اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در خرید سروو موتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در خرید سروو موتور

سلام دوستان.
    من می خواهم یک دست رباتی که از 5 انگشت تشکیل شده رو با سروو موتور بسازم. برای این کار از چه سروو موتوری استفاده کنم. ممنون

پاسخ : راهنمایی در خرید سروو موتور

سرو SG5010 با قیمت 12000 تومان و قدرت متوسط و با دقت نسبتا خوب برای پروژه ات بد نیست . اما به نظر من اگر دقت بالا میخوای از سرو های چینی بدرد نخور نخری .
    [glow=blue,2,300]آنقدر به تاريكي لعنت نفرستيد ، يك شمع روشن كنيد. [/glow]

دیدگاه

دوستان عزیز سلام
      من میخوام یه سروو موتور بذارم برای کنترل شیر آب 2 اینچ (برای باز و بسته کردن شیر) که فکر میکنم قدرت زیادی هم نیاز داشته باشه. کسی میتونه راهنمایی کنه که با قیمت های ارزون یا متوسط بازار کدوم مدل مناسب کار من هست؟ چقدر باید قدرتش باشه یا اصلا از کجا میتونم قدرتشو مقایسه کنم؟
      من فقط یه سروو میخوام که 90 درجه بچرخه (چپ و راستگرد باشه) و قدرت بالایی داشته باشه.
      مرسی از راهنماییتون.
      تشكر نكن، صلوات بفرست:

[img width=165 height=100]http://www.askdin.com/gallery/images/29839/1___________5.png[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد نعمت الهیان
        دوستان عزیز سلام
        من میخوام یه سروو موتور بذارم برای کنترل شیر آب 2 اینچ (برای باز و بسته کردن شیر) که فکر میکنم قدرت زیادی هم نیاز داشته باشه. کسی میتونه راهنمایی کنه که با قیمت های ارزون یا متوسط بازار کدوم مدل مناسب کار من هست؟ چقدر باید قدرتش باشه یا اصلا از کجا میتونم قدرتشو مقایسه کنم؟
        من فقط یه سروو میخوام که 90 درجه بچرخه (چپ و راستگرد باشه) و قدرت بالایی داشته باشه.
        مرسی از راهنماییتون.
        دوستان کسی نمیخواد راهنمایی کنه؟
        تشكر نكن، صلوات بفرست:

[img width=165 height=100]http://www.askdin.com/gallery/images/29839/1___________5.png[/img]

دیدگاه

پیشنهاد من اینه که به سایت لاندا الکترونیک برید و یا باهاشون تلفنی صحبت کنید یا حضوری به فروشگاهشون برید و سروو ها رو با هم مقایسه کنید .
          [glow=blue,2,300]آنقدر به تاريكي لعنت نفرستيد ، يك شمع روشن كنيد. [/glow]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد نعمت الهیان
            دوستان عزیز سلام
            مرسی از راهنماییتون.
            اول لازمه مقدار گشتاور مورد نیاز را در بحرانیترین مقدارش مثل زمان بستن شیر محاسیه کنید. با داشتن گشتاور مورد نیاز انتخاب سرو راحت می باشد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X