اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برد ساده at91sam7s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برد ساده at91sam7s

سلام یه 40 - 50 روزی میشه که از avr بریدم وبه آرم رو کردم ( از زمان قحطی avr که قیمت 4 برابر شد و مشکل usb که همیشه یود ) تو همون اول کار فهمیدم که باید خودم برد آرم رو بزنم
    ببینید مساله من 36 هزار تومن پول برد آماده نیست(فکر کنم چند برابر این مبلغ رو هزینه کردم برای چاپ لامینت و سیلک) مساله من کاربردی بودن کار با میکرو است
    رو برد بورد با avr برای کارگاه صنعتی مدار کنترل و فرمان ساختم با چسب گرم محکم کردم و فروختم چند سالی هم کار کرده من به این میگم کاربردی
    اومدم به این تالار واقعا دلسرد شدم اون شوری که تو تالار avr بود عوضش اینجا سکوته
    تو این 40 روز یکسر پروتل یاد گرفتم حالا کم کم دارم تو پروتل از آب و گل در میام (یک بار تو زندگی برای یاد گرفتن پروتل ارزش 40 روز رو داشت ) دیروز 89/04/13 تونستم فیبرو چاپ کنم یکی دو روزه دیگه سوراخ کاریش تموم میشه و بعد لحیم کاری و دیگه شروع میکنم به کار عملی با آرم البته اولش همون چشمک زن

دومش باز هم چشمک زن که سرعت چشمک رو از usb میگیره ( به عشق usb چهل روزه زندگی می کنم )

القصه پروإ¾ژه دوتا برد که یک رویه و مخصوص برد بورد است خودم طراحی کردم رو اینجا میذارم

http://www.4shared.com/file/q_YLHxRZ/at91sam7s256_.html

چاپ این دوتا برد خیلی مشکل نیست تازه چاپ آماده با سوراخ کاری اون 2500 تومن تا سه تومن هزینه داره
    بسم اله بقیش با شما

تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

پاسخ : برد ساده at91sam7s

USB ارم اشکت رو در میاره با RTOS شروع کن ماهم هستیم :nice:

دیدگاه

سلام
      من فکر میکردم قسمت مشکل کار چاپ مداره ولی تازه فهمیدم لحیم کاری smd خیلی پیچیده تره

تو تالار pcb برای لحیم کاری smd توصیه های خیلی حرفه ای دیدم
      هرچی لحیم می خوای بریز رو پایه ها بعد با قلع کش لحیم اضافه رو بردار
      تورو جون مقدسات همچین توصیه ای به کسی نکنید حالا 6500 پول آی سی رو کی میده

تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
      داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliila
        سلام یه 40 - 50 روزی میشه که از avr بریدم وبه آرم رو کردم ( از زمان قحطی avr که قیمت 4 برابر شد و مشکل usb که همیشه یود ) تو همون اول کار فهمیدم که باید خودم برد آرم رو بزنم
        ببینید مساله من 36 هزار تومن پول برد آماده نیست(فکر کنم چند برابر این مبلغ رو هزینه کردم برای چاپ لامینت و سیلک) مساله من کاربردی بودن کار با میکرو است
        رو برد بورد با avr برای کارگاه صنعتی مدار کنترل و فرمان ساختم با چسب گرم محکم کردم و فروختم چند سالی هم کار کرده من به این میگم کاربردی
        اومدم به این تالار واقعا دلسرد شدم اون شوری که تو تالار avr بود عوضش اینجا سکوته
        تو این 40 روز یکسر پروتل یاد گرفتم حالا کم کم دارم تو پروتل از آب و گل در میام (یک بار تو زندگی برای یاد گرفتن پروتل ارزش 40 روز رو داشت ) دیروز 89/04/13 تونستم فیبرو چاپ کنم یکی دو روزه دیگه سوراخ کاریش تموم میشه و بعد لحیم کاری و دیگه شروع میکنم به کار عملی با آرم البته اولش همون چشمک زن

دومش باز هم چشمک زن که سرعت چشمک رو از usb میگیره ( به عشق usb چهل روزه زندگی می کنم )

القصه پروإ¾ژه دوتا برد که یک رویه و مخصوص برد بورد است خودم طراحی کردم رو اینجا میذارم

http://www.4shared.com/file/q_YLHxRZ/at91sam7s256_.html

چاپ این دوتا برد خیلی مشکل نیست تازه چاپ آماده با سوراخ کاری اون 2500 تومن تا سه تومن هزینه داره
        بسم اله بقیش با شما
        سلام، این آدرس که دیگه کار نمیکنه...لطف میکنین دوباره حداقل شماتیکش رو برامون بذارین؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X