اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای تبدیل یک تبدیل :)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی برای تبدیل یک تبدیل :)

سلام
    از همگی دوستان درخواست همکاری دارم و کمک دارم !
    من میخوام که یک کابل تبدیل رو به یک کابل دیگه تبدیل کنم ولی هیچی نیمدونم باید کمکم کنید.

در ویندوز XP پورتی به نام گیم پورت که برای اتصال گیم پد و دسته بازی استفاده میشد وجود داشت
    در ویندوز ویستا این امکان برداشته شده و متاسفانه عمده مشکل من همبا همین مسئله است
    ببینید من یک کابل میدی اینترفیس دارم که داخل اون یک مدار تقریبا شبیه به این شکل هست

و همچنین کابل در حال حاضر که این مدار داخل ان قرار گرفته

اطلاعات بیشتر:
    http://www.midi.org/techspecs/electrispec.php

و میخوام که با حذف ترانزیستور ها , و همچنین مقاومتها ی داخل همون فیش 15 پین گیم پورت رو از روی کابلم بردارم و شبیه به کابلی کنم که در ادامه عکسش رو میزارم
    دلیل هم دارم چون در کابل زیر در شرکت سازنده بیان شده که با سیستم عامل ویندوز 64 بیت مشکلی نخواهد داشت
    درحالی که در ویندوز 64 بیت گیم پورت به کلی حذفف شده سیستم عامل مورد مصرف بنده هم ویندوز 7 نسخه 64 بیت هست

این هم توضیحات سازنده
    MIDIMATE II is a convenient USB 2.0 MIDI interface cable with up to 32 input or 32 output channels for PC and Macintosh systems. With MIDIMATE II you can obtain perfect MIDI timing and performance at an extremly affordable price. The interface cable is compatible with Windows XP, Windows 7 (32/64bit) and Windows Vista (32/64bit) as well as Mac OS X and instantly works after you plug it in - no driver installation is required. There is more, MIDIMATE II even automatically detects the incoming and outgoing MIDI signals, which means that both connectors work as input or output. You can use as 1 simultaneous input and 1 simultaneous output (with 16 channels each), 2 input (32 channels) or 2 output (32 channel) device.
    Features

* USB MIDI interface with 2 MIDI connectors, each can work as independent input or output
    * high-speed connection to USB 2.0 or 1.1 equipped PC or Macintosh system
    * bus powered, requires no external power supply
    * no driver needed for Windows XP, Windows Vista, Windows 7 and Mac OS X

حال خواهش من این هست که شما در برد ها و دنیای الکترونیک تبحر دارید منو راهنمایی کنید ایا میتونم این تبدیل رو انجام بدهم و کابلم رو به USB تبدیل کنم ؟ در ضمن این کابل جدید نیازی به نصب درایور نداره ... میشه در این مورد یه توضیح بدید.
    اگر USB تبدیل بشه خیلی از مشکلات من حل میشه برای همین سرچ کردم تا به اینجا رسیدم
    ممنون از همه شما بزرگواران.
لطفا صبر کنید...
X