اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ماژول GPS مناسب و اتصال بلوتوث USB برای AVR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ماژول GPS مناسب و اتصال بلوتوث USB برای AVR

سلام

1) شکلی که مشاهده می کنید یک بلوتوث USB هست که اگر درایوری داشته باشه درون خودشه و به محض اتصال به کامپیوتر، ویندوز سریعا آنرا شناسایی میکنه من قصد دارم به میکرو متصلش کنم و از آن به عنوان یک بلوتوث عادی که کار ارسال و دریافت فایل را انجام میدهد کمک بگیرم

2) اگر کسی از شما دوستان با ماژول های GPS جهت اتصال به میکروی AVR آشنایی داره مدلی مناسب برای کارهای یادگیری و انجام پروژه دانشگاهی معرفی بفرمایید ممنون میشم.

پاسخ : ماژول GPS مناسب و اتصال بلوتوث USB برای AVR

برای این کار باید از مبدل یو اس بی به پورت کام استفاده کنید (به صورت سخت افزاری که نیاز به برنامه درایور برای ایجاد ارتباط و مدیریت داده نباشد) و همچنین می تونید به وسلیه نرم افزاری ارتباط با میکرو برقرار کنید (که باید پروتکل بسته ای یو اس بی رو شبیه سازی کنید و به ازای ورودی و خروجی ها میکرو عکس العمل مناسب داشته باشد) برنامه نویسی و تبدیل زیادی برای چنین کاری احتیاج است

من اخودم GPS مدل GT-723Fرو دارم که می تونید اون رو با قیمت 120 هزار تومان خریداری کنید کیفیت و خروجی بسیار مناسبی برای میکرو و ارتباط با اون داره داره
    هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

دیدگاه

پاسخ : ماژول GPS مناسب و اتصال بلوتوث USB برای AVR

1) شما مدار مبدل ای سراغ دارین؟ یا حداقل منبع یا نمونه برنامه ای که کلا نوشتن و تبدیلات برای یک USB را توضیح داده باشد

2) کلا ماژولهای GPS همگی گران هستند یا ارزان تر هم توی بازار وجود داره؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X