اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

DAC

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

DAC

سلام به همه

من دنبال یه ایسی DAC میگردم که که توش سه یا بیشتر DAC داخلش باشه و با SPI کار کنه (موازی هم اگه هست معرفی کنید) قیمتش هم اگه میشه بگید

این ای سی های DAC میتونن ولتاژ خروجی رو لچ کنند؟

ا

پاسخ : DAC

صفحه زیر رو ببین:
    http://www.analog.com/en/digital-to-analog-converters/da-converters/products/index.html#All_DACs_Sorted_By_Resolution_&_Spe ed

دیدگاه

نوشته اصلی توسط vahidsport
      سلام به همه

من دنبال یه ایسی DAC میگردم که که توش سه یا بیشتر DAC داخلش باشه و با SPI کار کنه (موازی هم اگه هست معرفی کنید) قیمتش هم اگه میشه بگید

این ای سی های DAC میتونن ولتاژ خروجی رو لچ کنند؟

ا
      سلام دوست عزیز
      اگر دنبال یه راه حل ساده هستی میتوانی از یه DAC یک کاناله و به تعداد مورد نیاز مدار Sample and Hold استفاده کنی
      البته کار مدار Sample and Hold چیز دیگری است ولی تویاکثر موارد میتونه کار راه بیندازه

موفق باشی

دیدگاه

ممنون

اگه ممکنه یکم در مورد Sample and Hold توضیح بدی؟ خریدنی هست ، ساختنی هست چیه؟ فکر میکنم این بکارم بیاد

دیدگاه

مدار های Sample and Hold به صورت عمومی در ورودی های ADC های دلتاسیگما استفاده می شوند
          که هم به صورت IC و هم به صورت مدار گسسته وجود دارند
          این مدار ها به صورت عمومی از یک خازن که با ورودی آنالوگ شارژ میشود و یک بافر با امپدانس ورودی بسیار بالا تشکیل شده اند

دیدگاه

این مدار یه مدار Sample And Hold حساب میشه؟ تو پروتئوس که داره کار میکنه ....

اگه میشه یه چند نمونه از ای سی های Sample And Hold که تو بازار باشه رو معرفی کنید البته با قیمت

دیدگاه

سلام دوستان
              من با DAC8568 که ۸ چنل هست و با spi کار می*کنه دارم کار می*کنم، مشکلی* که دارم اینه هر وقت یه دیتا میفرستم همهٔ ۸ چنل با هم آپدیت می*شه، یعنی* کلا آدرس نمیگیره. چه جوری باید حل کنم مشکل رو؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X