه؟
    رو کیس بود رو مادربرد بود؟ رو چی هست؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
      منظور از ایترنال چیه؟
      رو کیس بود رو مادربرد بود؟ رو چی هست؟
      رو کیس,همینایی که جای فلاپی میذارن

اینم عکسش:

دیدگاه

آها
        مطمئنی سی دی نداشته؟ شما خودت وصل کردی یا وقتی میخریدی نصب بود؟شاید اونی که اولین بار ویندوز ریخته درایور رو داشته(همون خدمات کامپیوتری که سیستم ازش گرفتی) و سی دی رو به شما نداده؟
        در ضمن هیچ دستگاهی نیست که درایور نداشته باشه
        بعضی از دستگاه ها درایورشون به طور پیشفرض رو ویندوز نصب هست که کاربرا به اشتباه فکر میکنند درایور نداره
        شاید این ویندوز جدیدت قدیمی تر باشه و درایور رو نداشته باشه
        شما یه ویندوز جدید بگیر(اگه سوئن گرفتی که فبها و گرنه xpسرویس پک آخری رو که اومده بگیر) و نصب کن شاید درست بشه و اگه نشد تو اینترنت دنبال درایورش باش
        در ضمن ممکنه مشلکل از فیشش باشه چون در این صورت دستگاه شما روشن میشه ولی ویندوز نمیشناسه و یوکنون دیوایس مواجه میشید

دیدگاه

آها
          مطمئنی سی دی نداشته؟ شما خودت وصل کردی یا وقتی میخریدی نصب بود؟شاید اونی که اولین بار ویندوز ریخته درایور رو داشته(همون خدمات کامپیوتری که سیستم ازش گرفتی) و سی دی رو به شما نداده؟
          در ضمن هیچ دستگاهی نیست که درایور نداشته باشه
          بعضی از دستگاه ها درایورشون به طور پیشفرض رو ویندوز نصب هست که کاربرا به اشتباه فکر میکنند درایور نداره
          شاید این ویندوز جدیدت قدیمی تر باشه و درایور رو نداشته باشه
          شما یه ویندوز جدید بگیر(اگه سوئن گرفتی که فبها و گرنه xpسرویس پک آخری رو که اومده بگیر) و نصب کن شاید درست بشه و اگه نشد تو اینترنت دنبال درایورش باش
          در ضمن ممکنه مشلکل از فیشش باشه چون در این صورت دستگاه شما روشن میشه ولی ویندوز نمیشناسه و یوکنون دیوایس مواجه میشید
          ویندوزی که قبلا نصب بود XP SP2 بود,ویندوزی که الان نصب کردم XP SP3 هستش,موقعی که سیستم خریدم این روش نصب نبود و خودم نصبش کردم
          اینکه درایور نداره معلومه,چون موقع تبلیغ فروشش میگن Ram Reader بدون درایور و نصب آسان

دیدگاه

بعضی از این دستگاهها هستند که بعد از یه مدت استفاده به علت عدم کیفیت خراب میشن شما فلش usb هم بهش وصل میکنی نمیشناسه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط +A
              بعضی از این دستگاهها هستند که بعد از یه مدت استفاده به علت عدم کیفیت خراب میشن شما فلش usb هم بهش وصل میکنی نمیشناسه؟
              مدت زیادی نیست گرفتمش,20روزه!!!فلش usb میزنم بهش چراغ فلش روشن میشه ولی فایلهای داخلشو نمایش نمیده!

دیدگاه

کابل رو چک کن در ضمن چه اروروی میده لطفا عکس بزار

دیدگاه

کابل رو چک کن در ضمن چه اروروی میده لطفا عکس بزار
                  کابلش مشکلی نداره
                  ارور نمیده,اصلا درایوها رو نشون نمیده بعد اینکه ویندوزمو عوض کردمl!!!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X