ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: DAC

2009/05/15
    766
    19

DAC

سلام به همه

من دنبال یه ایسی DAC میگردم که که توش سه یا بیشتر DAC داخلش باشه و با SPI کار کنه (موازی هم اگه هست معرفی کنید) قیمتش هم اگه میشه بگید

این ای سی های DAC میتونن ولتاژ خروجی رو لچ کنند؟

ا

2008/09/02
    اصفهان
    1,897
    47

پاسخ : DAC

صفحه زیر رو ببین:
    http://www.analog.com/en/digital-to-analog-converters/da-converters/products/index.html#All_DACs_Sorted_By_Resolution_&_Spe ed
    2008/09/25
    272
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidsport
    سلام به همه

من دنبال یه ایسی DAC میگردم که که توش سه یا بیشتر DAC داخلش باشه و با SPI کار کنه (موازی هم اگه هست معرفی کنید) قیمتش هم اگه میشه بگید

این ای سی های DAC میتونن ولتاژ خروجی رو لچ کنند؟

ا
    سلام دوست عزیز
    اگر دنبال یه راه حل ساده هستی میتوانی از یه DAC یک کاناله و به تعداد مورد نیاز مدار Sample and Hold استفاده کنی
    البته کار مدار Sample and Hold چیز دیگری است ولی تویاکثر موارد میتونه کار راه بیندازه

موفق باشی
    2009/05/15
    766
    19

ممنون

اگه ممکنه یکم در مورد Sample and Hold توضیح بدی؟ خریدنی هست ، ساختنی هست چیه؟ فکر میکنم این بکارم بیاد
    2008/09/25
    272
    2

مدار های Sample and Hold به صورت عمومی در ورودی های ADC های دلتاسیگما استفاده می شوند
    که هم به صورت IC و هم به صورت مدار گسسته وجود دارند
    این مدار ها به صورت عمومی از یک خازن که با ورودی آنالوگ شارژ میشود و یک بافر با امپدانس ورودی بسیار بالا تشکیل شده اند
    2009/05/15
    766
    19

این مدار یه مدار Sample And Hold حساب میشه؟ تو پروتئوس که داره کار میکنه ....

اگه میشه یه چند نمونه از ای سی های Sample And Hold که تو بازار باشه رو معرفی کنید البته با قیمت

2021/10/22
    7
    0

سلام دوستان
    من با DAC8568 که ۸ چنل هست و با spi کار می*کنه دارم کار می*کنم، مشکلی* که دارم اینه هر وقت یه دیتا میفرستم همهٔ ۸ چنل با هم آپدیت می*شه، یعنی* کلا آدرس نمیگیره. چه جوری باید حل کنم مشکل رو؟
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)