اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

من اعتراض دارم از نحوه کمک در این انجمن

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

من اعتراض دارم از نحوه کمک در این انجمن

این چه وزشه هر وقت سوال می کنی جواب می رسه برو بگرد پیدا می کنی اگه نگشته بودم اینجا مطرح نمی کردم
    بلدم تو گوگل یا جاهای دیگه سرچ کنم به نتیجه نرسیدم یا حداقل اگه حوصله نداری یه ادرس درست که می تونی بدی
    ادیسون: برای موفقیت 1 درصد نبوغ و 99 درصد پشتکار کافی است.

پاسخ : من اعتراض دارم از نحوه کمک در این انجمن

حالا چرا اینقدر عصابی هستی
    البته تا حدودی حق دارین گاهی با سرچ موضوع چیزهایی توی همین سایت پیدا میشه و البته به تعداد زیاد ( که شاید بهتر باشه یکی می شدن ) ولی متاسفانه گاهی هیچکدام به نتیجه نهایی نرسیدن و نیمه کاره تمام شدن و بعد از چند مدت روز از نو روزی از نو .

دیدگاه

سلام

نکته منظورتون پست زبان C هست؟(http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=40707.msg200280#msg200280)

اگه اینطوریه آقای اکرمی که لینک دادند
      :nerd:

دیدگاه

منم به شدت اعتراض دارم!
        نه به اینجا بلکه به همه فرومای ایرانی...
        تو ایران یکی راحت می آد تو ی فروم سفارش ی پروژه می ده و وقتی هم پیدا کرد می ره و دیگه اصلا پیداش نمی شه!

حتی بعضی از دوستان می آن و ایمیلشونا می دن که پروژه یا ... را براشون ایمیل کنیم!

دو روز، فقط دو روز تو avrfreaks اینجوری فعالیت کنید ببینید چه بلایی سرتون می آرن...
        به نظر من باید فرهنگ سازی از همین جور جاها شروع بشه...
        لطفا دوستان همکاری کنن
        ممنون
        "مسلانم قبله ام یک گل سرخ..."

If you felt sad, just think your future when you are saying"good old days!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط afshin.k
          منم به شدت اعتراض دارم!
          نه به اینجا بلکه به همه فرومای ایرانی...
          تو ایران یکی راحت می آد تو ی فروم سفارش ی پروژه می ده و وقتی هم پیدا کرد می ره و دیگه اصلا پیداش نمی شه!
          دو روز، فقط دو روز تو avrfreaks اینجوری فعالیت کنید ببینید چه بلایی سرتون می آرن...
          به نظر من باید فرهنگ سازی از همین جور جاها شروع بشه...
          لطفا دوستان همکاری کنن
          ممنون
          حرف شما مصداق کامل همه ماست هیچکدام از ماها اصلا حوصله تحقیق و بحث رو نداریم همه حتی خود من دنبال پروژه آماده ایم.
          من با این تعداد پست کم بارها شاهد این قضیه بودم . لطفا به افرادی با 1000 تا پست به بالا حق بدین وقتی میان بدون چشم داشت به اعضای یه روزه سایت کمک میکنن دیگه بعد یه مدت خسته میشن
          It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

دقیقا...
            این مشکل فرهنگی ما ایرانی هاست، اما به نظر من اگه درستش نکنیم نمی تونیم پیشرفت کنیم...
            لطفا همه سعی کنید به کاربرهایی که پست های اینجوری ارسال می کنن تذکر بدید، بزرگتر های سایت سعی کنن بیشتر راه ها به کاربرا نشون بدن تا اینکه بیان کد و ... آماده در اختیار اونا قرار بدن...
            شاید اینطوری کاربرها یکمی بیشتر تو دردسر بیوفتن اما مطمین باشید به نفع همه ماست...
            "مسلانم قبله ام یک گل سرخ..."

If you felt sad, just think your future when you are saying"good old days!!

دیدگاه

دوستان دقت کنید که اینجا هدف کمک در حل مشکلات است نه اینکه دوستان انتظار حل مشکلاتشون توسط افراد دیگر را به عنوان یک وظیفه داشته باشند.
              اینکه نوع فرهنگ مصرفی در محافل علمی خیلی بد و زننده است شکی نیست و باید بیشتر روش کار بشه.
              امیدوارم با دید مناسب شما دوستان بتوانیم عملکرد مناسبتری در این زمینه داشته باشیم.

دیدگاه

منم با نظر امیر علی موافقم
                اینجا کسی اجبار نداره حتما جواب بده
                حال کرد و سواد داشت جواب میده
                حال نکردم جواب نمیده
                هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
                بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
                میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

من نمیدونم با این پست کمم چی شده کاربرا (اونایی که پستاشون 0 هست و فقط واسه یه پروژه ثبت نام میکنن) گیر دادن به من و همش ازم پروژه میخوان
                  آخه زشت نیست من 15 ساله واسه یه داانشجوی الکترونیک پروژه دانشگاهی آماده کنم؟
                  فردا پس فردا همچین آدمی میخواد سبب پیشرفت علم بشه؟!!

دیدگاه

به نظر من بهتره به کاربرهایی که موضوع ایجاد میکنند اجازه حذف و یا ویرایش پاسخها رو بدین تا دیگه بحثها الکی از موضوع پرت نشه . گاهی یه موضوع میبینی 300 تا صفحه داره و این فقط تو فارومهای ایرانیه . تو فارومهای خارجی هر سوالی دو سه تا جواب بیشتر نداره و اون هم جواب دقیق و علمی . اسکریپت smf امکان حذف و ویرایش رو به کاربر میده .
                    به راه بادیه رفتن ، به از نشستن باطل

دیدگاه

با سلام به همه
                      من به این حرف ها کاری ندارم اگه میشه لطف کنید مشکل منو حل کنید (مشکل من===> تاپیک ساخت محافظ برق و مشکلات آن)
                      http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=40746.0
                      سپاس گذارم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط HAN-273
                        با سلام به همه
                        من به این حرف ها کاری ندارم اگه میشه لطف کنید مشکل منو حل کنید (مشکل من===> تاپیک ساخت محافظ برق و مشکلات آن)
                        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=40746.0
                        سپاس گذارم.
                        قطعا درآینده نزدیک برنامه های ویژه ای برای برخورد با چنین کاربرانی خواهیم داشت.

لطفا اگر پیشنهاد دیگری دارید حتما در بخش پیشنهادات مطرح کنید چون بسیار لازم است.
                        تاپیک قفل شد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X