اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارسال صدا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارسال صدا

سلام به همه دوستان و عزیزان
    راستش من میخوام امواج صوتی رو انتقال بدم ولی به چند دلیل نمیتونم؟؟؟
    1.دلیل اولش اینه که من از مازول فرستنده اف ام(ts613) استفاده کردم که ایرادهای زیادی داشت:مثلا بردش کم بود(در حد چند متر).دوم اینکه چون برای استراق سمع بود و مجبور شدم داخل قاب فرستنده دزدگیر ماشین بذارم.برای همین پارازیت فرستنده دزدگیر و مخصوصا موبایل که نزدیک دزدگیر بود خیلی روی فرستنده تاثیر منفی میذاشت؟حتی گاهی اوقات اونو از کار می انداخت.سوم اینکه فرستنده اف ام بود و همه بهش دسترسی داشتند.کسی از بزرگان الکترونیک میدونه منه کم تجربه باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
    البته من یه بلوتوث صوتی(مازول منظورمه:kc5190)دیدم به نظرتون چیزه خوبیه؟مشکلاتی رو که گفتم نداره...اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره راهنماییم کنه.پیشاپیش از کمک همتون ممنونم
    یه چیزی یادم رفت بگم:این مازول نیاز به آی سی دیگه ای داره یا به تنهایی هم کا میکنه؟اگه دوستان در مورد فرستنده های صوتی.مدلهای دیگه اطلاعاتی دارند لطف کنن منو راهنمایی کنن.بازم ممنون از همه

پاسخ : ارسال صدا

برد مورد نیاز شما چقدره ؟ هزاران مدار فرستنده و گیرنده تو اینترنت
    هست که بسیار عالی کار میکنند . چرا از ماژولهای آماده استفاده
    کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هیچ کس تا حالا نتونسته با ts613 - kc5190 کار کنه . خود فروشنده ها
    میگن تقلبیه و از صدتا فقط دوتاش درست جواب میده .

حالا شما مشخصات فنی خودتو بگو تا یه مدار مناسب برات پیدا کنیم .
    توانا بود هر كه دارا بود ز ثروت دل پير برنا بود

دیدگاه

از اینکه جواب سوال منو دادی دمت گرم.بردش تا پنجاه متر هم باشه خوبه(بیشتر باشه که خیلی عالیه).مهمترین مشکل من پارازیت تولید شده توسط موبایله-چون باید تو محیطی باشه که نزدیک موبایله-من فرستنده های زیادی رو امتحان کردم ولی بخاطر همین مسله یی که گفتم کارم راه نیفتاد-از لحاظ اندازه هم باید تا حدی جمع و جور باشه(نه خیلی کوچیک)برای همین از مازول استفاده کردم چون خیلی کوچیک بود-هر چی میگردم همچین فرستنده ای پیدا نمیکنم-اگه مداری یا مازولی داری که مشکل منو حل میکنه راهنماییم کن.بازم ازت ممنونم.دمت گرم :nice: :applause:

دیدگاه

شما باید چند نکته رو رعایت کنید . اول اینکه از جعبه فلزی برای فرستنده خودتون
        استفاده کنید . جعبه های آلومینیومی به اندازه قوطی کبریت در بازار هست و یک
        سوراخ کوچک هم برای میکروفن یزارید . هیچ وقت میکروفن رو بیرون از جعبه نیارید.
        -
        دوم اینکه از طرح هایی استفاده کنید که سیم پیچ روی pcb بصورت stripline کشیده
        شده باشد و از فیبر مدار چاپی دو رو مس استفاده کنید و طرف پشت مدار رو کاملا
        به گراند یا منفی یا زمین متصل کنید .
        با رعایت این موارد نویز موبایل به مدار شما منتقل تمیشه و پارازیت تولید نمیکنه .

دوتا فرستنده براتون ارسال میکنم . هر دوتاش خوب کار میکنه .
        پیغام خصوصی خودتون رو چک کنید .
        توانا بود هر كه دارا بود ز ثروت دل پير برنا بود

دیدگاه

دمت گرم.مرسی بابت راهنماییت.خیلی کمک کردی.بازم ممنونم ازت :applause: :wow:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X